| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95658. Elküldve:
2013-12-27 05:54:59 |
[15276.] |
Nincs semmi gond az ICE kártyával, csak jó beltéri kell és használni.
Amelyik beltéri nem kezeli, ahhoz megfelelő modul kell. Többször volt róla itt szó, többen is belinkelték már!
Több helyen úgy is hírdetik, hogy UPC új kártyájához.
|
| |
|
|
[előzmény: (95657) HongKong, 2013-12-27 02:43:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39145. Elküldve:
2013-12-26 20:36:44 |
[15277.] |
Neked jó lehet erősítő nélküli "nagylepke", ha a többi tényleg működik antenna nélkül is.
|
| |
|
|
[előzmény: (39143) teleholdkóros, 2013-12-26 17:57:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7096. Elküldve:
2013-12-26 16:28:28 |
[15279.] |
Idézet:
| Gondolom, az EMU benne volt a vevő szoftverében
| |
Én meg gondolom, hogy az Optibox szoftverében nincs bent!
Azért írtam azt elöbb, amit írtam!
|
| |
|
|
[előzmény: (7095) Gilszkilabor, 2013-12-26 15:29:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28441. Elküldve:
2013-12-26 15:18:41 |
[15280.] |
Mi az a v... hold?
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
|
[előzmény: (28440) lovesta, 2013-12-26 15:03:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5302. Elküldve:
2013-12-26 15:15:24 |
[15281.] |
Egyedi ( kézi) keresésnél eldöntheted mit keressen.
Szabad FTA, kódolt vagy mindent. TV, Rádió vagy mindkettő.
TP keresésnél a bentlévő TP -kről mindent lekeres auto módban.
NIT keresésnél annak a szolgáltatónak a csatornáit keresi le, amelyiknek a legelső TP -jén indítod a keresést.
A legjobb egyesével keresni a TP -ket.
TP szerkesztés, megkeresed a kivánt TP -t, vagy hozzáadással beírod és keresés. Akkor csak azt keresi le, nem lesz a listád tele sok felesleges csatornával.
Az adott TP -ről is érdemes törölni ami nem kell.
Itt megnézheted melyik hold melyik TP mit tartalmaz.
http://www.flysat.com/satlist.php
|
| |
|
[válaszok erre: #5303]
|
[előzmény: (5300) Dominoman, 2013-12-26 10:19:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
7094. Elküldve:
2013-12-26 15:04:47 |
[15282.] |
Semmit sem ér a kulcsfájl, ha az EMU nem tudja!
|
| |
|
|
[előzmény: (7093) Gilszkilabor, 2013-12-26 14:41:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95629. Elküldve:
2013-12-25 23:53:30 |
[15285.] |
Minek ilyen drága beltéri és modul?
20 ezer forintos beltérik modul nélkül is kezelik a Crypto és az ICE kártyát is.
|
| |
|
[válaszok erre: #95630]
|
[előzmény: (95628) payback12, 2013-12-25 23:30:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28437. Elküldve:
2013-12-25 21:41:02 |
[15286.] |
Azért én elöbb a tápegységet nézném meg, nem valószínű hogy szoftver hiba ha eddig jó volt.
Az viszont igaz, hogy nagyon régi.
|
| |
|
|
[előzmény: (28435) nababika, 2013-12-25 21:27:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5295. Elküldve:
2013-12-25 09:41:50 |
[15287.] |
Mielött felteszed az új SW -t, azért is mented a régit hogy a csatlistát át tudd tenni az újba.
|
| |
|
|
[előzmény: (5293) zoloka84, 2013-12-24 23:52:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39127. Elküldve:
2013-12-24 21:40:25 |
[15288.] |
Mit 3 havonta!
Reggel ami ment, az este újra megy!
|
| |
|
|
[előzmény: (39125) kalimera, 2013-12-24 21:20:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8630. Elküldve:
2013-12-24 21:35:56 |
[15289.] |
Legalább egy hónapja!
8620 és onnan vissza!
|
| |
|
[válaszok erre: #8631]
|
[előzmény: (8629) aleeexxx, 2013-12-24 21:32:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
39113. Elküldve:
2013-12-24 17:54:38 |
[15291.] |
39110 nem elég?
|
| |
|
[válaszok erre: #39114]
|
[előzmény: (39112) gili, 2013-12-24 17:48:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28434. Elküldve:
2013-12-24 17:38:18 |
[15292.] |
Ja, hogy az UPC -t akartad!
Az nem megy!
|
| |
|
|
[előzmény: (28432) mikulacs, 2013-12-24 12:42:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
95621. Elküldve:
2013-12-24 17:35:03 |
[15293.] |
Yumatu és az Amiko 8240 jól működik, igaz nem x@r.
|
| |
|
[válaszok erre: #95623]
|
[előzmény: (95615) fullx4, 2013-12-24 16:26:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28431. Elküldve:
2013-12-24 00:29:37 |
[15294.] |
Tedd rá a 3329C kulcsot.
28420 hsz.
|
| |
|
[válaszok erre: #28432]
|
[előzmény: (28428) mikulacs, 2013-12-23 21:37:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|