| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52890. Elküldve:
2019-02-15 20:21:48 |
[4326.] |
Biztos mindenki ért hozzá, - van aki linket is be tud illeszteni.
Ilyennel én még nem láttam redőnyöst, de nem is engedném az enyémhez hozzányúlni.
|
| |
|
[válaszok erre: #52891 #52895]
|
[előzmény: (52888) gabkatittof, 2019-02-15 20:07:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12685. Elküldve:
2019-02-15 15:29:57 |
[4328.] |
Ami a fejre írva van?
|
| |
|
[válaszok erre: #12686 #12709]
|
[előzmény: (12684) decis, 2019-02-15 15:22:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52873. Elküldve:
2019-02-15 15:19:07 |
[4329.] |
Reluxa vagy redőny?
|
| |
|
|
[előzmény: (52870) gabkatittof, 2019-02-14 20:24:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118487. Elküldve:
2019-02-15 15:15:14 |
[4330.] |
Focussat vagy Digi?
|
| |
|
[válaszok erre: #118488]
|
[előzmény: (118478) ITI, 2019-02-14 17:32:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19066. Elküldve:
2019-02-15 15:01:51 |
[4331.] |
8250+ és a 8260+ ugyan azzal az SW -vel van.
|
| |
|
[válaszok erre: #19067]
|
[előzmény: (19046) ITI, 2019-02-14 08:55:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10179. Elküldve:
2019-02-12 22:00:02 |
[4332.] |
Érdekes, az enyém nem talál külső sort.
|
| |
|
|
[előzmény: (10178) peterzee, 2019-02-12 21:20:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118421. Elküldve:
2019-02-12 20:45:11 |
[4333.] |
Nem kötelező nézni, de a reklám szerint a Moziverzum reklám nélkül adja a filmeket.
Az azért sokat emel majd a nézettségen.
|
| |
|
[válaszok erre: #118422 #118423]
|
[előzmény: (118418) chagaal, 2019-02-12 19:48:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118420. Elküldve:
2019-02-12 20:39:12 |
[4334.] |
Talán kikerülne.
Nem tudom hogy intézted, de nálam megszűntetik a Doq csatornát!
|
| |
|
|
[előzmény: (118416) Csattogtatós, 2019-02-12 19:08:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1746. Elküldve:
2019-02-11 14:05:05 |
[4337.] |
Köszi!
|
| |
|
[válaszok erre: #1747]
|
[előzmény: (1743) celeburdi, 2019-02-11 06:50:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2948. Elküldve:
2019-02-11 06:40:10 |
[4338.] |
Megkaptad a teljes oscam könyvtáramat.
Abban külön Readers van a Felfedezőre és Service fájlba is be van téve.
Azzal sem megy?
|
| |
|
|
[előzmény: (2946) pirobi, 2019-02-10 12:24:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118383. Elküldve:
2019-02-10 19:15:44 |
[4340.] |
"Így van értelme ennek az ászf idézetnek amivel én élni is akarok."
Ha a szolgáltató változtatása hátrányos az előfizetőre nézve.
Igaz, hogy kikerül egy csatorna, de az vis maior, de több új csatorna bekerül.
Ez biztos, hogy hátrányt jelent, főleg hogy nálad még áremelést sem okozhat.
Szerintem mond fel a szerződést és majd kiderül mi lesz az eredménye!
|
| |
|
|
[előzmény: (118381) NOKIA4EVER, 2019-02-10 18:41:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118379. Elküldve:
2019-02-10 17:17:16 |
[4341.] |
Tudom mi van leírva, de józan paraszti ésszel azt is érzem, hogy nem éri hátrány az előfizetőt, ami miatt elállhatna a szerződéstől.
Hiába menne más szolgáltatóhoz, ott sem lesz Doq.
Próbálkozni persze lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #118381]
|
[előzmény: (118377) Bigfic, 2019-02-10 15:26:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19028. Elküldve:
2019-02-10 17:10:33 |
[4342.] |
"Spark, enigma2 rendszer is rá kell húzva"
Semmit se húzz rá, mert közben leáll és nagyobb baj lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #19029]
|
[előzmény: (19026) awafant, 2019-02-10 13:52:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118376. Elküldve:
2019-02-10 12:06:07 |
[4343.] |
A szolgáltató nem vette ki a csatornát, hanem megszűnteti a tulajdonosa.
A szolgáltató most új csatornákat tesz be. Ezért a felmondást szerintem semmi sem indokolja.
Ha fizetsz, akkor persze felmondhatsz.
A Doq is működik még.
|
| |
|
[válaszok erre: #118377]
|
[előzmény: (118375) NOKIA4EVER, 2019-02-10 10:49:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52841. Elküldve:
2019-02-09 09:22:25 |
[4346.] |
Színes film is volt már jóval előbb.
|
| |
|
[válaszok erre: #52843]
|
[előzmény: (52840) net_user, 2019-02-09 03:22:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118365. Elküldve:
2019-02-08 21:44:34 |
[4347.] |
Itt is.
|
| |
|
|
[előzmény: (118364) chagaal, 2019-02-08 21:36:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2931. Elküldve:
2019-02-08 20:25:18 |
[4348.] |
Miért nem állítod vissza a régire?
|
| |
|
|
[előzmény: (2930) taquilla76, 2019-02-08 18:32:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52831. Elküldve:
2019-02-08 20:19:09 |
[4349.] |
Tökéletesen igazad van!
Világítás esetén főleg nem lehet tudni, hogy az milyen áramkör.
|
| |
|
|
[előzmény: (52825) gombilaci, 2019-02-08 19:39:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52830. Elküldve:
2019-02-08 20:15:13 |
[4350.] |
Ne keverj, ne állíts olyat amit nem írtam! Mai töltőt nem említettem!
A sajátom adatait írtam, az viszont 110-240 V -os.
Bízom benne, hogy a gyerekednek és a vendéglátóknak több esze lesz és nem nyúlkál a lámpában, illetve normális panziós ilyen "izzót" nem vásáról.
Áramütésen kívűl égési sérülést is okozhat egy "izzó", bármely hihetetlen.
Mindenkinek miért kellene töltőt kölcsönözni? Nem mindenki agyhalott.
Van aki még USB csatlakozót is talál és töltőt is vihet magával.
Dugalj átalakítók is léteznek.
|
| |
|
|
[előzmény: (52821) scansatelit, 2019-02-08 17:58:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|