| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12454. Elküldve:
2019-01-09 16:16:50 |
[4528.] |
Nálam mindkét boxban 1 TB winchester van, FAT32 -re formázva.
Adattárolásra is használom, automatikusan oda ment a Win10 PC -ről.
|
| |
|
|
[előzmény: (12447) version, 2019-01-09 13:15:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16657. Elküldve:
2019-01-08 15:19:41 |
[4529.] |
Lehet, hogy te gondolatolvasó vagy, de én azt sem tudom melyik hold, melyik szolgáltató stb.
|
| |
|
[válaszok erre: #16658]
|
[előzmény: (16654) Smart0, 2019-01-08 12:42:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16652. Elküldve:
2019-01-08 11:46:46 |
[4530.] |
Csak én nem értem?
|
| |
|
|
[előzmény: (16651) Benedek012, 2019-01-08 11:15:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118106. Elküldve:
2019-01-07 12:22:05 |
[4531.] |
Mit csinált már megint az UPCD?
|
| |
|
|
[előzmény: (118105) misidigital, 2019-01-07 09:30:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18922. Elküldve:
2019-01-07 12:18:59 |
[4532.] |
Azon hogyan jönne 4K adás?
HEVC, 3840 x 2160?
|
| |
|
|
[előzmény: (18921) felicia, 2019-01-07 12:03:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18920. Elküldve:
2019-01-07 00:12:59 |
[4533.] |
Volt pár vicces példány!
Volt hiba a felvétellel és volt olyan is ami újraindulásokat csinált.
Érdekes módon nem mindenkinél jött elő a hiba.
Lehet, hogy a hardver mégsem egyforma azonos típus esetén sem.
|
| |
|
|
[előzmény: (18919) Ibor, 2019-01-06 21:18:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18912. Elküldve:
2019-01-06 19:21:15 |
[4534.] |
Szerintem egy hibás szoftver valamit elrontott.
RS232 csatlakozón keresztül kell egy szoftverfrissítés Allcode+bootloader módban.
Ez esetben a gyári Conax szoftvert javaslom.
Ez után kellene megpróbálni egy EMU szoftvert USB -ról rátölteni.
|
| |
|
[válaszok erre: #18913 #18919 #18946]
|
[előzmény: (18911) ITI, 2019-01-06 18:11:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12423. Elküldve:
2019-01-06 16:02:39 |
[4535.] |
Rád meg ragadhatna egy kis intelligencia, bár már lehet hogy lekéstél róla.
|
| |
|
[válaszok erre: #12427]
|
[előzmény: (12421) gomey, 2019-01-06 15:28:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12420. Elküldve:
2019-01-06 14:51:56 |
[4536.] |
Igen.
|
| |
|
[válaszok erre: #12421 #12422]
|
[előzmény: (12419) zoro67, 2019-01-06 14:39:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12411. Elküldve:
2019-01-06 10:46:46 |
[4538.] |
Gratulálok a kulturált hozzászóláshoz!
|
| |
|
|
[előzmény: (12410) gomey, 2019-01-06 05:50:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12409. Elküldve:
2019-01-05 22:51:09 |
[4539.] |
Állandó üzemre a Western Digital piros HDD -je való.
|
| |
|
[válaszok erre: #12410 #12419 #12430]
|
[előzmény: (12408) zoro67, 2019-01-05 20:30:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52542. Elküldve:
2019-01-05 22:42:44 |
[4540.] |
Ezt a kék fényűt hova akarod tenni?
|
| |
|
|
[előzmény: (52540) bojsza, 2019-01-05 22:07:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118080. Elküldve:
2019-01-05 22:38:13 |
[4541.] |
Majd olvasd el egyszer amit írtál és gondolkozz el rajta.
Akkor talán megérted azt is, hogy miért írtam, - amit...
|
| |
|
|
[előzmény: (118078) chagaal, 2019-01-05 20:35:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1601. Elküldve:
2019-01-05 22:34:01 |
[4542.] |
Szerintem a 1591 hsz -ben leírták már neked ...
|
| |
|
|
[előzmény: (1600) kuka018, 2019-01-05 20:17:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118075. Elküldve:
2019-01-05 19:49:34 |
[4543.] |
Ezt a felesleges hőbörgést magadtól találtad ki, vagy súgtak?
Értelme szerintem nem sok van.
Az ezres net legtöbb helyen elérhetetlen, de felesleges is.
Még a 100 -as is sok helyen csak álom!
|
| |
|
[válaszok erre: #118078]
|
[előzmény: (118071) chagaal, 2019-01-05 18:20:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1598. Elküldve:
2019-01-05 14:12:07 |
[4544.] |
Mi nem megy nélküle?
|
| |
|
[válaszok erre: #1599 #1600]
|
[előzmény: (1596) kuka018, 2019-01-05 11:47:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12403. Elküldve:
2019-01-05 14:10:52 |
[4545.] |
Ezt miért kérdezed?
|
| |
|
|
[előzmény: (12402) taquilla76, 2019-01-05 09:54:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52513. Elküldve:
2019-01-03 18:55:09 |
[4546.] |
Látom, váltottak!
|
| |
|
[válaszok erre: #52514]
|
[előzmény: (52502) p_rolland86, 2019-01-02 00:21:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53324. Elküldve:
2019-01-03 18:18:02 |
[4547.] |
Nem a szolgáltatást szüntették be csak az értékesítést szüneteltetik, amíg az új csomagokat nem hozzák nyilvánosságra.
Nem értem mi a probléma.
|
| |
|
|
[előzmény: (53322) attila.scourgeofgod, 2019-01-03 16:12:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18905. Elküldve:
2019-01-03 18:10:36 |
[4548.] |
Esetleg, ha elárulnád milyen boxról van szó ...
|
| |
|
[válaszok erre: #18921]
|
[előzmény: (18904) felicia, 2019-01-03 15:02:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9914. Elküldve:
2019-01-02 17:05:50 |
[4549.] |
Akkor meg van a hiba oka!
Két azonos MAC cím nem lehet.
Szemét aki úgy gyártotta!
Gabywap segített, utána jónak kell lennie, - bár én kidobnám a boxot
|
| |
|
|
[előzmény: (9906) zozuka, 2019-01-02 14:33:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|