| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9905. Elküldve:
2019-01-02 10:52:04 |
[4551.] |
Nem tudom, az még megmagyarázná.
Akkor esetleg csatornát kellene váltani.
|
| |
|
|
[előzmény: (9904) Nandi1, 2019-01-02 10:50:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9903. Elküldve:
2019-01-02 10:40:43 |
[4552.] |
Mikor működik, akkor is hosszú időket mutat.
177 és 196 ms még csak rendben (egyszer volt 163 aminek általában lenni kellene), de a többi sok.
M1 HD nálam a legjobb, 126-130 ms, a többi 157-160 ms.
|
| |
|
[válaszok erre: #9904]
|
[előzmény: (9902) Nandi1, 2019-01-02 10:14:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118036. Elküldve:
2019-01-02 09:27:56 |
[4553.] |
Tetszett ez a zavaros fogalmazás és a káromkodás?
|
| |
|
|
[előzmény: (118034) anonim691222, 2019-01-02 03:47:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9901. Elküldve:
2019-01-02 09:25:06 |
[4554.] |
Routerben oszd ki, a boxokban DHCP -t állíts.
|
| |
|
[válaszok erre: #9906]
|
[előzmény: (9900) zozuka, 2019-01-02 08:24:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18895. Elküldve:
2019-01-01 23:45:00 |
[4555.] |
Nem kimondottan AU, hanem ha a jó sor is be van írva, akkor megkeresi és használja.
Nem úgy mint sok más box esetén, hogy konkrétan a csatornához kell címezni a kulcsot.
|
| |
|
|
[előzmény: (18891) Permi, 2019-01-01 22:37:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9899. Elküldve:
2019-01-01 23:21:18 |
[4557.] |
A Routerben minden boxnak ki van osztva MAC cím szerint fix IP cím?
Próbáld még esetleg a
[DVB API]
boxtype =
dbox2
dreambox
dm7000
duckbox
ufs910
ipbox
ipbox-pmt
gboxhd
coolstream
neumo
|
| |
|
[válaszok erre: #9900]
|
[előzmény: (9896) zozuka, 2019-01-01 21:26:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52495. Elküldve:
2019-01-01 18:30:21 |
[4558.] |
Nem kötelező nézni!
Aki nem találja meg reklámmentesen jobb minőségben, - az ne reklamáljon!
|
| |
|
|
[előzmény: (52493) gombilaci, 2019-01-01 18:02:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12367. Elküldve:
2019-01-01 16:05:43 |
[4559.] |
"Solo4k-nál a Blackh."
|
| |
|
|
[előzmény: (12365) version, 2019-01-01 14:56:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2614. Elküldve:
2019-01-01 13:50:25 |
[4560.] |
Szia ITI!
Valamikor kétszer kellett beírni és még a sorszám sem volt mindegy.
Most nem tudom hogy van, már rég elajándékoztam a boxom.
Gratulálok, jó vételt!
|
| |
|
[válaszok erre: #2615]
|
[előzmény: (2613) ITI, 2019-01-01 11:07:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12364. Elküldve:
2019-01-01 13:45:48 |
[4561.] |
Semmi nem változott!
Szerkeszteni és törölni soha nem tanulnak meg egyesek, de írni azt tudnak …
|
| |
|
|
[előzmény: (12360) nyakec, 2019-01-01 11:20:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9892. Elküldve:
2018-12-31 18:58:09 |
[4562.] |
Nincs is 0B02 kártyád?
Akkor nem osztásból kapsz?
|
| |
|
[válaszok erre: #9893]
|
[előzmény: (9890) zozuka, 2018-12-31 18:51:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9887. Elküldve:
2018-12-31 18:07:52 |
[4563.] |
Csak sima osztást szeretne, ha jól tudom.
Két kártyát, 0D97 és 0B02 (azt nem tudom mi).
|
| |
|
|
[előzmény: (9885) pityu54, 2018-12-31 18:05:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9884. Elküldve:
2018-12-31 17:56:47 |
[4564.] |
Próbálj meg másik boxot szervernek.
|
| |
|
|
[előzmény: (9883) zozuka, 2018-12-31 16:52:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64311. Elküldve:
2018-12-31 17:53:56 |
[4565.] |
Nem tudom miért nézed le a nyugdíjasokat, nem ez az első beszólásod!
Pityu54 már sokunknak segített, de tőled még nem láttam használható hozzászólást.
|
| |
|
[válaszok erre: #64316]
|
[előzmény: (64308) Zolien, 2018-12-31 17:15:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18886. Elküldve:
2018-12-31 15:20:59 |
[4566.] |
Skin #5
Szerkesztés
Még a 8 GB is lehet hogy kevés, de ha a boxal formázod, akkor jelzi hogy megfelelő -e.
|
| |
|
[válaszok erre: #18887 #18896]
|
[előzmény: (18885) Ibor, 2018-12-31 14:43:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18883. Elküldve:
2018-12-31 14:28:37 |
[4567.] |
Nem mindegy a mérete és a sebessége. (azt hittem legalább írsz valamit)
Formázni kell a boxal.
|
| |
|
[válaszok erre: #18884 #18885]
|
[előzmény: (18882) Ibor, 2018-12-31 14:24:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9881. Elküldve:
2018-12-31 14:05:11 |
[4568.] |
Ezt tetted be?
[streamrelay]
stream_relay_enabled = 0
stream_emm_enabled = 0
Szerinted engedélyezve van?
|
| |
|
[válaszok erre: #9882]
|
[előzmény: (9879) zozuka, 2018-12-31 11:39:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18881. Elküldve:
2018-12-31 13:55:50 |
[4569.] |
Mire szeretnél felvenni?
|
| |
|
[válaszok erre: #18882]
|
[előzmény: (18879) Ibor, 2018-12-31 11:33:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18880. Elküldve:
2018-12-31 13:54:45 |
[4570.] |
Persze hogy sok!
Le kell cserélni a kulcsfájlt.
|
| |
|
|
[előzmény: (18876) Barna Imre, 2018-12-31 11:13:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2608. Elküldve:
2018-12-31 10:14:35 |
[4571.] |
Aztán mit csinál az Amiko 8260 SoftCam.key -el?
|
| |
|
[válaszok erre: #2612 #2613]
|
[előzmény: (2604) ITI, 2018-12-31 09:13:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9878. Elküldve:
2018-12-30 22:23:10 |
[4572.] |
Cserél valaki kulcsfájlt?
Egy aránylag jót kell keresni/kérni és kigyomlálni a felesleges bejegyzéseket.
Utána évente egy-két módosítást mindenki maga meg tudja csinálni.
|
| |
|
[válaszok erre: #9879]
|
[előzmény: (9877) Smart0, 2018-12-30 22:19:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18872. Elküldve:
2018-12-30 22:19:39 |
[4573.] |
A NAND gyártási technológiájából ered, de gyárilag "jelölik" így nem használja azt a részt.
Nálad is lehet hibás szektor, legfeljebb nem írja ki a box.
|
| |
|
[válaszok erre: #18873]
|
[előzmény: (18871) Smart0, 2018-12-30 22:16:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9876. Elküldve:
2018-12-30 22:14:58 |
[4574.] |
A netes kulcsfájlok úgy szarok ahogy vannak!
Ritka, ha valaki rendszeresen karbantartja.
Legtöbb esetben csak az új kulcsot beírják a sok régi pedig ütközést okoz.
|
| |
|
[válaszok erre: #9877]
|
[előzmény: (9875) Smart0, 2018-12-30 22:07:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18870. Elküldve:
2018-12-30 22:12:10 |
[4575.] |
Nekem Amiko van?
|
| |
|
[válaszok erre: #18871]
|
[előzmény: (18869) Smart0, 2018-12-30 21:52:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|