| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118022. Elküldve:
2018-12-30 21:55:30 |
[4576.] |
Ezt most komolyan kérdezted?
"Te talán UPC Direct alkalmazottként a bevételekért felelős akárki vagy?"
Akkor a listaárat fizetnéd!
|
| |
|
[válaszok erre: #118023]
|
[előzmény: (118020) chagaal, 2018-12-30 21:49:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1669. Elküldve:
2018-12-30 21:50:59 |
[4577.] |
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118019. Elküldve:
2018-12-30 21:43:20 |
[4578.] |
Akkor azért kedvezményezett vagy!
BÚÉK!
|
| |
|
|
[előzmény: (118017) chagaal, 2018-12-30 21:41:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118018. Elküldve:
2018-12-30 21:41:53 |
[4579.] |
Úgy látom, az évvégi ünnepeket megússzuk ajándék nélkül!
Semmi FilmBox vagy HBO kódolatlan nap.
|
| |
|
[válaszok erre: #118021]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118016. Elküldve:
2018-12-30 21:37:08 |
[4580.] |
Akkor Te 7740 Ft -ot fizetsz?
|
| |
|
[válaszok erre: #118017 #118020]
|
[előzmény: (118015) chagaal, 2018-12-30 21:27:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18868. Elküldve:
2018-12-30 21:31:30 |
[4581.] |
Nálam is van ilyen minkét boxon.
Telepítés elött kiírja és nekiáll formázni.
Utána telepít, újraindul és rendben működik.
|
| |
|
[válaszok erre: #18869]
|
[előzmény: (18867) Smart0, 2018-12-30 21:27:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118014. Elküldve:
2018-12-30 21:20:28 |
[4582.] |
Nem hiszem, hogy én lennék a 10 000 -ből az 1 és azt sem hiszem, hogy magyarázni kellene miről szól az ÁSZF és mit érdemes belőle elolvasni.
Arra megkérlek, az én "érdekembe" ne kampányolj, - nekem megfelel amit hűség nélkül fizetek.
|
| |
|
[válaszok erre: #118015]
|
[előzmény: (118013) chagaal, 2018-12-30 21:07:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52487. Elküldve:
2018-12-30 20:54:23 |
[4585.] |
Lehet, nem tudom.
Akkor marad a PC, ami lehet laptop is.
|
| |
|
[válaszok erre: #52488]
|
[előzmény: (52485) Oriza_Triznyák, 2018-12-30 20:47:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52484. Elküldve:
2018-12-30 20:36:06 |
[4587.] |
Van már egy tablet, van egy enigmás box, van TV, most vegyen még egy kramancot csak hogy azt a vacak HBO -t nézze?
El nem hiszem, hogy megéri.
Ha van PC is, akkor azon nézheti, ha nincs akkor dobja el a tabletet és vegyen egy HDMI kimenetűt, mert ami van úgy is elavult.
|
| |
|
[válaszok erre: #52485]
|
[előzmény: (52482) Bigfic, 2018-12-30 19:45:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
118008. Elküldve:
2018-12-30 19:23:10 |
[4588.] |
Ha neked a listaár hiányzik, - hát fizesd, de szerintem a többség nem azt szeretné.
|
| |
|
[válaszok erre: #118009]
|
[előzmény: (118007) chagaal, 2018-12-30 19:21:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52479. Elküldve:
2018-12-30 18:41:43 |
[4589.] |
Érdemes ennyit szarakodni a HBO -ért?
Akkor már egy jó PC és azt ha akarod HDMI -n rákötheted a TV -re is. De azt nem is kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #52482]
|
[előzmény: (52477) Johnyopen, 2018-12-30 18:17:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9872. Elküldve:
2018-12-30 18:30:04 |
[4590.] |
[global]
serverip = 192.168.x.x
logfile = stdout
logduplicatelines = 1
clientmaxidle = 50
nice = -1
preferlocalcards = 1
readerrestartseconds = 5
lb_reopen_seconds = 20
[cccam]
port = xxxxx
serverip = 192.168.x.x
nodeid = 74C9AEC4106D1560
version = 2.3.0
reshare_mode = 1
ignorereshare = 1
forward_origin_card = 1
stealth = 1
keepalive = 1
[streamrelay]
stream_relay_enabled = 0
stream_emm_enabled = 0
[dvbapi]
enabled = 1
au = 1
pmt_mode = 6
request_mode = 0
delayer = 60
user = dvbapiau
read_sdt = 2
write_sdt_prov = 1
extended_cw_api = 1
extended_cw_pids = 5
boxtype = dm7000
Szerintem ennyi bőven elég.
[reader]
label = xxxxx
protocol = cccam
device = 192.168.0.x,xxxxx
key = 0102030405060708091011121314
user = x
password = x
inactivitytimeout = 30
reconnecttimeout = 110
group = x
cccversion = 2.3.0
ccckeepalive = 1
cccreconnect = 1
auprovid = 000004
Oscam User
[account]
user = x
pwd = x
description = x
au = 0D97
group = x
disabled = 0
cacheex_allow_request = 1
cccignorereshare = 1
keepalive = 1
|
| |
|
[válaszok erre: #9873 #9879]
|
[előzmény: (9869) zozuka, 2018-12-30 15:15:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52473. Elküldve:
2018-12-30 17:58:53 |
[4591.] |
Azért kell olyan készülékeket venni amin van HDMI kimenet.
|
| |
|
|
[előzmény: (52471) KWP, 2018-12-30 17:53:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52468. Elküldve:
2018-12-30 17:03:01 |
[4593.] |
Szerintem Vu boxon sem lehet nézni, TV vagy monitor kell hozzá.
Miért nem teszed a tablet képét a TV -re?
|
| |
|
[válaszok erre: #52469]
|
[előzmény: (52467) Johnyopen, 2018-12-30 16:58:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2596. Elküldve:
2018-12-30 15:16:21 |
[4594.] |
Tudod az e-mail címét?
|
| |
|
|
[előzmény: (2593) arnold78, 2018-12-30 14:05:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
64282. Elküldve:
2018-12-29 21:32:44 |
[4595.] |
A "cikkelyes" az hálós?
|
| |
|
|
[előzmény: (64281) pirobi, 2018-12-29 19:01:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
53313. Elküldve:
2018-12-29 21:26:27 |
[4596.] |
Nálam is van több telefon átjátszó, de nem okoz ilyen problémát.
Nem lehet, hogy egy másik adó jelét is fogod és nincsenek szinkronban?
Esetleg egyéb villamos zavar?
|
| |
|
[válaszok erre: #53314]
|
[előzmény: (53312) jeek, 2018-12-28 18:56:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24212. Elküldve:
2018-12-29 21:24:15 |
[4597.] |
A magyartalanító akadémia igen, de talán lecserélik őket. Egyenlőre még igen kapaszkodnak, de ...
|
| |
|
[válaszok erre: #24213]
|
[előzmény: (24211) masodikmusor, 2018-12-29 20:49:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
117994. Elküldve:
2018-12-29 18:12:25 |
[4598.] |
"Adtam ki magamra kártyafrissítést az online ügyfélszolgálaton---> semmi"
Azt persze nem írta, hogy a kártyára is adott -e!
|
| |
|
[válaszok erre: #117995]
|
[előzmény: (117993) pityu54, 2018-12-29 17:59:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|