| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
33020. Elküldve:
2014-01-13 19:21:35 |
[14976.] |
Köszönöm, de te meg olvass!
Idézet:
| Február hónapban történik meg a végleges bővítés, illetve a hivatalos csatorna és csomagkiosztás publikálása.
| |
33008 hsz!
|
| |
|
|
[előzmény: (33019) film guru, 2014-01-13 19:14:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
33017. Elküldve:
2014-01-13 19:12:12 |
[14977.] |
Azt sem tudod milyen csatornák lesznek és mennyibe fog kerülni, de megrendelted?
|
| |
|
[válaszok erre: #33019]
|
[előzmény: (33015) hornok38, 2014-01-13 18:53:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5503. Elküldve:
2014-01-13 18:46:21 |
[14978.] |
Szia Pityu!
5482 hsz, na meg a fórum neve!
Jól megvezetett mindenkit.
|
| |
|
|
[előzmény: (5502) pityu54, 2014-01-13 18:40:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
33014. Elküldve:
2014-01-13 18:42:53 |
[14979.] |
Eddig kitartottál, akkor március közepét is megvárhatod, áprilistól meg lehetsz Direktkártyás ha ez nem tetszik.
|
| |
|
|
[előzmény: (33013) gerimur, 2014-01-13 18:39:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5500. Elküldve:
2014-01-13 18:24:09 |
[14980.] |
Azért ez roppant érdekes!
Egész nap Amiko Mini volt, most meg már nem is az.
Múltkor meg kiderült, hogy nem is műholdvevője volt egy másik kollégának.
Miért kell segítőkész emberekkel szórakozni?
|
| |
|
[válaszok erre: #5502 #5504]
|
[előzmény: (5498) pityu54, 2014-01-13 18:18:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
96070. Elküldve:
2014-01-13 18:13:24 |
[14981.] |
Jöhet a Fox!
|
| |
|
[válaszok erre: #96071]
|
[előzmény: (96069) Atilu, 2014-01-13 18:11:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
33012. Elküldve:
2014-01-13 18:12:38 |
[14982.] |
29. -én!
|
| |
|
[válaszok erre: #33013 #33018]
|
[előzmény: (33011) gerimur, 2014-01-13 18:08:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
96068. Elküldve:
2014-01-13 18:08:36 |
[14983.] |
Akkor meg minek kell lázítani vele?
|
| |
|
|
[előzmény: (96066) neo81, 2014-01-13 17:55:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5496. Elküldve:
2014-01-13 18:05:38 |
[14984.] |
Mobiltelefon?
|
| |
|
[válaszok erre: #5497]
|
[előzmény: (5495) kgpassat, 2014-01-13 18:03:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5493. Elküldve:
2014-01-13 17:59:04 |
[14985.] |
Lehetőleg hsdata módban!
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Ott van lent a nagyító jel.
|
| |
|
[válaszok erre: #5495]
|
[előzmény: (5492) kgpassat, 2014-01-13 17:54:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
96063. Elküldve:
2014-01-13 17:44:20 |
[14987.] |
Ez mikori hír, mert már volt ott és volt EPG, majd az EPG eltünt és szerintem rosszabb is lett a kép is.
|
| |
|
[válaszok erre: #96065]
|
[előzmény: (96061) neo81, 2014-01-13 17:19:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
33010. Elküldve:
2014-01-13 17:39:14 |
[14988.] |
Örülök, hogy megmagyaráztad, nem tudtam hogy egyedüli szolgáltató.
|
| |
|
|
[előzmény: (33004) kugyu21, 2014-01-13 16:42:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
96057. Elküldve:
2014-01-13 16:38:20 |
[14989.] |
Én beüzemelve 1 óra múlva megkaptam.
|
| |
|
[válaszok erre: #96058]
|
[előzmény: (96056) Németh Miklós, 2014-01-13 16:28:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
33003. Elküldve:
2014-01-13 16:36:15 |
[14990.] |
Idézet:
| Pont ezaz, hogy ott DVB-T hiányában is ilyen árakkal dolgozik,
| |
Pont azért.
Ha lenne DVB-T, nem lenne annyi műholdas előfizető.
|
| |
|
[válaszok erre: #33004]
|
[előzmény: (33002) mcfly82, 2014-01-13 16:26:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6253. Elküldve:
2014-01-12 21:30:28 |
[14991.] |
Szerintem a tápot meg a dobozt azért tarts meg, csak az alaplapot dobd el.
|
| |
|
[válaszok erre: #6254]
|
[előzmény: (6251) garga pista, 2014-01-12 17:12:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28551. Elküldve:
2014-01-12 20:57:26 |
[14992.] |
Töröld és menj az Amiko fórumba, de ott ne kérdezd meg!
Vagy ide, de magyar kulcsért úgyis kizárnak!
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=16457
Különben meg elég lett volna egyszer is!
|
| |
|
|
[előzmény: (28550) pokemon, 2014-01-12 20:23:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5480. Elküldve:
2014-01-12 20:49:57 |
[14993.] |
Ha szabad kérdeznem, mi a fene az a lunex?
|
| |
|
|
[előzmény: (5478) Gabi033, 2014-01-12 20:12:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5364. Elküldve:
2014-01-12 19:46:21 |
[14994.] |
Ezt nem itt kellene kérdezni, de az Amiko ami többféle variációban vehető és jól szoftverezhető.
Ha van kedved és tehetséged a Linux még több tudást biztosít, akkor az Amiko Alien ami olcsóbb.
|
| |
|
[válaszok erre: #5365 #5366]
|
[előzmény: (5359) Gabi033, 2014-01-12 18:17:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5362. Elküldve:
2014-01-12 19:42:40 |
[14995.] |
Köszönöm, így már értem!
Nem tudtam, hogy az új fejeknél is van a 22kHz -es kapcsolójel, mivel a menüben nem állítható (nem aktív az ablak) az UPC -nél meg nincs ilyen probléma.
Csak próbálni szoktam a készülékeket nem volt ilyen esetem eddig. Köszönöm az információt!
|
| |
|
[válaszok erre: #5363 #5379]
|
[előzmény: (5357) gorog67, 2014-01-12 16:32:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5361. Elküldve:
2014-01-12 19:38:41 |
[14996.] |
Köszönöm a segítőkész hozzászólást!
|
| |
|
|
[előzmény: (5358) Merlot, 2014-01-12 16:35:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
10190. Elküldve:
2014-01-12 19:22:31 |
[14997.] |
Véletlenül sem találod el, mit hova kellene írni!
Azt pedig már sokszor írtam, de neked is elárulom, hogy azért van a szerkesztés és törlés lehetősége, hogy ne írj annyi felesleges hozzászólást.
Skin #5
30 percig lehet javítani!
Itt a MinDigTV http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=16208
|
| |
|
|
[előzmény: (10189) Gabi033, 2014-01-12 18:12:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28548. Elküldve:
2014-01-12 19:16:20 |
[14998.] |
3 ezer forintos boxot postaköltséggel 6 ért?
|
| |
|
|
[előzmény: (28546) zoltan46, 2014-01-12 18:27:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6252. Elküldve:
2014-01-12 17:18:05 |
[14999.] |
Nincs mit, esetleg ha diót tennél alá, egérfogónak hasznossabb lenne.
|
| |
|
|
[előzmény: (6251) garga pista, 2014-01-12 17:12:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|