| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10553. Elküldve:
2019-04-12 16:58:57 |
[4151.] |
Már pár napja!
|
| |
|
|
[előzmény: (10547) Gabywap, 2019-04-12 15:16:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53572. Elküldve:
2019-04-11 18:18:53 |
[4152.] |
Mi volt az én hozzászólásomban politika?
|
| |
|
|
[előzmény: (53571) net_user, 2019-04-11 16:18:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53570. Elküldve:
2019-04-11 16:13:29 |
[4153.] |
Ez nem az a fórum!!!
|
| |
|
[válaszok erre: #53571]
|
[előzmény: (53566) net_user, 2019-04-11 15:30:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53565. Elküldve:
2019-04-11 15:18:45 |
[4154.] |
Akkor a Szlovének nagyon okosan csinálták!
|
| |
|
[válaszok erre: #53566 #53569]
|
[előzmény: (53563) franjobp, 2019-04-11 11:25:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118939. Elküldve:
2019-04-11 06:08:55 |
[4155.] |
Igazad van!
Azért mert sokan szeretik még nem lesz jó. (a legyek és a sz.. effektus)
|
| |
|
[válaszok erre: #118940]
|
[előzmény: (118938) Bigfic, 2019-04-11 03:08:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64924. Elküldve:
2019-04-11 06:03:06 |
[4156.] |
Winchester nélkül?
|
| |
|
[válaszok erre: #64925]
|
[előzmény: (64923) ayrton, 2019-04-10 23:22:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118937. Elküldve:
2019-04-10 19:37:51 |
[4157.] |
Az érdeklődést fenn kell tartani, különben napokig nem ír senki semmit.
|
| |
|
|
[előzmény: (118935) Zolien, 2019-04-10 19:32:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10524. Elküldve:
2019-04-10 19:34:03 |
[4158.] |
Igen, ott van!
Köszönöm a munkád, nagyszerű!
Szerintem ez eddig a leggyorsabb oscam, talán nem rontanak az újabb verzióval.
|
| |
|
[válaszok erre: #10525]
|
[előzmény: (10523) resTore, 2019-04-10 19:25:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118933. Elküldve:
2019-04-10 19:11:12 |
[4159.] |
Soha!
|
| |
|
|
[előzmény: (118931) sky_digital, 2019-04-10 18:11:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53555. Elküldve:
2019-04-10 19:06:27 |
[4160.] |
Minek erősítős antenna?
Szerintem minden hiba forrása az erősítő.
Ha neked IPTV helyett jó az időjárásfüggőbb kevesebb csatorna, főleg kevesebb HD, akkor az ár amit mérlegelhetsz.
Melyik mennyibe kerül.
|
| |
|
|
[előzmény: (53554) m0rd0k, 2019-04-10 18:59:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10522. Elküldve:
2019-04-10 18:58:59 |
[4161.] |
Van még pár szöveg.
ECM failed: Key not found
restarting decoding requests after 5 ms with 1 enabled and 1 disabled ecmpids!
trying to descramble
cwc LEARN helyett már valamelyik verzióban tanul volt.
Persze így is szuper!
|
| |
|
[válaszok erre: #10523]
|
[előzmény: (10521) resTore, 2019-04-10 18:36:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10520. Elküldve:
2019-04-10 18:31:10 |
[4162.] |
Működik, köszönöm!
|
| |
|
[válaszok erre: #10521]
|
[előzmény: (10517) resTore, 2019-04-10 18:02:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10518. Elküldve:
2019-04-10 18:06:15 |
[4164.] |
VU+ Duo2 OpenPli4
Már a hétfői is tetszett!
|
| |
|
[válaszok erre: #10519]
|
[előzmény: (10517) resTore, 2019-04-10 18:02:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10516. Elküldve:
2019-04-10 17:44:12 |
[4165.] |
Nálam nincs semmi libcrypto fájl az usr/lib könyvtárban.
|
| |
|
[válaszok erre: #10517]
|
[előzmény: (10502) resTore, 2019-04-10 11:21:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118926. Elküldve:
2019-04-10 12:53:37 |
[4166.] |
Örülök neki, hogy van akinek kell a HBO3.
http://tv.animare.hu/default.aspx?c=106
"nem mindenki NEM érrrr ráá egész nap tvt nézni"
Egész nap egy-két sorozatot nézni biztos nagyon jó.
Tudnám nézni a HBO pakkot ingyen is, de úgy sem érdekel.
Belátom kár volt sajnálnom aki ezért fizet, nem gondoltam hogy ekkora probléma lesz belőle.
El tudom fogadni a véleményed, remélem legközelebb az enyémet is el tudják fogadni!
|
| |
|
|
[előzmény: (118925) egedi, 2019-04-10 11:16:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118924. Elküldve:
2019-04-10 10:27:58 |
[4167.] |
Azt sem tudom miért írtad ezt nekem, de hogy semmit sem értesz az egészből, - az biztos.
|
| |
|
|
[előzmény: (118922) pecamania, 2019-04-10 09:25:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118919. Elküldve:
2019-04-10 06:57:42 |
[4168.] |
Mi ebben a lenézés?
Gyenge minőség, gyenge filmek és sorozatok.
Szerencsére nem "ismétlő" csatorna, - ja, de.
Nem ezt érdemelnék az előfizetők!
|
| |
|
[válaszok erre: #118922 #118925]
|
[előzmény: (118916) chagaal, 2019-04-10 00:13:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1710. Elküldve:
2019-04-09 20:06:33 |
[4169.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #1711]
|
[előzmény: (1703) Amatőr61, 2019-03-17 11:53:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53218. Elküldve:
2019-04-09 19:33:10 |
[4170.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #53219 #53220]
|
[előzmény: (53215) Barczik L, 2019-04-09 19:10:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53216. Elküldve:
2019-04-09 19:19:34 |
[4171.] |
Ne is zavarjon, hogy az 53190 hozzászólásra válaszoltam!
A tények persze senkit ne zavarjanak!
Politikai véleménye mindenkinek lehet, de szerintem itt senkit sem érdekel.
Ha tévedek, - elnézést kérek!
|
| |
|
[válaszok erre: #53221]
|
[előzmény: (53214) Zoli049, 2019-04-09 19:03:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53213. Elküldve:
2019-04-09 18:56:01 |
[4172.] |
Már sokan beleuntak, de mégis idehozza mindig valaki a politikát.
Mint már írtam, aki idehozza a politikát, az szerintem ostoba.
Itt http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=27347 nyugodtan!
Nem kellene minden topicot politikával szétbarmulni.
|
| |
|
[válaszok erre: #53214]
|
[előzmény: (53212) Zoli049, 2019-04-09 17:47:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10501. Elküldve:
2019-04-09 16:26:03 |
[4173.] |
New In emu
Added support for BISS2 mode 1 and mode CA *
Added support for DVB-CISSA algorithm
Increased descramblers to the actual number available on each box **
Other small optimizations and improvements
*BISS2 mode 1 works similar to BISS1 mode 1. BISS2 mode CA is competely different though.
From this version and on, building OSCam-Emu will require linking with libcrypto due to the extedned use of cryptographic functions in BISS2 code. This means that you must enable the USE_SSL=1 or USE_LIBCRYPTO=1 switches when compiling.
**Previously, OSCam-Emu only used 16 descramblers in enigma2 boxes. Now, all descramblers available in a box (modern boxes have 64 or even 96 descramblers) are used, which means many more channels can be descrambled simultaneously. Fox example, with 16 descramblers only 3 or 4 PowerVu channels could be descrambled at the same time, while with 64 we can descramble ~4 times more.
|
| |
|
[válaszok erre: #10502]
|
[előzmény: (10499) attila.scourgeofgod, 2019-04-08 20:00:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118912. Elküldve:
2019-04-09 10:48:04 |
[4174.] |
"Direct meg be kaphassa"
Gratulálok!
|
| |
|
[válaszok erre: #118913]
|
[előzmény: (118911) p_rolland86, 2019-04-09 07:06:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|