| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95872. Elküldve:
2014-01-06 12:40:58 |
[15151.] |
Ezért a pár csatornáért én még ezt is soknak tartom, ha röhejes - ha nem.
Még ha igazi HD lenne ...
|
| |
|
[válaszok erre: #95876]
|
[előzmény: (95871) yaksi, 2014-01-06 12:30:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28501. Elküldve:
2014-01-06 11:17:22 |
[15154.] |
Ezt Ő is tudja, csak azóta a box sem működik.
|
| |
|
|
[előzmény: (28500) Patyomkin, 2014-01-06 08:03:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1585. Elküldve:
2014-01-05 22:25:17 |
[15159.] |
53°E Rahefarda TV 11050.00MHz, pol.H SR:2530 FEC:3/4 SID:0001 PID:512/4112 Afgán,4128.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28498. Elküldve:
2014-01-05 22:06:00 |
[15160.] |
Ezt még tényleg nem próbáltam!
Szoftverfrissítés (beltéri-beltéri):
A szoftverfrissítést el lehet végezni két műholdvevő készülék (Master és Slave) összekötésével is.
1.A két készüléket csatlakoztassa egymáshoz (nullmodem kábellel) a soros interfészeken keresztül. A Master készülékben lépjen be a Software Upgrade menübe és a hangerő Fel/Le gombokkal állítsa upgrade mode-ra.
A feltöltés üzemmód tartalma:
-code-kódok
-Program List-csatlista
-user back
-video back
-radioback
-defaultdb-beállítások
-code + program list-kód+csatlista.
2.Kapcsolja be a Slave (fogadó) készüléket, ezen nem kell beállítani semmit.
3.A Master készüléken lépjen a Start-ra és a feltöltés elindításához nyomja meg az [OK] gombot.
Az adatok elmentéséhez és kilépéshez nyomja meg az [Exit] gombot.
|
| |
|
[válaszok erre: #28503]
|
[előzmény: (28496) ferii69, 2014-01-05 21:20:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95853. Elküldve:
2014-01-05 21:30:12 |
[15162.] |
A hiradón kívül szerintem minden archiv.
Az UPC Directen meg nincs!
|
| |
|
|
[előzmény: (95851) zoloka84, 2014-01-05 21:05:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28495. Elküldve:
2014-01-05 20:43:46 |
[15163.] |
Nem, én még soha nem töltöttem fel sem SW -t, sem kulcsfájlt csak hülyeségeket irogatok és azt élvezem ha JTag lesz a vége.
|
| |
|
[válaszok erre: #28496]
|
[előzmény: (28491) ferii69, 2014-01-05 19:44:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28489. Elküldve:
2014-01-05 15:33:35 |
[15164.] |
Nekem eddig még mindig sikerült csak a Windowst nem volt egyszerű rávenni a drivers cserére.
Rendszergazdaként kell futtatni a feltöltőt és persze a port nem COM1 lesz.
|
| |
|
|
[előzmény: (28488) bushman69, 2014-01-05 15:18:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28487. Elküldve:
2014-01-05 15:16:17 |
[15165.] |
Idézet:
| Aki feltöltötte a SW-ket,sajnos a kulcsfeltöltéshez nem ért
| |
Az aztán igen nehéz!
Ugyan úgy kell mint az SW -t, csak a key upgrade nevű programmal.
Idézet:
| Egyébként ránézésre ugyan az az általad linkelt feltöltő SW,mint az opticum tolbox-ban található
| |
Ránézésre igen, de csak ránézésre.
|
| |
|
[válaszok erre: #28491]
|
[előzmény: (28485) ferii69, 2014-01-05 15:00:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16217. Elküldve:
2014-01-05 13:43:47 |
[15166.] |
Remélem ezután az MTVA egyetlen egy csatornáján sem fogjuk látni, hallani!
Ennyire magyar, ennyit jelent neki az ország!
|
| |
|
|
[előzmény: (16215) yaksi, 2014-01-05 13:26:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3387. Elküldve:
2014-01-05 13:37:31 |
[15167.] |
Értem, csak arra gondoltam, hogy egyértelműen fej hiba, ha másikkal ugyan az a box működik.
|
| |
|
|
[előzmény: (3385) ITI, 2014-01-05 13:21:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28484. Elküldve:
2014-01-05 13:26:30 |
[15168.] |
http://data.hu/get/6850439/USB-Soros.rar
USB-RS232 driver, de a gyártó oldalán lévő a biztos.
Sosem értettem minek kérnek csatlistát, mint írtam én biztos másképpen rendezném mint amit kapnák.
Egyesével kell beírni a TP és lekeresni és mindjárt a kedvencekbe a megfelelő sorrendbe tenni.
Másik módszer a TP-t egyesével beírni és lekeresni, a felesleges csatornát törölni belőle.
Harmadik módszer, az SW -t lementeni (Dump), AliEditorral megnyitni (User data) a csatlistát sorba rendezni és elmenteni.
Ezt a mentett SW -t a boxra feltenni Allcode módban.
http://data.hu/get/7146716/channel_edit_for_ali_HD.rar
|
| |
|
[válaszok erre: #28486]
|
[előzmény: (28483) tor13, 2014-01-05 12:09:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32396. Elküldve:
2014-01-05 13:19:46 |
[15169.] |
MindigTV extránál drágább nincs is.
|
| |
|
[válaszok erre: #32397]
|
[előzmény: (32395) Atilu, 2014-01-05 12:29:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3383. Elküldve:
2014-01-05 13:14:47 |
[15170.] |
3377 nem volt igaz?
Ha igaz, mert tényleg másik fejjel jó, akkor meg mit kell nyomozni?
|
| |
|
[válaszok erre: #3384 #3385]
|
[előzmény: (3382) ITI, 2014-01-05 13:02:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28482. Elküldve:
2014-01-05 11:51:36 |
[15171.] |
Ha most van megfelelő csatlistád, akkor csak SW -t kell frissíteni maincode AV módban.
|
| |
|
[válaszok erre: #28483]
|
[előzmény: (28481) tor13, 2014-01-05 11:44:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28480. Elküldve:
2014-01-05 11:39:14 |
[15172.] |
Alapérték visszaállítás ha jól emlékezem abban is van a Rendszerbeállításnál.
|
| |
|
|
[előzmény: (28478) Gilszkilabor, 2014-01-05 10:39:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28479. Elküldve:
2014-01-05 11:29:22 |
[15173.] |
Egyszerübb lenne, ha megtanulnád!
Amit más összerak az nekem nem valószínű hogy tetszene, és azért vannak néha változások is.
27653hsz -ben van egy régi SW, csatlistákkal.
Tedd fel és utána frissíts az SW -t Mini Upgrade (maincode AV) módban. Persze ha a loader nem egyezik akkor nem tudod frissíteni.
Akkor marad az AliEditor, azzal megpróbálhatod lementeni a csatlistát.
Sok sikert!
|
| |
|
[válaszok erre: #28481]
|
[előzmény: (28477) tor13, 2014-01-05 09:43:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32389. Elküldve:
2014-01-05 11:00:34 |
[15174.] |
Én a helyedben nem irogatnák Digiről, UPC kábelról a HelloHD topicba. Főleg nem így, hogy nem tudjuk mit akarsz!
Csak azt tudom javasolni, várd a csodát!
|
| |
|
[válaszok erre: #32394]
|
[előzmény: (32388) gyozse, 2014-01-05 10:52:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|