| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10445. Elküldve:
2019-03-29 11:19:32 |
[4226.] |
Kulcsot már nem tudom honnan szereztem, de az 505 -el jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #10446]
|
[előzmény: (10444) erik.dj, 2019-03-29 10:55:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10443. Elküldve:
2019-03-29 10:44:53 |
[4227.] |
A 11505 emu792 -vel szépen mennek.
Lecseréltem a binárist, a SoftCam.key maradt és nem működött.
Visszatéve a 11505 binárist újra működik.
Nem kell bántani, ami működik.
|
| |
|
[válaszok erre: #10444]
|
[előzmény: (10442) erik.dj, 2019-03-29 09:40:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19276. Elküldve:
2019-03-29 08:43:33 |
[4228.] |
Próbáld meg AliEditorral törölni a felesleges csatornákat.
Lehet, hogy tele van "szemetelve".
|
| |
|
|
[előzmény: (19275) Klown, 2019-03-29 06:24:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10441. Elküldve:
2019-03-29 06:33:02 |
[4229.] |
Nem, nem a magyar szavak okozzák a hibát.
|
| |
|
[válaszok erre: #10442]
|
[előzmény: (10440) erik.dj, 2019-03-28 22:49:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10439. Elküldve:
2019-03-28 18:44:34 |
[4230.] |
Azt nem tudom, hogy miért jó az új oscam, de a Fox csatornák nem mennek vele az biztos.
A 11505-792 -t nem kell cserélni!
|
| |
|
[válaszok erre: #10440]
|
[előzmény: (10438) resTore, 2019-03-28 15:11:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19271. Elküldve:
2019-03-28 18:26:04 |
[4231.] |
Látom szépen megköszönted …
|
| |
|
[válaszok erre: #19272]
|
[előzmény: (19268) Klown, 2019-03-28 16:31:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118760. Elküldve:
2019-03-27 19:21:21 |
[4232.] |
De ez a pontos végű, nem a miénk.
|
| |
|
[válaszok erre: #118761 #118762]
|
[előzmény: (118759) Gabywap, 2019-03-27 18:26:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24264. Elküldve:
2019-03-27 19:17:43 |
[4233.] |
Azért az nem iga, hanem liga.
|
| |
|
|
[előzmény: (24262) Zoli049, 2019-03-27 18:48:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24263. Elküldve:
2019-03-27 19:15:26 |
[4234.] |
Köszönöm, ez tetszik!
|
| |
|
|
[előzmény: (24257) feri, 2019-03-27 12:19:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64815. Elküldve:
2019-03-27 19:10:59 |
[4235.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (64814) tottika, 2019-03-27 17:48:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24256. Elküldve:
2019-03-27 12:16:27 |
[4236.] |
Erdély csatlakozzon Magyarországhoz, - "oszt jónapot"!
|
| |
|
[válaszok erre: #24257 #24260]
|
[előzmény: (24255) feri, 2019-03-27 12:12:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64804. Elküldve:
2019-03-26 19:18:20 |
[4237.] |
KWP egyszer már hozzászólt azzur írásaihoz.
Ő már csak ugyan olyan tag mint te.
|
| |
|
[válaszok erre: #64819]
|
[előzmény: (64803) Merlot, 2019-03-26 17:04:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118756. Elküldve:
2019-03-26 16:15:11 |
[4238.] |
Gondolom a 118750 -hez akartad írni.
|
| |
|
[válaszok erre: #118757]
|
[előzmény: (118754) alphalyr, 2019-03-26 14:47:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118752. Elküldve:
2019-03-26 06:21:11 |
[4239.] |
"Mi jó van egyeseknek abban hogy valakit, valakiket látatlanban véleményezzenek?!"
Pont azt csinálod te is, - csak azzal nincs problémád!
|
| |
|
[válaszok erre: #118753 #118754]
|
[előzmény: (118750) Barczik L, 2019-03-26 05:12:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118751. Elküldve:
2019-03-26 06:19:35 |
[4240.] |
Igazad van!
Gyanús ez a kábel elvágás hiba!
Aki látott már véletlen kábel elvágást, rongálást, az tudja hogy ennyi idő alatt lehetetlen helyreállítani.
|
| |
|
|
[előzmény: (118741) [Bukta], 2019-03-25 17:10:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118747. Elküldve:
2019-03-25 19:38:02 |
[4241.] |
"Beindult az értelem."
|
| |
|
|
[előzmény: (118746) MyChroLesLie, 2019-03-25 19:25:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19255. Elküldve:
2019-03-24 14:14:22 |
[4243.] |
Csak minta volt, nem tudom még működnek -e.
VLC -vel ki lehet próbálni.
|
| |
|
|
[előzmény: (19253) Gombi32, 2019-03-24 12:24:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19251. Elküldve:
2019-03-24 09:39:08 |
[4245.] |
A WebTV -t szerintem fájlból be tudja olvasni.
WebTV List.txt
Így kellene a tartalmának kinézni.
Channel name:Light Channel TV
URL1:rtmp://streamer1.streamhost.org:1935/salive/hungarian
URL2:rtsp://streamer1.streamhost.org/salive/hungarian
Channel name:FixTV
URL1:rtmp://video.fixhd.tv:1935/fix/sd.stream
Channel name:Alföld TV
URL1:rtmp://217.113.62.243:1935/live/live
Channel name:Dunaújváros TV
URL1:http://91.82.85.71:1935/liverelay/dstv.sdp/HasBahCa.m3u8
URL2:rtmp://91.82.85.71:1935/liverelay/dstv.sdp
Channel name:Eger TV
URL1:rtmp://87.229.26.112:8010/live/live
[Webtv channel END]
|
| |
|
[válaszok erre: #19253]
|
[előzmény: (19250) Gombi32, 2019-03-23 12:47:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19248. Elküldve:
2019-03-23 11:48:33 |
[4246.] |
Tedd sorba kedvencekbe ahogy neked megfelelő.
Rádughatod szünetmentes tápra, legfeljebb induláskor túlterheli, ha bután gyártották.
Egy próbát megér.
|
| |
|
[válaszok erre: #19249]
|
[előzmény: (19247) Gombi32, 2019-03-23 09:01:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7560. Elküldve:
2019-03-22 21:24:51 |
[4247.] |
Így van!
A fémházon csak a szekunder negatív lehet.
A galvanikusan leválasztó transzformátort általában átkötik egy kondenzátorral.
Azt is legjobb kidobni, mert onnantól kezdve mitől lenne leválasztva a primer oldal a szekundertől?
A "biztonsági zóna" (Tr. körüli rész) sok tápegységben nem megfelelő méretű, ezért sok készülék életveszélyes.
Primer oldalon szeretik a lágy indítást biztosító NTC ellenállást kihagyni, kb. 100 forintból pótólható. https://www.ret.hu/shop/product/epcos-siemens/10-ohm-ntc-rm2-d-11-5mm_09-00-49
|
| |
|
|
[előzmény: (7559) Zoli049, 2019-03-22 19:59:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7558. Elküldve:
2019-03-22 19:50:12 |
[4249.] |
Az a jó megoldás, mert megszűnik a szekunder kimeneten a zavar.
|
| |
|
[válaszok erre: #7559]
|
[előzmény: (7557) Zoli049, 2019-03-22 19:18:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|