| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24207. Elküldve:
2018-12-29 13:02:47 |
[4601.] |
Attól még igénytelen, felszínes akitől semmit sem vennék.
A freemail és a gmail szintén nem komoly vállalkozásra utal.
2015 óta nem tudta frissíteni az adatokat?
|
| |
|
|
[előzmény: (24205) bojsza, 2018-12-29 11:56:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9867. Elküldve:
2018-12-28 21:39:22 |
[4602.] |
Köszi, jó vételt!
|
| |
|
|
[előzmény: (9866) ibd, 2018-12-28 21:38:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12327. Elküldve:
2018-12-28 21:30:55 |
[4603.] |
Amikor a feszültség 13-18 V között ugrált, akkor Horizontális vagy Vertikális TP -n volt?
Gyanítom, hogy horizontális.
Az a baj, hogy még így is nehéz kiszűrni, mert lehet kábel, fej de akár tuner vagy táp hiba is.
Kösd ki a kábelt és nézd meg hogy stabil 18 V meg van -e, ha H TP -n van.
Tedd vissza a kábelt úgy, hogy a fej le van kötve, akkor stabil -e a 18 V.
Próbáld meg egy Single fejjel úgy működik -e.
Táphiba sajnos az alaplapon lehet, mert 12 V -os tápja van és ott állítja elő a 18 V -ot.
|
| |
|
|
[előzmény: (12326) reg75, 2018-12-28 21:23:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
18857. Elküldve:
2018-12-28 21:23:03 |
[4604.] |
Nem szabad tudnunk miért csinálja?
|
| |
|
|
[előzmény: (18855) ITI, 2018-12-28 21:05:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24191. Elküldve:
2018-12-28 21:11:04 |
[4605.] |
Elég régen frissítették!
"Transzpander adatok:
11 958 V 27 500 (M1HD, M2HD, DunaHD, M3 Anno)
12 207 H 27 500 (M1, M2, Duna) - SD TP: 2015 jun. 30.- i határidővel lekapcsolják"
Ha megrendeled, attól még nem fog működni az "m4sport".
Ha megkapod és aktivált lesz a kártya, akkor igen, nézheted az M4 Sport HD -t.
|
| |
|
|
[előzmény: (24190) natomail, 2018-12-28 21:02:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12325. Elküldve:
2018-12-28 21:06:28 |
[4606.] |
"A bejövő áramom szépen 12V.
A tegnapi pótkoaxot csatlakoztattam a Thor helyére:
13,54V-ot mutatott, és kb 1-2 másodpercenként felvillant más szám, pl, 17,22V. "
Az áram mértékegysége nem Volt, tehát az nem bejövő áram.
Ha a feszültség 13 és 18 V között 1-2 másodpercenként ugrál, akkor persze hogy nincs kép mert a vertikális és a horizontális között vált.
|
| |
|
[válaszok erre: #12326]
|
[előzmény: (12324) reg75, 2018-12-28 19:50:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52457. Elküldve:
2018-12-28 17:30:56 |
[4607.] |
Nem adatokat tárolni, arra nem telefon kell.
Az "okos" telefonhoz okos felhasználó is kell.
|
| |
|
|
[előzmény: (52456) gombilaci, 2018-12-28 17:11:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24186. Elküldve:
2018-12-28 16:01:58 |
[4608.] |
Akkor mégsem azért, hogy kártyával nézhessük.
|
| |
|
|
[előzmény: (24185) gomey, 2018-12-28 15:43:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52455. Elküldve:
2018-12-28 15:58:27 |
[4609.] |
Nem értelek benneteket!
Nekem a gmail semmit nem tárol a telefonon.
Minden a szerveren van, de ott is törlöm ha már nem kell.
Telefonról csak küldök emailt, számítógépre töltök le mindent.
Ha telefonon kell lekérni a leveleket, akkor is csak mellékletek nélkül és kilépéskor törli a telefonról.
|
| |
|
[válaszok erre: #52456]
|
[előzmény: (52454) lorenzen, 2018-12-28 15:43:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52452. Elküldve:
2018-12-28 15:35:32 |
[4610.] |
Akkor több lesz a tárhely?
|
| |
|
|
[előzmény: (52450) masodikmusor, 2018-12-28 14:29:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
24184. Elküldve:
2018-12-28 15:30:35 |
[4611.] |
Miért is nem?
Akkor minek van fenn a műholdon kódolva?
|
| |
|
[válaszok erre: #24185]
|
[előzmény: (24182) attila.scourgeofgod, 2018-12-28 12:31:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9865. Elküldve:
2018-12-28 15:25:41 |
[4612.] |
Így van!
|
| |
|
|
[előzmény: (9856) Smart0, 2018-12-28 12:47:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9855. Elküldve:
2018-12-28 12:10:36 |
[4613.] |
"Szerintem nem figyelsz"
Mindenki magából indul ki!
Szerinted a 9762 hozzászólás hogyan cseszheti szét az oldalt, mikor a sor alján a 9830 hozzászólás van?
|
| |
|
[válaszok erre: #9862]
|
[előzmény: (9852) bojsza, 2018-12-28 11:51:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9851. Elküldve:
2018-12-28 11:49:28 |
[4614.] |
Legalább a hosszú sorokat tördelted volna!
|
| |
|
[válaszok erre: #9852 #9853 #9857]
|
[előzmény: (9850) jogyerek71, 2018-12-28 11:15:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
117968. Elküldve:
2018-12-27 22:33:49 |
[4615.] |
50 %, de inkább a Digit látom esélyesebbnek.
A T-Com el van, nem látom hogy fejleszteni akarna.
|
| |
|
|
[előzmény: (117967) d97es, 2018-12-27 22:22:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9846. Elküldve:
2018-12-27 22:07:05 |
[4616.] |
Hozzáadtad amit Smart0 írt?
Működik?
|
| |
|
[válaszok erre: #9866]
|
[előzmény: (9843) ibd, 2018-12-27 19:27:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
12319. Elküldve:
2018-12-27 22:04:11 |
[4617.] |
30 percig lehet szerkeszteni, nem kell új hozzászólást írni!
Skin #5
|
| |
|
[válaszok erre: #12320]
|
[előzmény: (12318) reg75, 2018-12-27 21:25:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
117965. Elküldve:
2018-12-27 21:05:11 |
[4618.] |
Minek vették meg?
Útba volt nekik, ide irányították az előfizetőket.
Most sem hiszem, hogy négy ország előfizetőivel a mostani formában szórakozzon.
Cseh és Szlovák előfizetők mehetnek a 23,5°K -re, a Magyar és Román vagy itt marad, vagy eladásra kerül.
Ha korlátozásra kerül a saját box használata bármely módon, azonnal lemondom - nem azért van a négy tuner hogy ne tudjam használni.
|
| |
|
[válaszok erre: #117966 #117967]
|
[előzmény: (117964) natomail, 2018-12-27 20:58:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
117962. Elküldve:
2018-12-27 20:51:38 |
[4619.] |
A HelloHD/Olcsó TV ?
Megvették, tönkretették ...
|
| |
|
[válaszok erre: #117963 #117964]
|
[előzmény: (117958) natomail, 2018-12-27 20:02:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
117961. Elküldve:
2018-12-27 20:48:26 |
[4620.] |
Egy szolgáltatást már tönkretettek, pedig minőségre jobb volt mint ez.
Nem lett helyette új társaság!
|
| |
|
|
[előzmény: (117954) Gordiusz85, 2018-12-27 19:46:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
117960. Elküldve:
2018-12-27 20:45:14 |
[4621.] |
Aztán hely van?
|
| |
|
|
[előzmény: (117950) Gordiusz85, 2018-12-27 18:57:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
9841. Elküldve:
2018-12-27 18:25:16 |
[4622.] |
Egyik csatornán sincs?
Másik Oscammal volt?
|
| |
|
[válaszok erre: #9843]
|
[előzmény: (9839) ibd, 2018-12-27 18:08:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2580. Elküldve:
2018-12-27 18:19:36 |
[4623.] |
Köszi, ez kellett!
|
| |
|
|
[előzmény: (2578) Smart0, 2018-12-27 17:56:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
117940. Elküldve:
2018-12-26 22:00:17 |
[4625.] |
"Vannak akik félelemből, vannak akik tudatlanságból, de nem vallják magukat magyar nemzetiségűnek."
A gerinc csodákra képes, - hát még a hiánya!
|
| |
|
|
[előzmény: (117929) d97es, 2018-12-26 17:29:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|