| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52820. Elküldve:
2019-02-08 15:14:57 |
[4351.] |
Volt nálunk egy mondás, - nem tudom használatban van -e még, így szólt:
Minden szemetet délről hoz a szél.
|
| |
|
[válaszok erre: #52824]
|
[előzmény: (52819) bojsza, 2019-02-08 14:51:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52816. Elküldve:
2019-02-08 11:20:34 |
[4353.] |
Én nyugodt voltam amikor butának neveztél is.
Mindenki azt vesz amit akar, a következményeit pedig büszkén viselje.
Az áramszolgáltatók tudtommal megegyeztek a 230 V +5 % -7 % értékben.
|
| |
|
[válaszok erre: #52817]
|
[előzmény: (52815) egedi, 2019-02-08 11:10:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52814. Elküldve:
2019-02-08 09:56:58 |
[4354.] |
Beszélhetünk arról, hogy ki mennyire buta, csak semmi értelme.
Én nem vagyok Google mániás és a fénykép szerint a csomagoláson nem látni semmi utalást egy szabványra sem, de még a mellékelt leírásban sem.
Ha megfelel a magyarországi szabványos feszültségszintnek, akkor miért nem tud 240 V -ot?
|
| |
|
[válaszok erre: #52815]
|
[előzmény: (52810) egedi, 2019-02-08 08:28:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52809. Elküldve:
2019-02-08 06:53:41 |
[4355.] |
Ez mitől szabványos?
Csak attól, hogy árulják?
Én semmi szabványra utaló jelölést nem látok rajta.
Az európai piacra gyártott telefonom töltője, 110-240 V 50-60 Hz -ről működtethető.
A Google nem elég, tudni is kell ...
|
| |
|
[válaszok erre: #52810]
|
[előzmény: (52808) net_user, 2019-02-07 22:48:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1716. Elküldve:
2019-02-07 20:09:41 |
[4356.] |
Milyen színűt és mekkora méretben?
|
| |
|
[válaszok erre: #1717]
|
[előzmény: (1715) zoro67, 2019-02-07 19:55:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52806. Elküldve:
2019-02-07 19:17:54 |
[4357.] |
Azért mert te nem látsz benne semmilyen veszélyt, attól még lehet.
Azért mert valaki kitalál és legyárt valamit, attól még nem biztos, hogy jó ötlet volt.
Nem csak a Google -t kell ismerni!
|
| |
|
|
[előzmény: (52802) net_user, 2019-02-07 16:26:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52804. Elküldve:
2019-02-07 19:14:00 |
[4358.] |
A panziónak legyen töltője.
A feszültségszint teljesen mindegy egy "normális" töltőnek, mivel kapcsolóüzemű táp 150-240 V -ig tökéletesen tudja az 5 V -ot.
|
| |
|
[válaszok erre: #52821]
|
[előzmény: (52801) scansatelit, 2019-02-07 16:12:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52803. Elküldve:
2019-02-07 19:07:51 |
[4359.] |
"Az általános világítási lámpatestnél senki nem figyel arra, hogy a csavarmenet, vagy a központi érintkező van-e fázisfeszültségen."
Ez az egyik probléma, bár a fix lámpáknál előírás.
Amit dugaljba dugsz, ott nem tudhatod, ez komoly veszélyforrás.
|
| |
|
|
[előzmény: (52800) masodikmusor, 2019-02-07 14:06:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12624. Elküldve:
2019-02-07 12:56:40 |
[4360.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (12621) Smart0, 2019-02-07 09:12:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4454. Elküldve:
2019-02-07 09:10:23 |
[4361.] |
Szerintem nincs oscam.
|
| |
|
|
[előzmény: (4453) sacaboy, 2019-02-07 09:07:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12620. Elküldve:
2019-02-07 09:01:51 |
[4362.] |
Hol található az a két csatorna?
|
| |
|
[válaszok erre: #12621]
|
[előzmény: (12619) Smart0, 2019-02-07 08:47:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4451. Elküldve:
2019-02-07 06:03:26 |
[4363.] |
Régóta mennek ott is.
|
| |
|
|
[előzmény: (4450) franjobp, 2019-02-06 23:47:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4448. Elküldve:
2019-02-06 19:34:54 |
[4364.] |
Ismét búcsúzhattunk néhány csatornától.
3,1E 12734 V ERT csomag megszűnt.
|
| |
|
[válaszok erre: #4449]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52799. Elküldve:
2019-02-06 18:51:39 |
[4367.] |
Még kevés embert ért áramütés és kevés lakás égett le!
Ja, -nem! Idén már új rekord született a tűzesetek számában.
|
| |
|
[válaszok erre: #52800 #52802]
|
[előzmény: (52796) net_user, 2019-02-06 15:51:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2914. Elküldve:
2019-02-06 18:46:41 |
[4368.] |
Én a WordPad -ot használom.
|
| |
|
|
[előzmény: (2908) Smart0, 2019-02-06 12:42:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52798. Elküldve:
2019-02-06 18:43:39 |
[4369.] |
Aztán az asztali lámpa mibe van bedugva?
Ja, - dugaljba! Akkor ez minek hozzá?
|
| |
|
[válaszok erre: #52801]
|
[előzmény: (52792) gomey, 2019-02-06 13:49:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118361. Elküldve:
2019-02-06 18:40:29 |
[4370.] |
Próbálkozz UPC Direct forgalmazónál és Direkt kártyát kérj.
|
| |
|
|
[előzmény: (118352) herrLeon, 2019-02-06 14:24:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118347. Elküldve:
2019-02-06 12:36:23 |
[4371.] |
Mi történt?
|
| |
|
[válaszok erre: #118348]
|
[előzmény: (118346) herrLeon, 2019-02-06 12:32:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118335. Elküldve:
2019-02-06 08:14:42 |
[4372.] |
Bővebben?
Eddig mennyi volt, volt/van -e hűség?
A Doq -hoz semmi köze a UPCD -nek.
|
| |
|
[válaszok erre: #118337]
|
[előzmény: (118334) Bigfic, 2019-02-06 08:07:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52784. Elküldve:
2019-02-05 21:35:28 |
[4373.] |
Magyarországon már nagyon régen betiltották, nem véletlenül.
Vitatkozni, érvelni nincs kedvem, - úgy sem értek hozzá, használd ha akarod.
Másoknak ajánlani szerintem bűn.
|
| |
|
|
[előzmény: (52783) bojsza, 2019-02-05 20:48:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
19013. Elküldve:
2019-02-05 18:38:47 |
[4374.] |
A csatorna lista nem támogatott videó formátum?
Az biztos igaz, de …
|
| |
|
[válaszok erre: #19015]
|
[előzmény: (19012) tibi1, 2019-02-05 17:09:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52776. Elküldve:
2019-02-05 06:40:45 |
[4375.] |
Gratulálok.
|
| |
|
[válaszok erre: #52783]
|
[előzmény: (52774) bojsza, 2019-02-04 21:19:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|