| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53356. Elküldve:
2019-02-26 05:35:04 |
[4302.] |
Ez is a MinDigTV hibája?
|
| |
|
[válaszok erre: #53357]
|
[előzmény: (53355) KWP, 2019-02-25 23:52:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12782. Elküldve:
2019-02-26 05:33:06 |
[4303.] |
A fejnek mi köze hozzá?
|
| |
|
[válaszok erre: #12783]
|
[előzmény: (12779) gyógyegér, 2019-02-25 22:17:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3002. Elküldve:
2019-02-25 19:46:32 |
[4304.] |
Szerintem semmi előnye sincs.
Nem biztos, hogy a BISS kulcsok nálad is úgy vannak beírva, ahogy a szoftveres kereső írja.
Próbáltam, fele sem működött, hiába volt a kulcs jó.
Az AU által beírt sorokat néha törlöm, ami BISS vagy Irdeto változás van azt átírom.
Mindezt persze a Webes felületen.
|
| |
|
|
[előzmény: (3001) Smart0, 2019-02-25 19:19:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2999. Elküldve:
2019-02-25 17:56:42 |
[4305.] |
Egyszer kell rendbe tenni, utána már csak ami váltot, azt kell módosítani.
|
| |
|
[válaszok erre: #3000 #3001]
|
[előzmény: (2998) natomail, 2019-02-25 17:42:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12736. Elküldve:
2019-02-20 12:08:43 |
[4307.] |
Csodálkozom …
|
| |
|
|
[előzmény: (12735) [Bukta], 2019-02-20 10:33:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64626. Elküldve:
2019-02-20 12:07:15 |
[4308.] |
UPC -t írt, nem UPC Direct -et.
|
| |
|
[válaszok erre: #64627]
|
[előzmény: (64623) e_lite, 2019-02-20 07:23:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12733. Elküldve:
2019-02-20 05:34:40 |
[4309.] |
Legalább jóhelyre kerül, nem az öszödiek zsebébe.
|
| |
|
[válaszok erre: #12734 #12735]
|
[előzmény: (12731) [Bukta], 2019-02-20 03:01:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12732. Elküldve:
2019-02-20 05:33:26 |
[4310.] |
A párhuzamos univerzumban lehet hogy nem, de jelenleg nagyobb a nézettsége mint az RTL csatornáknak.
|
| |
|
[válaszok erre: #12735 #12735]
|
[előzmény: (12730) K. Tibor, 2019-02-19 23:12:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12729. Elküldve:
2019-02-19 06:28:00 |
[4311.] |
Nem tudom hol néznéd, de van ahol HD.
Az HBO mindenhol HD? Ja nem, de legalább fizetni kell érte!
Az "aztán a komoly vagy prémium filmcsatorna", na meg a FilmBox.
|
| |
|
[válaszok erre: #12730 #12731]
|
[előzmény: (12728) K. Tibor, 2019-02-18 20:42:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
80. Elküldve:
2019-02-18 20:29:49 |
[4312.] |
Ezekre még a "disznyóólat" sem …
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118532. Elküldve:
2019-02-18 18:09:19 |
[4313.] |
Ennek mi köze az írásomhoz?
|
| |
|
|
[előzmény: (118531) Amatőr61, 2019-02-18 13:15:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118530. Elküldve:
2019-02-18 06:31:24 |
[4314.] |
Aztán mennyivel fizetnél többet?
Van aki 100 Ft emelés miatt is háborog!
Esetleg próbálkozz Kábel TV -vel.
|
| |
|
[válaszok erre: #118531 #118531]
|
[előzmény: (118527) ALEX760228, 2019-02-17 22:08:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12727. Elküldve:
2019-02-18 06:28:06 |
[4315.] |
Ne nézd! Neked ott a Film+!
Biztos van akinek tetszik a reklámok nélküli film.
|
| |
|
[válaszok erre: #12728]
|
[előzmény: (12726) K. Tibor, 2019-02-18 00:26:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118513. Elküldve:
2019-02-17 18:05:35 |
[4316.] |
Már megy a keverés!
Van Moziverzum és Moziverzum. is.
És van Jocky TV és Jocky TV. is.
|
| |
|
[válaszok erre: #118517]
|
[előzmény: (118511) TechY01, 2019-02-17 16:21:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2965. Elküldve:
2019-02-17 18:02:04 |
[4317.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (2964) natomail, 2019-02-17 14:31:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2963. Elküldve:
2019-02-17 14:16:30 |
[4318.] |
"- Az EMM-eket a csatik elé kell tenni. "
Miért is?
Nekem a SoftCam.key -ben a végén vannak, mégis működik az AU.
|
| |
|
[válaszok erre: #2964]
|
[előzmény: (2962) Smart0, 2019-02-17 10:59:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118489. Elküldve:
2019-02-16 18:12:04 |
[4319.] |
Elég hozzá egy erdélyi cím.
|
| |
|
|
[előzmény: (118488) ITI, 2019-02-16 07:40:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1788. Elküldve:
2019-02-16 17:08:08 |
[4320.] |
Igen.
|
| |
|
|
[előzmény: (1784) melinho, 2019-02-16 13:38:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52899. Elküldve:
2019-02-15 20:39:17 |
[4321.] |
Nem vagy te egy kicsit stresszes és agresszív?
Miért kell trágárkodni?
|
| |
|
|
[előzmény: (52898) Zoli049, 2019-02-15 20:37:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52897. Elküldve:
2019-02-15 20:35:52 |
[4322.] |
Köszönöm, így sokkal jobb!
|
| |
|
|
[előzmény: (52887) Chuang, 2019-02-15 20:03:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52896. Elküldve:
2019-02-15 20:32:44 |
[4323.] |
Majd én eldöntöm, de jól tennéd ha nem kötnél belém!
Mikor trágárkodtam valakivel is te kis ...?
|
| |
|
[válaszok erre: #52898]
|
[előzmény: (52894) Zoli049, 2019-02-15 20:29:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52893. Elküldve:
2019-02-15 20:27:55 |
[4324.] |
Aki azt sem tudja, hogy mi a reluxa és mi a redőny, az jobb ha nem kritizál másokat.
Amúgy meg ha a szakinak nem hiszel, menj a saját eszed után.
Más úgysem teszi!
Pont egy zöldfülű köt ismét belém? Gratulálok, jó kezdés!
|
| |
|
[válaszok erre: #52900]
|
[előzmény: (52891) gabkatittof, 2019-02-15 20:23:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52892. Elküldve:
2019-02-15 20:25:26 |
[4325.] |
Nekem is azokkal, akik nem tudnak beilleszteni linket és még nekik áll "följebb".
|
| |
|
[válaszok erre: #52894]
|
[előzmény: (52889) Zoli049, 2019-02-15 20:20:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|