| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7100. Elküldve:
2014-01-05 00:27:33 |
[15176.] |
Menj vissza az Opticum fórumba és próbáld érthetően leírni, hogy mit akarsz.
|
| |
|
|
[előzmény: (7099) toby74, 2014-01-04 19:23:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28473. Elküldve:
2014-01-04 20:50:55 |
[15178.] |
Minden FTA csatornát, SW nélkül semmit.
|
| |
|
|
[előzmény: (28472) toby74, 2014-01-04 19:33:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95844. Elküldve:
2014-01-04 20:49:46 |
[15179.] |
Mit nem értesz?
Bécs nem Németország része.
|
| |
|
[válaszok erre: #95845]
|
[előzmény: (95843) mazsolla1, 2014-01-04 17:45:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32383. Elküldve:
2014-01-04 20:46:41 |
[15180.] |
Már az egésszet nem értem, az elöbb még az UPC kábelt akarta elfelejteni!
Na mindegy, várja csak a csodát!
|
| |
|
[válaszok erre: #32388]
|
[előzmény: (32382) banok5, 2014-01-04 18:40:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95840. Elküldve:
2014-01-04 17:29:24 |
[15182.] |
Azt nem kérdezte senki, amúgy meg ha már írod akkor Németországban.
|
| |
|
[válaszok erre: #95843]
|
[előzmény: (95837) mazsolla1, 2014-01-04 17:21:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16197. Elküldve:
2014-01-04 17:18:43 |
[15183.] |
Kérdezd meg a két kereskedelmi csatornától is, miért nem lehet tartani az időt!
Amúgy jogos az észrevétel, csak sajnos több csatorna is ílyen.
|
| |
|
|
[előzmény: (16195) Watt25, 2014-01-04 16:44:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39261. Elküldve:
2014-01-04 17:15:15 |
[15184.] |
Attól még törölni lehet az egyiket!
|
| |
|
[válaszok erre: #39266]
|
[előzmény: (39258) treiby85, 2014-01-04 15:53:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32379. Elküldve:
2014-01-04 17:09:27 |
[15185.] |
KábelTV -t hasonlítasz műholdhoz?
UPC -nél ott a Direktkártya!
A képminőségért meg majd sírhatsz!
|
| |
|
[válaszok erre: #32380]
|
[előzmény: (32377) gyozse, 2014-01-04 15:41:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95835. Elküldve:
2014-01-04 15:14:58 |
[15186.] |
Te bolygót tévesztettél.
|
| |
|
|
[előzmény: (95834) RiCheta, 2014-01-04 15:01:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39249. Elküldve:
2014-01-04 15:09:12 |
[15187.] |
Olvashatatlan amit írtál!
Te nem látod?
|
| |
|
[válaszok erre: #39250 #39253]
|
[előzmény: (39248) f2f2, 2014-01-04 15:01:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8661. Elküldve:
2014-01-04 09:11:57 |
[15190.] |
Aztán mi van ott?
Multi-Channel BFBS
|
| |
|
|
[előzmény: (8660) sobega, 2014-01-04 09:09:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7098. Elküldve:
2014-01-04 00:27:13 |
[15191.] |
Eddig is volt kulcs, az EMU a lényeg.
|
| |
|
|
[előzmény: (7097) liteon, 2014-01-03 21:11:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28471. Elküldve:
2014-01-04 00:22:09 |
[15192.] |
A videó kártya divernek mi köze van a beltérihez?
Ismeretlen szoftvert tettél a beltérire.
Vagy nem kulcsfájlt tettél rá, vagy az SW helyére erőltettél kulcsfájlt.
A régi, mentett SW -det próbált rátenni, allcode+bootloader módban. Ha nem megy, kezetfoghatsz misitata11 -el.
Jtag ügyben ott a válasz, igaz nem írtad a beltéri típusát, de gyanítom hogy jobban jártok ha diót tesztek alá és új HD beltérit próbáltok vásárolni.
|
| |
|
[válaszok erre: #28474]
|
[előzmény: (28469) ferii69, 2014-01-04 00:07:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28470. Elküldve:
2014-01-04 00:14:24 |
[15193.] |
Egyszer már válaszoltam, de látom feleslegesen mert csak kérdezel!
Ezt meg érthetően, ha lehetne!
Idézet:
| meg ha nincsen semi megoldas akor iranyogyak egy mas belterii megvasarolasara
| |
|
| |
|
|
[előzmény: (28467) misitata11, 2014-01-03 22:39:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3166. Elküldve:
2014-01-03 21:54:31 |
[15194.] |
2014. január 7-én közel egy napot szünetel majd a Hello HD műholdas szolgáltatás, éves karbantartási munkálatok miatt, melyre állítólag kapacitás bővítés miatt van szükség.
Gondolom akkor az Olcsó TV is szünetelni fog.
http://dtvnews.hu/hirek/kapacitast-bovithet-a-hello-hd
|
| |
|
[válaszok erre: #3167]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16190. Elküldve:
2014-01-03 19:59:43 |
[15195.] |
Csak listára szavazhatnak, szinte semmi jelentősége, kb. 3 képviselő.
Ez csak gesztus értékű és mindenki a határon túl sem fog szavazni és nem is egy listára szavaznak.
|
| |
|
|
[előzmény: (16189) yaksi, 2014-01-03 19:57:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|