| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95765. Elküldve:
2013-12-29 17:25:50 |
[15251.] |
Ezen a komoly megállapításon meddig gondolkodtál?
|
| |
|
|
[előzmény: (95762) natomail, 2013-12-29 17:14:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28457. Elküldve:
2013-12-29 17:15:05 |
[15252.] |
Ezért kell tájékozódni, mielött tanácsot adsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #28458]
|
[előzmény: (28456) gnővér, 2013-12-29 16:09:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95760. Elküldve:
2013-12-29 17:01:16 |
[15253.] |
Menj a paprikára, ott nézd az EPG -t.
|
| |
|
[válaszok erre: #95762]
|
[előzmény: (95759) natomail, 2013-12-29 16:27:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3307. Elküldve:
2013-12-29 16:07:54 |
[15254.] |
Két helyen jön nálam, a SID más.
000B és 0002
Hang csak a 000B -n van.
34 53 45 00 34 53 45 00
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
[válaszok erre: #3308]
|
[előzmény: (3296) szandras24, 2013-12-27 08:52:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28455. Elküldve:
2013-12-29 15:43:25 |
[15255.] |
Nem mindegyik beltéri tudja lekeresni mert Mpeg4 -es TP -n van.
|
| |
|
[válaszok erre: #28456]
|
[előzmény: (28453) lovesta, 2013-12-29 14:55:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5339. Elküldve:
2013-12-29 10:01:21 |
[15256.] |
Mentésedből tedd fel csak a csatlistát.
A kedvencek nevét kell legfeljebb újra átnevezni.
|
| |
|
[válaszok erre: #5340]
|
[előzmény: (5337) longint, 2013-12-29 09:51:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
16058. Elküldve:
2013-12-28 23:28:34 |
[15257.] |
A Tátrai koncert katasztrófális minőségű!
Nem is kell túl gyors mozgás és csikozódik!
Műholdon és a MinDig TV -n is, tehát eleve ilyen a forrás.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95716. Elküldve:
2013-12-28 23:19:50 |
[15258.] |
A Tátrai koncert M1 HD -n nálatok is vacak?
Kicsit gyorsabb mozgásoknál roppant zavaró a csikozódás.
Még az SD is élvezhetőbb!
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5336. Elküldve:
2013-12-28 23:17:10 |
[15259.] |
Próbáld meg újra lekeresni a csatornákat!
Ha úgy sem jó, akkor pár percig a Paprika TV -n legyen, mert ott az EPG.
A helyesírásod katasztrófa.
|
| |
|
[válaszok erre: #5342]
|
[előzmény: (5335) balázsf133, 2013-12-28 19:34:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6232. Elküldve:
2013-12-28 22:41:13 |
[15260.] |
Nagyszerű, végre egy gyors használható szoftver!
|
| |
|
|
[előzmény: (6230) pityu54, 2013-12-28 20:44:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3301. Elküldve:
2013-12-28 22:19:24 |
[15261.] |
Szerintem most sem kódolt!
|
| |
|
[válaszok erre: #3302]
|
[előzmény: (3300) szandras24, 2013-12-28 08:37:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
52341. Elküldve:
2013-12-28 20:28:34 |
[15262.] |
Rendszeresen felteszed ezt a hírdetést, de még mindig nem tudom, mikor lesz eladó.
|
| |
|
|
[előzmény: (52339) lacoka, 2013-12-28 20:18:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95712. Elküldve:
2013-12-28 20:14:07 |
[15264.] |
Arról senki nem írt, természetesen arra nem is így reagáltam volna.
|
| |
|
|
[előzmény: (95700) Amd, 2013-12-28 19:23:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95690. Elküldve:
2013-12-28 13:06:24 |
[15265.] |
Olvasd el a hozzászólásait és megtudod!
Egyáltalán mi a fene köze van ennek a fórumnak az M3 -hoz?
|
| |
|
[válaszok erre: #95691 #95700]
|
[előzmény: (95687) szunti, 2013-12-28 12:31:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39151. Elküldve:
2013-12-27 21:12:34 |
[15267.] |
Gratulálok!
|
| |
|
|
[előzmény: (39150) teleholdkóros, 2013-12-27 20:25:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95673. Elküldve:
2013-12-27 18:42:23 |
[15268.] |
Miért, akkor nem kezd új fájlt?
Vettem már fel HD adást úgy hogy 4db .ts fájl lett. Visszajátszáskor észre sem venni.
|
| |
|
[válaszok erre: #95674]
|
[előzmény: (95672) Robertooo, 2013-12-27 18:30:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6228. Elküldve:
2013-12-27 18:35:59 |
[15269.] |
Úgy kezdődik - nem? Vagy nem értem a kérdést!
Idézet:
| Resetelés vevő által
1. Hajtsa végre a következő utasítást: Go To Reference (Go To „0”) / kiindulási pontra
| |
Go To Reference = Usals koordináták
|
| |
|
|
[előzmény: (6227) warp, 2013-12-27 17:21:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8634. Elküldve:
2013-12-27 16:25:55 |
[15270.] |
Te írtad, hogy az is maradhat!
Azt hittem tudsz valamit, ha nem akkor helyesen - az is maradhatna!
|
| |
|
|
[előzmény: (8633) natomail, 2013-12-27 15:58:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8632. Elküldve:
2013-12-27 13:47:55 |
[15271.] |
Miért, tudsz valamit?
|
| |
|
[válaszok erre: #8633]
|
[előzmény: (8631) natomail, 2013-12-27 12:04:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5309. Elküldve:
2013-12-27 11:36:42 |
[15272.] |
Azt sem!
|
| |
|
|
[előzmény: (5306) laco2, 2013-12-27 11:18:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5305. Elküldve:
2013-12-27 11:11:15 |
[15273.] |
Próbáltad, vagy csak belinkelted?
Szerintem selejt!
Nincs bent magyar nyelv, a régi csatlistát nem fogadja el, WEB szolgáltatások jelszót kérnek.
|
| |
|
[válaszok erre: #5306 #5308 #5310]
|
[előzmény: (5304) laco2, 2013-12-27 11:06:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6226. Elküldve:
2013-12-27 11:06:11 |
[15274.] |
Resetelés vevő által
1. Hajtsa végre a következő utasítást: Go To Reference (Go To „0”) / kiindulási pontra
2. Húzza ki a koax kábelt, ezzel elvágja az energiaellátást.
3. Csatlakoztassa ismét a koax kábelt
4. Hajtsa végre a következő utasítást: Shift „0”
5. Ezzel a memória kitörlődött, a műhold-tábla pedig visszaállt az eredeti állapotba
A motor közvetlen resetelése
1. Húzza ki a koax kábelt, ezzel elvágja az energiaellátást.
2. Nyomja le és tartsa nyomva a két vezérlő gombot (East, West) 5 másodpercig
3. Csatlakoztassa ismét a koax kábelt
4. Mindkét led villogni fog 5 másodpercig
6. Ezzel a memória kitörlődött, a műhold-tábla pedig visszaállt az eredeti állapotba
Beépített műhold-tábla resetelése
1. Nyomja le és tartsa nyomva a két vezérlő gombot (East, West) 5 másodpercig
2. Mindkét led villogni fog 5 másodpercig
3. Ezzel a memória kitörlődött, a műhold-tábla pedig visszaállt az eredeti állapotba
|
| |
|
[válaszok erre: #6227]
|
[előzmény: (6225) warp, 2013-12-27 08:34:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|