| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53208. Elküldve:
2019-04-09 06:55:24 |
[4176.] |
Itt sincs meg a megfelelő biztonsági zóna!
|
| |
|
[válaszok erre: #53209]
|
[előzmény: (53202) Zoli049, 2019-04-08 20:53:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53206. Elküldve:
2019-04-09 06:51:15 |
[4178.] |
Ha én csicska, akkor te személyeskedő bunkó vagy!
Legalább a tényt fogadnád el, hogy még sosem kezdődött pontosan semmi náluk.
|
| |
|
[válaszok erre: #53217]
|
[előzmény: (53203) Merlot, 2019-04-08 21:55:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118893. Elküldve:
2019-04-08 06:37:16 |
[4179.] |
Nyílik a HBO3, de minek …
Sajnálom azokat, akik még fizetnek is érte!
|
| |
|
[válaszok erre: #118894 #118897 #118916]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19326. Elküldve:
2019-04-08 06:25:33 |
[4180.] |
Valószínű azért, mert a kikapcsolás nem volt valótlanra állítva.
|
| |
|
|
[előzmény: (19325) Gombi32, 2019-04-07 22:31:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53543. Elküldve:
2019-04-07 19:52:57 |
[4182.] |
Így van, felesleges idézni!
Arra válaszol mindenki amire akar, senkinek nincs joga ezért leszólni.
|
| |
|
[válaszok erre: #53544]
|
[előzmény: (53542) MyChroLesLie, 2019-04-07 18:48:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13037. Elküldve:
2019-04-07 19:47:36 |
[4183.] |
Szerintem OpenPli alatt is usr/share/enigma2, de mindenki oda teszi ahova akarja.
|
| |
|
|
[előzmény: (13034) e_lite, 2019-04-07 17:08:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53193. Elküldve:
2019-04-07 17:11:48 |
[4184.] |
Sajnos minden csatorna tele van reklámmal.
Amelyik leszarja a kezdési időpontokat, szerintem inkább az RTL csoportra jellemző.
|
| |
|
[válaszok erre: #53203]
|
[előzmény: (53190) bunyip, 2019-04-07 14:58:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53539. Elküldve:
2019-04-07 17:08:45 |
[4185.] |
Nem az EPG miatt írtam!
Ismételni azt amit az előzménynél úgy is látni, - felesleges.
|
| |
|
[válaszok erre: #53540]
|
[előzmény: (53538) net_user, 2019-04-07 16:19:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10486. Elküldve:
2019-04-07 15:17:18 |
[4186.] |
11508gorgone.impertinence 2019. 04. 06. 19:30:44
first part of the rework on dvbapi
to incrase the amount of descramblers
Get available descramblers in box and BISS2 related changes
* Instead of using a predefined number of descramblers (16 until now), oscam now gets the exact number of available descramblers in box.
* Skip cw checks for BISS2, similar to what is done for BISS1. BISS2 uses 16 byte cw, so some checks need to be skipped.
* Cosmetic changes including code refactoring, variable renaming and comment addition to several places.
/trunk/globals.h
/trunk/module-cacheex.c
/trunk/module-cw-cycle-check.c
/trunk/module-dvbapi.c
/trunk/module-dvbapi.h
/trunk/module-dvbapi-azbox.c
/trunk/module-dvbapi-chancache.c
/trunk/module-dvbapi-mca.c
/trunk/module-dvbapi-stapi.c
/trunk/module-dvbapi-stapi5.c
/trunk/module-ghttp.c
/trunk/oscam-ecm.c
|
| |
|
[válaszok erre: #10487]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53537. Elküldve:
2019-04-07 15:09:35 |
[4187.] |
Én az előzményből látom mire válaszolt …
|
| |
|
[válaszok erre: #53538]
|
[előzmény: (53536) net_user, 2019-04-07 14:52:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53180. Elküldve:
2019-04-06 21:10:13 |
[4188.] |
Inkább a szemétbe irányítanám, mint naponta foglalkozzak vele.
|
| |
|
[válaszok erre: #53182]
|
[előzmény: (53179) Zoli049, 2019-04-06 20:17:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64883. Elküldve:
2019-04-06 12:32:53 |
[4190.] |
Ne is zavarjon, hogy 70 -et írt.
|
| |
|
|
[előzmény: (64880) sanca2, 2019-04-06 11:57:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10478. Elküldve:
2019-04-05 06:33:53 |
[4191.] |
Vagy az EMU, vagy semmi.
|
| |
|
|
[előzmény: (10477) pedro5413, 2019-04-04 22:55:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53173. Elküldve:
2019-04-04 19:09:33 |
[4192.] |
CI+ modullal annyira nem kedvező.
|
| |
|
[válaszok erre: #53174]
|
[előzmény: (53171) Gabywap, 2019-04-04 17:28:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10475. Elküldve:
2019-04-04 19:06:53 |
[4193.] |
Az EMU793 -al elvesztettem az Arena sportokat.
Visszatéve a 792 -t és újra rendben.
|
| |
|
[válaszok erre: #10484]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53167. Elküldve:
2019-04-04 16:00:54 |
[4194.] |
A műholdpozícióval mi a probléma? 80 -as "szűrővel" forgatóval működik.
110 -es fixel szerintem nem lenne rosszabb mint nálam most az UPC Direkt.
|
| |
|
[válaszok erre: #53168]
|
[előzmény: (53164) greba, 2019-04-04 13:15:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13001. Elküldve:
2019-04-04 10:21:38 |
[4196.] |
Újraindítás volt?
|
| |
|
[válaszok erre: #13003]
|
[előzmény: (13000) csabesz666, 2019-04-04 10:00:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10472. Elküldve:
2019-04-03 20:22:39 |
[4197.] |
Köszönöm!
Ha lehetne a következőben e.mp helyett inkább ms legyen, mégis az a hivatalos mértékegység.
|
| |
|
[válaszok erre: #10473]
|
[előzmény: (10471) resTore, 2019-04-03 13:45:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12995. Elküldve:
2019-04-03 20:20:38 |
[4198.] |
Lehet, hogy Cronmanager plugin van telepítve.
|
| |
|
[válaszok erre: #12996]
|
[előzmény: (12994) masvilagx3, 2019-04-03 19:27:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53159. Elküldve:
2019-04-03 19:56:48 |
[4199.] |
Ja, hogy már a központ ajtajára is riaszt.
Mifelénk a szabotázs csendes riasztó, a szirénához pedig van egy jumper, de van ahol a szekrény kulcsos kapcsolója bénítja.
|
| |
|
|
[előzmény: (53156) sat_nobody, 2019-04-03 16:57:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|