| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118200. Elküldve:
2019-01-17 09:57:33 |
[4476.] |
Ha már nem bírod ki bunkó politikai beszólás nélkül, legalább azt tudnád, hogy kitől származik a mondás. Pécsi G is van bőven!
A G ugye géniuszt jelent?!
|
| |
|
[válaszok erre: #118208 #118208 #118214]
|
[előzmény: (118196) [Bukta], 2019-01-17 09:15:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118198. Elküldve:
2019-01-17 09:51:01 |
[4477.] |
A probléma az ilyen gondolom, gondoltam kezdetű mondatokkal kezdődik.
A faszbuk egy magán vállalkozás.
Aki ott cégként megjelenik és aki azt hivatalosnak gondolja, az szerintem keresse fel orvosát és gyógyszerészét.
Annyi erővel ezen a fórum is lehetne "hivatalos" UPCD oldal.
|
| |
|
[válaszok erre: #118199 #118205]
|
[előzmény: (118197) Zoli049, 2019-01-17 09:23:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118195. Elküldve:
2019-01-17 06:37:34 |
[4479.] |
Faszbuk mióta hivatalos honlapja az UPCD -nek?
FaceBook nélkül is van élet és nélküle jobb is!
|
| |
|
[válaszok erre: #118196]
|
[előzmény: (118194) batiste, 2019-01-17 05:31:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118192. Elküldve:
2019-01-16 21:44:05 |
[4481.] |
Kinek írtad és mi van az Amos -on?
|
| |
|
|
[előzmény: (118191) ALEX760228, 2019-01-16 21:22:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9976. Elküldve:
2019-01-16 02:46:04 |
[4483.] |
Mikor lesz elérhető?
|
| |
|
[válaszok erre: #9979]
|
[előzmény: (9975) Smart0, 2019-01-16 00:26:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9973. Elküldve:
2019-01-15 19:17:45 |
[4484.] |
11468gorgone.impertinence 2019. 01. 15. 18:43:31
another cleanup patch
thnx to kabeltod
/trunk/CMakeLists.txt
/trunk/config.sh
/trunk/globals.h
/trunk/module-webif.c
/trunk/oscam.c
/trunk/oscam-config-reader.c
11467gorgone.impertinence 2019. 01. 15. 18:37:49
small cleanup in cscrypt
+ adding libs
thnx to Nautilus7
/trunk/cscrypt/aes.c
/trunk/cscrypt/aes.h
/trunk/cscrypt/des.c
/trunk/cscrypt/des.h
/trunk/cscrypt/md5.c
/trunk/cscrypt/md5.h
|
| |
|
[válaszok erre: #9975]
|
[előzmény: (9972) pirobi, 2019-01-15 19:09:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9970. Elküldve:
2019-01-15 15:56:33 |
[4485.] |
Ma még nincs 1-2 újabb verzió?
|
| |
|
[válaszok erre: #9972 #9992]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2659. Elküldve:
2019-01-14 20:59:53 |
[4486.] |
Ezentúl naponta kétszer megkérdezed, - vagy csak elfelejtetted?
|
| |
|
[válaszok erre: #2661]
|
[előzmény: (2658) sanca2, 2019-01-14 20:52:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52633. Elküldve:
2019-01-14 20:32:19 |
[4487.] |
Ami jó a Vistához, az jó a 7 -hez is.
|
| |
|
[válaszok erre: #52634]
|
[előzmény: (52632) nbob, 2019-01-14 20:29:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118178. Elküldve:
2019-01-14 16:35:45 |
[4489.] |
Műholdvevőre minek "ups" szoftver?
Esetleg UPCD szoftverről van szó?
Szolgabox szoftverét teszik rá?
|
| |
|
[válaszok erre: #118179]
|
[előzmény: (118177) batiste, 2019-01-14 14:34:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18953. Elküldve:
2019-01-14 16:31:38 |
[4490.] |
Ha van hozzá kábeled, - akkor minek?
|
| |
|
|
[előzmény: (18951) csabesz666, 2019-01-14 11:12:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52622. Elküldve:
2019-01-14 11:34:52 |
[4491.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (52620) scansatelit, 2019-01-14 11:23:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52609. Elküldve:
2019-01-14 06:35:57 |
[4492.] |
Akkor ez most nem jött be, mert csak HP gépek vannak a hálózatban.
A HP a szerződött partner, minden gép és minden nyomtató HP.
Biztos jobban értesz hozzá mint én és akkor neked nem "megmagyarázhatatlan hiba" , ha egy gépet szabályosan leállítanak, másnap miért csinálja, hogy a Windows logo -nál megáll és sötét lesz a kijelző.
|
| |
|
[válaszok erre: #52620]
|
[előzmény: (52608) scansatelit, 2019-01-14 01:19:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52600. Elküldve:
2019-01-13 18:00:23 |
[4494.] |
Mert több ezer gépről van szó ...
|
| |
|
[válaszok erre: #52601]
|
[előzmény: (52599) gombilaci, 2019-01-13 17:52:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52598. Elküldve:
2019-01-13 17:51:50 |
[4495.] |
"nem is akar új oprendszerrel foglalkozni"
Foglalkozni kell vele?
Mióta elérhető a Win10, azóta használom Win7 felülettel.
Ránézésre semmi változás, csak jobb.
|
| |
|
|
[előzmény: (52597) gombilaci, 2019-01-13 17:47:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2640. Elküldve:
2019-01-13 17:48:16 |
[4496.] |
Engem a hanghiba érintett és nem igaz, hogy csak felvételnél volt hiba! A 785 EMU jónak tűnik!
|
| |
|
[válaszok erre: #2641]
|
[előzmény: (2639) Smart0, 2019-01-13 17:42:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52596. Elküldve:
2019-01-13 17:44:41 |
[4497.] |
"Felejtsd már el ezt a w7 hibái dolgot. "
Miért kellene elfelejtenem, mikor havi szinten találkozom hálózatkezelési hibákkal és megmagyarázhatatlan indítási hibával?
- Hálózatban dolgozó céges gépekről van szó.
|
| |
|
[válaszok erre: #52599 #52608]
|
[előzmény: (52594) gombilaci, 2019-01-13 17:29:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9953. Elküldve:
2019-01-13 17:36:05 |
[4498.] |
Szia Pityu!
Köszönöm!
Elég sokat kellett várni a javításra, de végre elismerték a hibát és javították!
|
| |
|
[válaszok erre: #9954]
|
[előzmény: (9951) pityu54, 2019-01-13 17:29:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9952. Elküldve:
2019-01-13 17:30:45 |
[4499.] |
Köszönöm, ez működik!
|
| |
|
|
[előzmény: (9949) zólyma, 2019-01-13 17:23:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2638. Elküldve:
2019-01-13 17:21:08 |
[4500.] |
Ha azt is bekopizom, mit írtál volna?
|
| |
|
[válaszok erre: #2639]
|
[előzmény: (2637) Smart0, 2019-01-13 17:16:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|