| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94827. Elküldve:
2013-11-20 06:32:52 |
[15477.] |
Ez engem is érdekel, hogyan lehet szobaantennával venni az UPC Directet?
(Nem nyitott ablakkal mert hideg van!)
|
| |
|
[válaszok erre: #94828 #94832]
|
[előzmény: (94826) jhony29, 2013-11-19 23:04:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5065. Elküldve:
2013-11-19 18:53:14 |
[15478.] |
Nálam is akad, pedig 120 -as netem van.
A TV meg működik a netes filmekkel is, ugyan azzal a csatlakozóval.
|
| |
|
|
[előzmény: (5063) zoloka84, 2013-11-19 17:42:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8608. Elküldve:
2013-11-18 18:28:56 |
[15480.] |
Köszönöm!
|
| |
|
|
[előzmény: (8607) dynamictrance, 2013-11-18 17:30:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8606. Elküldve:
2013-11-18 17:26:08 |
[15481.] |
Aztán melyik holdon?
|
| |
|
[válaszok erre: #8607]
|
[előzmény: (8605) alphalyr, 2013-11-18 09:40:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5048. Elküldve:
2013-11-17 22:47:42 |
[15482.] |
A fali aljzat lehet hogy felesleges.
Csillagpontos rendszernél rögtön a készülékbe megy általában, az aljzat sokat csillapít, főleg ha nem is odavaló fajta.
|
| |
|
|
[előzmény: (5047) Joke, 2013-11-17 21:41:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38360. Elküldve:
2013-11-17 19:05:19 |
[15483.] |
Komolyan gondoltad, hogy stift?
Bocsánat, azt hittem csak elírtad de készítettem neked!
Szerintem egész jól sikerült!
|
| |
|
|
[előzmény: (38358) buszos2, 2013-11-17 18:59:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3284. Elküldve:
2013-11-17 16:23:54 |
[15485.] |
Köszönöm, én sem találok.
|
| |
|
|
[előzmény: (3283) bushman69, 2013-11-17 14:20:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3282. Elküldve:
2013-11-17 09:55:36 |
[15486.] |
NBA megint váltott?
|
| |
|
[válaszok erre: #3283]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14072. Elküldve:
2013-11-17 09:12:37 |
[15487.] |
Igazad van, jobb félrevezetni a fórumozókat.
Egy hetes hozzászólásra egyszerűbb lett volna, ha nem reagálsz, hanem megjegyzed, hogy a Direktkártya az ICE kártya.
Nem az a baj, hogy nem tudtad, hanem az, hogy nem megköszönöd az infót (vagy csendben megjegyeznéd), inkább támadsz.
Nem tudom az igazság mióta szőrszálhasogatás, de azt látom ritkán szabad kimondani.
|
| |
|
|
[előzmény: (14071) Pist_i, 2013-11-17 01:55:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94799. Elküldve:
2013-11-16 15:37:16 |
[15488.] |
Idézet:
| El se tudom kepzelni mit is erdemes rogziteni ezekrol a csatornakrol
| |
Volt róla szó?
|
| |
|
[válaszok erre: #94800]
|
[előzmény: (94796) csacso20, 2013-11-16 14:29:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38322. Elküldve:
2013-11-15 23:34:05 |
[15490.] |
Sokan a "Válasz erre" gombot sem használják vagy nem jókor és a téma az "előzmény" gombbal nem lapozható vissza.
Sajnos a legtöbben csak durván válaszolnak ha valaki szóvá teszi, az helyett hogy egy kicsit is próbálnának gondolkodni.
|
| |
|
|
[előzmény: (38317) gorog67, 2013-11-15 22:25:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38314. Elküldve:
2013-11-15 19:52:21 |
[15492.] |
Írjad, attól még igazam van!
|
| |
|
[válaszok erre: #38315]
|
[előzmény: (38312) Németh Miklós, 2013-11-15 19:42:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
51582. Elküldve:
2013-11-15 19:50:29 |
[15493.] |
Nincs mit!
|
| |
|
|
[előzmény: (51579) Airon, 2013-11-15 18:28:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
51578. Elküldve:
2013-11-15 18:20:35 |
[15494.] |
Skin #5
Töröl vagy szerkeszt!
Nem kell újat írni!
|
| |
|
[válaszok erre: #51579]
|
[előzmény: (51577) Airon, 2013-11-15 18:08:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38310. Elküldve:
2013-11-15 13:49:06 |
[15495.] |
Ha mindenki ott írna a helyi TV -k vételéről, akkor az a fórum is aktívabb lenne és nem ez lenne teleírva mindenféle helyi adókkal.
|
| |
|
[válaszok erre: #38311 #38312]
|
[előzmény: (38302) Németh Miklós, 2013-11-15 08:45:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94769. Elküldve:
2013-11-15 07:54:14 |
[15496.] |
Az UPC Direct kártya, az nem azonos a Direktkártyával.
Amit boxal együtt adnak, az hozzá van rendelve a boxhoz.
|
| |
|
[válaszok erre: #94770]
|
[előzmény: (94766) lala5, 2013-11-15 00:01:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38299. Elküldve:
2013-11-15 07:49:11 |
[15497.] |
Szerintem a Telejósdát hívd fel, ők megmondják.
Egyébként esély mindig van, 50%.
Vagy igen, - vagy nem!
|
| |
|
|
[előzmény: (38298) sdfgh5, 2013-11-15 07:35:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38297. Elküldve:
2013-11-15 06:32:17 |
[15498.] |
Aztán miért nem törölted??
|
| |
|
|
[előzmény: (38296) ateszko, 2013-11-15 01:24:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|