| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95918. Elküldve:
2014-01-08 09:50:59 |
[15101.] |
95884 hsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #95919]
|
[előzmény: (95917) Zoli11, 2014-01-08 09:40:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32672. Elküldve:
2014-01-07 23:27:21 |
[15102.] |
Én nem látom a képet, de biztos szép.
|
| |
|
|
[előzmény: (32669) AGRIA, 2014-01-07 23:24:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32667. Elküldve:
2014-01-07 23:13:09 |
[15103.] |
TV2 megvan már?
|
| |
|
[válaszok erre: #32670]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32639. Elküldve:
2014-01-07 22:09:44 |
[15105.] |
Az mi?
|
| |
|
|
[előzmény: (32638) LackoVM, 2014-01-07 22:08:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3168. Elküldve:
2014-01-07 22:02:11 |
[15106.] |
Úgy látszik búcsúzhatunk az RTL klub és a TV2 vételétől a lejárt kártyával!
|
| |
|
[válaszok erre: #3169]
|
[előzmény: (3167) miki2002, 2014-01-07 12:21:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32635. Elküldve:
2014-01-07 22:00:59 |
[15107.] |
Igen, ezeket nem találom én sem!
|
| |
|
|
[előzmény: (32634) nttt, 2014-01-07 21:58:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32632. Elküldve:
2014-01-07 21:57:06 |
[15108.] |
A TV2 -őt még nem találom.
|
| |
|
|
[előzmény: (32628) nttt, 2014-01-07 21:47:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5393. Elküldve:
2014-01-07 20:06:55 |
[15109.] |
Ez után kódolatlan volt, úgy hogy szerintem már nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (5392) Egon, 2014-01-07 18:36:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1593. Elküldve:
2014-01-07 16:58:34 |
[15110.] |
Már nevesítve vannak a csatornák és az EPG is alakul.
|
| |
|
[válaszok erre: #1594]
|
[előzmény: (1592) alphalyr, 2014-01-07 15:16:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39336. Elküldve:
2014-01-07 16:39:26 |
[15111.] |
Nem örülök neki, de akkor igazam van!
Talán a felvett képanyagokat megmentik és akár éjjel bemutatják.
Ha előre bemutatják mi várható éjszaka, akkor fel is tudnánk venni.
|
| |
|
|
[előzmény: (39333) m3conax, 2014-01-07 16:21:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39335. Elküldve:
2014-01-07 16:38:19 |
[15112.] |
Pont a két gagyi nagy kereskedelmi csatorna indított több fizetős csatornát és fizetőssé akarják tenni az alap csatornát is.
Sajnos a tematikus csatornákon is már lassan több a rekám és csupa ismétlés, mint az új műsor.
A sokak álltal szidott Digi saját csatornái jobbak mint a "nagyok".
|
| |
|
[válaszok erre: #39337]
|
[előzmény: (39330) nakiazaki, 2014-01-07 16:11:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39327. Elküldve:
2014-01-07 15:59:50 |
[15113.] |
Ilyen kicsi ország és minimálbérből tengődő lakosság nem tud csak reklámból eltartani egy TV csatornát sem!
Egyébként meglehet próbálni, keresni kell pár milliárdost és rábeszélni őket.
Kezd azzal akitől idéztél!
|
| |
|
[válaszok erre: #39330]
|
[előzmény: (39326) speedking, 2014-01-07 15:45:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32497. Elküldve:
2014-01-07 15:54:26 |
[15114.] |
Szerintem elöbb kellett volna tájékoztatni és utána cselekedni!
|
| |
|
[válaszok erre: #32498]
|
[előzmény: (32496) nttt, 2014-01-07 15:51:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39325. Elküldve:
2014-01-07 15:42:41 |
[15115.] |
Tanár úr!
Akik nem akarják megérteni, vagy elfogadni - azokkal nincs mit kezdeni.
|
| |
|
|
[előzmény: (39324) sanyci, 2014-01-07 15:30:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8681. Elküldve:
2014-01-07 15:34:40 |
[15116.] |
Ch-7 DOQ
|
| |
|
[válaszok erre: #8682 #8686]
|
[előzmény: (8679) gili, 2014-01-07 14:59:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32488. Elküldve:
2014-01-07 15:30:13 |
[15117.] |
Névváltozás nem lesz?
Hello SD !
|
| |
|
|
[előzmény: (32485) Kardos Attila, 2014-01-07 15:25:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39322. Elküldve:
2014-01-07 15:26:40 |
[15118.] |
Mivel személy és még a nevét is tudjuk, inkább az Ő hangját vagy Dömök úr hangját.
|
| |
|
[válaszok erre: #39328]
|
[előzmény: (39318) m3conax, 2014-01-07 14:47:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39321. Elküldve:
2014-01-07 15:22:04 |
[15119.] |
Kár ebből ennyit kihozni!
Az archivum fenntartása és digitalizálása rengeteg pénz és munka!
Amit lehet mentsenek meg az utókornak, ez a napi 3,60Ft meg talán a legtöbb nézőt nem vágja földhöz.
|
| |
|
[válaszok erre: #39338]
|
[előzmény: (39320) csacso20, 2014-01-07 15:04:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1591. Elküldve:
2014-01-07 14:58:55 |
[15120.] |
Már CH15 -ig!
Most még kódolatlan!
|
| |
|
|
[előzmény: (1589) miki2002, 2014-01-07 12:19:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8678. Elküldve:
2014-01-07 14:56:15 |
[15121.] |
Jó vételt!
|
| |
|
|
[előzmény: (8677) pityu54, 2014-01-07 14:54:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8675. Elküldve:
2014-01-07 14:31:26 |
[15123.] |
Kódolatlan!
|
| |
|
|
[előzmény: (8672) pityu54, 2014-01-07 13:59:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39317. Elküldve:
2014-01-07 14:25:14 |
[15124.] |
"Ennek"
Gratulálok!
|
| |
|
[válaszok erre: #39318]
|
[előzmény: (39316) m3conax, 2014-01-07 14:05:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|