| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53474. Elküldve:
2019-03-14 20:05:32 |
[4276.] |
Bár én ehhez sem értek, de számomra egyértelmű, ha az adó egy hegyen van, akkor "alatta" a szigeten nincs jó vétel.
|
| |
|
[válaszok erre: #53475]
|
[előzmény: (53472) Zoli049, 2019-03-14 19:53:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53473. Elküldve:
2019-03-14 19:53:56 |
[4277.] |
Neki úgy hirdették, másoknak nem.
Meggyőzni úgy sem lehet.
A TV -is biztos már szar, régen azért ment, most meg nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (53471) ITI, 2019-03-14 19:07:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53467. Elküldve:
2019-03-14 18:17:00 |
[4278.] |
Nem mindegy, hogy milyen antenna és hol van helyileg.
|
| |
|
|
[előzmény: (53463) gomey, 2019-03-14 17:00:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53089. Elküldve:
2019-03-14 15:14:13 |
[4279.] |
Látod, vannak a tájékozott, a világ dolgait követő normális emberek és vannak a Fidesz fóbiások.
|
| |
|
|
[előzmény: (53086) feri, 2019-03-14 14:00:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53070. Elküldve:
2019-03-14 06:33:23 |
[4280.] |
Ebbe jobb, ha nem megyünk bele.
Akit most pápának neveznek egyesek, az "fekete pápa".
|
| |
|
[válaszok erre: #53072 #53074 #53074 #53081]
|
[előzmény: (53067) gomey, 2019-03-13 21:26:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53066. Elküldve:
2019-03-13 21:18:00 |
[4281.] |
Áprilisban lesz 14 éve!
|
| |
|
[válaszok erre: #53067]
|
[előzmény: (53062) gomey, 2019-03-13 20:23:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118610. Elküldve:
2019-03-13 21:15:52 |
[4282.] |
Jó volt az!
|
| |
|
|
[előzmény: (118606) Gabywap, 2019-03-13 19:44:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118605. Elküldve:
2019-03-13 19:37:02 |
[4283.] |
Cicavízió és a Futrinka utca?
|
| |
|
[válaszok erre: #118606]
|
[előzmény: (118603) Gordiusz85, 2019-03-13 18:33:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118588. Elküldve:
2019-03-12 19:20:15 |
[4284.] |
Rossz sorrendben vannak a betűk!
|
| |
|
|
[előzmény: (118587) jmsmen, 2019-03-12 19:16:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53452. Elküldve:
2019-03-12 19:18:37 |
[4285.] |
Mi szükség van az Éjjel-nappal dugapest és a nyalóvilág műsorokra?
Legyen csak fizetős, aztán megtudják mennyi nézőjük marad.
Miattam a TV2 is mehet vele együtt, de már most is többen nézik.
|
| |
|
[válaszok erre: #53454 #53462]
|
[előzmény: (53451) KWP, 2019-03-12 19:12:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53450. Elküldve:
2019-03-12 19:10:51 |
[4286.] |
Bízzunk benne, hogy az RTL Klub fizetős lesz!
|
| |
|
[válaszok erre: #53451]
|
[előzmény: (53448) mlaszlo, 2019-03-12 18:10:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53441. Elküldve:
2019-03-12 06:33:25 |
[4287.] |
A tartalomról az Antenna Hungária tehet?
Melyik csatorna az ő tulajdonuk?
|
| |
|
[válaszok erre: #53442 #53443]
|
[előzmény: (53440) Zoli049, 2019-03-11 21:59:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53434. Elküldve:
2019-03-11 06:27:06 |
[4288.] |
Már ideje lenne!
Az Amos is úgy indult, aztán nem lett belőle semmi a miénk.
|
| |
|
|
[előzmény: (53431) Zoli049, 2019-03-10 20:00:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53376. Elküldve:
2019-03-07 17:11:04 |
[4290.] |
Ahhoz intelligencia is kellene.
|
| |
|
[válaszok erre: #53378 #53378]
|
[előzmény: (53375) MyChroLesLie, 2019-03-07 16:46:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53369. Elküldve:
2019-03-07 14:30:43 |
[4291.] |
Az RTL csatornákon pedig alig van reklám ...
|
| |
|
|
[előzmény: (53368) bunyip, 2019-03-07 14:24:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12808. Elküldve:
2019-03-02 18:00:08 |
[4292.] |
Aztán melyik szolgáltatóról van szó?
|
| |
|
|
[előzmény: (12807) nnunuke, 2019-03-02 17:24:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64650. Elküldve:
2019-02-28 06:33:27 |
[4294.] |
Miért kell átméretezni?
Adtam linkeket, az nem elég?
|
| |
|
|
[előzmény: (64649) gomey, 2019-02-27 21:20:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118545. Elküldve:
2019-02-27 16:07:11 |
[4296.] |
Téged szórakoztatnak!
|
| |
|
|
[előzmény: (118542) sztar1, 2019-02-27 13:42:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19097. Elküldve:
2019-02-27 06:21:58 |
[4297.] |
Én téged sehova sem irányítottalak!
Neked Brunó1945 válaszolt!
|
| |
|
[válaszok erre: #19100]
|
[előzmény: (19095) Garsza, 2019-02-26 21:35:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19094. Elküldve:
2019-02-26 20:12:39 |
[4298.] |
Kondik 500 Ft -ba kerülnek, annyit azért megér.
Utána esetleg lehet szoftver cseréről beszélni.
|
| |
|
|
[előzmény: (19092) egedi, 2019-02-26 19:52:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53358. Elküldve:
2019-02-26 19:26:35 |
[4299.] |
Bocsánat, csak arra gondoltam, hogy ez nem AH és nem önkormányzati topic.
Persze lehet hogy tévedtem.
|
| |
|
[válaszok erre: #53359]
|
[előzmény: (53357) KWP, 2019-02-26 11:03:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|