| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5226. Elküldve:
2013-12-14 12:13:05 |
[15351.] |
Volt régebbiben is, de akad hiába van gyors netem.
Cartoon Netvork
|
| |
|
|
[előzmény: (5225) tomass21, 2013-12-14 10:31:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6179. Elküldve:
2013-12-13 22:39:25 |
[15352.] |
Próbáltam jó, de vigyázz mert leszólják!
|
| |
|
|
[előzmény: (6178) zolisat, 2013-12-13 22:26:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32234. Elküldve:
2013-12-13 19:34:09 |
[15354.] |
Köszönöm a képeket!
|
| |
|
|
[előzmény: (32228) Barczik L, 2013-12-13 18:09:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32233. Elküldve:
2013-12-13 19:33:41 |
[15355.] |
Ja, hogy nincs is parabola antennád!
|
| |
|
|
[előzmény: (32230) Johnnypete, 2013-12-13 18:38:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32225. Elküldve:
2013-12-13 17:55:27 |
[15356.] |
Próbáltam egy képet, azt láttam.
A Képfeltöltésről a legfelső linkkel mindig jó, ahhoz van írva: Fórumokhoz.
|
| |
|
[válaszok erre: #32226 #32227 #32227 #32228]
|
[előzmény: (32224) JV16BAR, 2013-12-13 17:47:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32223. Elküldve:
2013-12-13 17:45:57 |
[15357.] |
Az írta, hogy LG, de nálam nincs kép sehogyan sem és úgylátszik a fórumot sem olvassa mert nem reagál.
|
| |
|
[válaszok erre: #32224]
|
[előzmény: (32222) zutyus, 2013-12-13 17:42:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38815. Elküldve:
2013-12-13 17:32:02 |
[15359.] |
Ha megkérdezted, akkor Te sehogy!
Küld holnap vissza és ne ilyent vegyél.
|
| |
|
[válaszok erre: #38817]
|
[előzmény: (38813) zoloka84, 2013-12-13 17:13:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5219. Elküldve:
2013-12-13 15:15:41 |
[15360.] |
Nagyon akad!
|
| |
|
[válaszok erre: #5220]
|
[előzmény: (5218) gili, 2013-12-13 14:08:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6176. Elküldve:
2013-12-13 09:15:09 |
[15361.] |
http://data.hu/get/4870490/Menu_kinezete.pdf
Természetesen nem én neveztem el!
Amit írtál 'elmész Te ...... " nehéz lenne a szoftverre érteni!
Továbbra is tartom, a szoftvert megköszönni illik, használni nem kötelező.
|
| |
|
[válaszok erre: #6177]
|
[előzmény: (6175) LepkeAnti, 2013-12-12 23:20:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6174. Elküldve:
2013-12-12 22:34:49 |
[15362.] |
Ennyire primitívnek nem kellene lenni!
Világosan leírtam XWindow!
Az új SW -t megköszönni illene, nem elküldeni a " ***ba" aki megosztja a többiekkel!
Ha a boot kép nem tetszik, cseréld le.
Legközelebb meggondolom érdemes -e bármit is megosztani, egyre több az agyoniskolázott felhasználó, akinek rögtön belém kell kötni, ha jogos-ha nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #6175]
|
[előzmény: (6172) LepkeAnti, 2013-12-12 22:09:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6173. Elküldve:
2013-12-12 22:14:36 |
[15363.] |
Köszönöm, de többet ne igyál!
|
| |
|
|
[előzmény: (6172) LepkeAnti, 2013-12-12 22:09:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6171. Elküldve:
2013-12-12 22:05:29 |
[15364.] |
Mi van, elrontottad a gyomrod?
Igyál pálinkát!
|
| |
|
[válaszok erre: #6172]
|
[előzmény: (6170) LepkeAnti, 2013-12-12 21:26:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38807. Elküldve:
2013-12-12 21:51:16 |
[15365.] |
Most akkor B vagy C ?
Nálam Hegyhátsál-Torony "C MUX" -en ugrál nagyon, Kab-hegy jel 32% a minőség 94%.
|
| |
|
[válaszok erre: #38808]
|
[előzmény: (38806) Lowy, 2013-12-12 21:20:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5216. Elküldve:
2013-12-12 20:48:06 |
[15366.] |
Miről szólt a kérdés?
Melyik a legolcsóbb Amiko, amivel néha szoftvercserék után kisebb fagyásokkal működik a ... ?
|
| |
|
|
[előzmény: (5214) Nandi1, 2013-12-12 20:21:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5213. Elküldve:
2013-12-12 19:43:36 |
[15367.] |
Nem arra valók ezek a készülékek.
|
| |
|
[válaszok erre: #5214]
|
[előzmény: (5211) Nandi1, 2013-12-12 19:14:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5205. Elküldve:
2013-12-11 19:44:19 |
[15369.] |
Biztos az történt.
Próbáld meg a P/N gombot is.
|
| |
|
[válaszok erre: #5206]
|
[előzmény: (5203) Vaczalaca, 2013-12-11 19:40:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3155. Elküldve:
2013-12-11 19:01:37 |
[15372.] |
Azért az érdekes, hogy kilenc nappal az indulás elött nem tudni.
Egyáltalán lesz a műholdon kódolatlan időszak, vagy csak a MinDigTV -n?
Mikor akarják árusítani a kártyát, vagy nem is akarnak vele foglalkozni?
|
| |
|
|
[előzmény: (3154) JV16BAR, 2013-12-11 18:46:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|