| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9948. Elküldve:
2019-01-13 17:18:23 |
[4501.] |
Szia Pityu!
Még nem találtam OpenPli -re optimalizáltat.
Holnapra biztos lesz a bevált helyen is a LinuxSat -on!
|
| |
|
[válaszok erre: #9949 #9950 #9951]
|
[előzmény: (9947) pityu54, 2019-01-13 17:14:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7006. Elküldve:
2019-01-13 16:59:43 |
[4504.] |
Most kell megszabadulni tőle!
|
| |
|
[válaszok erre: #7007]
|
[előzmény: (7005) Jeti, 2019-01-13 16:55:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52591. Elküldve:
2019-01-13 16:57:51 |
[4505.] |
Nem valószínű, hogy néhány ingyenes biztonsági frissítés megoldja a Win7 hibáit. Fizetni pedig nem érdemes a további javítgatásokért.
|
| |
|
[válaszok erre: #52594]
|
[előzmény: (52585) tibsi, 2019-01-13 15:51:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12509. Elküldve:
2019-01-13 16:49:12 |
[4506.] |
Nincs a beállítások között?
|
| |
|
[válaszok erre: #12510 #12516 #12517]
|
[előzmény: (12508) csanadu0, 2019-01-13 15:12:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52578. Elküldve:
2019-01-13 13:54:27 |
[4507.] |
"Ahhoz van is egy Ati program, de a w 7-re nem megy fel."
Talán, ha letöltenéd a Win7 -re való Drivert.
Amúgy Win7 -nek megszűnt a támogatása, Te meg most telepíted?
|
| |
|
[válaszok erre: #52582 #52585]
|
[előzmény: (52577) nbob, 2019-01-13 13:33:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18947. Elküldve:
2019-01-13 09:47:26 |
[4508.] |
Érdekes, mert én ilyennel még nem találkoztam.
32 GB Pent és 320 GB Winchestert használtam és működött.
|
| |
|
|
[előzmény: (18946) Ibor, 2019-01-13 03:12:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18945. Elküldve:
2019-01-13 00:05:48 |
[4509.] |
Inkább hibás csatlistára gondolok.
Ha van hozzá AliEditor, akkor azzal ki kellene takarítani.
|
| |
|
|
[előzmény: (18944) Darabos, 2019-01-12 19:34:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118161. Elküldve:
2019-01-12 17:39:59 |
[4510.] |
Persze, mint az analógnál.
1 TP 1 csatorna.
|
| |
|
[válaszok erre: #118162]
|
[előzmény: (118160) natomail, 2019-01-12 17:15:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9943. Elküldve:
2019-01-12 16:15:40 |
[4511.] |
Csak az a baj, hogy a 784EMU -val nálam nincs hang a Fight Network HD csatornán.
Az Oscam verzió naponta változik, de az EMU sajnos nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #9946 #9947]
|
[előzmény: (9942) tubi3, 2019-01-12 11:59:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6985. Elküldve:
2019-01-12 09:35:17 |
[4512.] |
Kívül hiába hűtöd, ha a processzorra rosszul ragasztották fel a hűtőbordát.
|
| |
|
[válaszok erre: #6986]
|
[előzmény: (6983) Jeti, 2019-01-12 08:58:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6981. Elküldve:
2019-01-11 19:54:21 |
[4513.] |
Azt írtad, hogy új box.
Ne foglalkozz vele, cseréljék ki garanciában.
|
| |
|
[válaszok erre: #6983]
|
[előzmény: (6980) Jeti, 2019-01-11 19:48:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6979. Elküldve:
2019-01-11 19:08:19 |
[4514.] |
Akkor nem nyúlsz hozzá!?
|
| |
|
[válaszok erre: #6980]
|
[előzmény: (6978) Jeti, 2019-01-11 17:11:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52574. Elküldve:
2019-01-11 19:07:12 |
[4515.] |
Skin #5
szerkesztés, törlés 30 percig.
|
| |
|
|
[előzmény: (52572) scansatelit, 2019-01-11 18:51:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118148. Elküldve:
2019-01-11 18:28:45 |
[4516.] |
Most akkor hibátlanul, vagy ki - kimarad?
|
| |
|
[válaszok erre: #118154]
|
[előzmény: (118146) Zoli049, 2019-01-11 13:20:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9938. Elküldve:
2019-01-11 18:26:07 |
[4517.] |
Ez közérdekű hozzászólás, mivel másoknál is előfordulhat ez a hiba.
Amúgy meg ...
|
| |
|
|
[előzmény: (9937) zólyma, 2019-01-11 17:38:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12480. Elküldve:
2019-01-11 12:51:03 |
[4518.] |
Ha egy adott személynek írsz, arra kitalálták a PÜ -t. (Privát üzenet)
Skin #1
Skin #5
Skin #9
|
| |
|
[válaszok erre: #12481]
|
[előzmény: (12479) Balint2011, 2019-01-11 09:50:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6971. Elküldve:
2019-01-10 23:13:18 |
[4519.] |
Próbáld meg a gyári szoftvert.
Esetleg a processzor hűtőt, hogy rendesen fel van -e ragasztva, nálam volt ami a kezembe maradt.
Üzem alatt a tápot is érdemes megmérni, lehet hogy ingadozik vagy alacsony.
|
| |
|
[válaszok erre: #6973]
|
[előzmény: (6970) Jeti, 2019-01-10 20:48:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9934. Elküldve:
2019-01-10 19:59:42 |
[4520.] |
Szia Pityu!
Köszönöm, megérkezett!
Sajnos az az egy csatorna nem szól.
Majd pár nap múlva javítani fogják, mert többen panaszkodnak, bár a fejlesztők azt állítják, hogy nem oscam hiba.
Miattam beállítási gond is lehet, de akkor írják már le, hogy a 784 EMU -hoz mit kell módosítani.
Köszönöm!
|
| |
|
[válaszok erre: #9937]
|
[előzmény: (9933) pityu54, 2019-01-10 19:32:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118133. Elküldve:
2019-01-10 19:37:29 |
[4521.] |
Nézhetetlen némelyik csatorna!
|
| |
|
|
[előzmény: (118132) jmsmen, 2019-01-10 16:14:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9932. Elküldve:
2019-01-10 19:25:31 |
[4522.] |
Az hol van? Én a 15 Nyugatot tudom nézni.
A 11446 és a régebbiek jók, a 11451 nem.
Mindegy visszatettem a 11446 -ot.
|
| |
|
[válaszok erre: #9933]
|
[előzmény: (9931) pityu54, 2019-01-10 19:16:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9930. Elküldve:
2019-01-10 18:51:51 |
[4523.] |
Fight Network hang nélkül megy.
Eddig nem volt hang hiba.
|
| |
|
[válaszok erre: #9931]
|
[előzmény: (9928) pityu54, 2019-01-10 07:49:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52563. Elküldve:
2019-01-10 16:11:27 |
[4524.] |
"melyik gomball kel kezdeni egy uj bejegyzést, de ha már itt tartunk, szerintem felviágosithatnál, talán enyit megérdemlek"
Egyik gombbal sem, csak a lap aljára kell görgetni!
|
| |
|
[válaszok erre: #52564]
|
[előzmény: (52561) Johnyopen, 2019-01-10 16:04:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|