| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94753. Elküldve:
2013-11-14 18:51:16 |
[15501.] |
Nálam eddig volt EPG, de most az UPC saját TP -jén nincs.
|
| |
|
[válaszok erre: #94754]
|
[előzmény: (94751) gorog67, 2013-11-14 17:26:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
51560. Elküldve:
2013-11-14 15:11:54 |
[15502.] |
Mi az a pm?
|
| |
|
[válaszok erre: #51561 #51562]
|
[előzmény: (51559) barnamedve, 2013-11-14 13:51:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38262. Elküldve:
2013-11-13 21:57:25 |
[15504.] |
Örülj neki hogy csak részlegesen, eddig állandóan kódolt volt!
Tehát helyesen: A kódolt m1 csatorna áttért a tartalomtól függő részleges kódolásra.
De ez még mindig a MinDigTV fórum!
|
| |
|
|
[előzmény: (38249) kanadadry, 2013-11-13 20:25:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5004. Elküldve:
2013-11-12 18:23:38 |
[15506.] |
Igen!
|
| |
|
|
[előzmény: (5003) pityu54, 2013-11-12 18:15:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38179. Elküldve:
2013-11-12 09:24:02 |
[15509.] |
Nem angol nyelvű segédlet kell, hanem Skin #5 -re állni és látni!
|
| |
|
|
[előzmény: (38178) paperboy, 2013-11-12 08:41:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38177. Elküldve:
2013-11-11 23:10:21 |
[15510.] |
Remélem nem engem neveztél zöldfülünek!
Idézet:
| olvasni te sem tudsz a helyi tv-k is a digitális átállás-vétel részei
| |
Én tudom, hogy semmi közük a MinDigTV -hez és nem is kell még átállniuk.
|
| |
|
[válaszok erre: #38178 #38217]
|
[előzmény: (38176) spakly, 2013-11-11 21:57:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38174. Elküldve:
2013-11-11 20:54:07 |
[15511.] |
Nálunk könnyű kártyát venni.
Az SD csatornák nem olyan mosottak mint a MinDigTV -n.
Ott legalább több a HD csatorna.
Normális beltérivel jó az EPG, pl: Yumatu.
Természetesen ez még mindig a MinDigTV fórum.
|
| |
|
[válaszok erre: #38187]
|
[előzmény: (38173) kalimera, 2013-11-11 19:32:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4957. Elküldve:
2013-11-11 18:08:35 |
[15512.] |
Nálam a 8240 -en viszont jó.
A francia kivételével mindent nyit amihez van kulcs.
Az meg nyílik a vPlugszerverrel.
|
| |
|
[válaszok erre: #4958]
|
[előzmény: (4956) pityu54, 2013-11-11 18:04:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
14059. Elküldve:
2013-11-11 06:07:27 |
[15514.] |
Idézet:
| (feltéve, hogy CW kártyád van és nem N3)
| |
Világossan írta, hogy Direktkártya, tehát ICE .
|
| |
|
[válaszok erre: #14071]
|
[előzmény: (14058) Pist_i, 2013-11-10 22:48:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
51513. Elküldve:
2013-11-10 22:46:45 |
[15515.] |
Miért kell egy gyári készülék paramétereit leszólni?
El szeretne adni valamit amit már nem használ, és te leszólód.
Ez üzletrontás és senki nem kérte a véleményed. (Tudom az enyémet sem!)
Nagyon sokan használják és nincs vele semmi problémájuk.
Műholdnál nem zavar semmit.
Az Opticum switchboxot már nem kapni és nem mindenhol megoldható a kábelezés.
|
| |
|
|
[előzmény: (51512) xule, 2013-11-10 20:38:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38157. Elküldve:
2013-11-10 22:37:27 |
[15516.] |
Örülök, hogy pont egy zöldfülű oktat ki!
Inkább olvass és tanulj, nem ártana ha odafigyelnél a címre.
Ez a MinDigTV !
|
| |
|
[válaszok erre: #38158 #38176]
|
[előzmény: (38155) spakly, 2013-11-10 20:56:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94673. Elküldve:
2013-11-10 16:38:36 |
[15517.] |
M1 HD Europa amikor kódolják.
Ott a másik M1 HD is, ami MTVA vagy HelloHD-OlcsóTV kártyával nyílik.
|
| |
|
|
[előzmény: (94671) kungfuman, 2013-11-10 16:17:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
51494. Elküldve:
2013-11-10 14:47:44 |
[15518.] |
Ezt kinek írtad?
Ha valaki ad diseqc relét azt leütöd?
|
| |
|
[válaszok erre: #51497]
|
[előzmény: (51493) jimmysat, 2013-11-10 14:38:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
38153. Elküldve:
2013-11-10 13:45:56 |
[15519.] |
Idézet:
| Ha jó tanáccsal nem tudsz ellátni akkor ne kóstolgassss..
| |
Elnézést, hogy mertem szólni, de úgy látom mást is zavart csak bele nem rugtál!
Jó tanácsot is kaptál, ott a link!
|
| |
|
[válaszok erre: #38154]
|
[előzmény: (38150) ferenczy, 2013-11-10 12:28:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28379. Elküldve:
2013-11-09 20:09:07 |
[15521.] |
Nincs mit, sok sikert!
|
| |
|
|
[előzmény: (28378) djrolcsy, 2013-11-09 17:13:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94651. Elküldve:
2013-11-09 20:05:39 |
[15522.] |
TV kártya, de persze a minőség romlik mert az már analóg jelet rögzít.
|
| |
|
|
[előzmény: (94649) norman21, 2013-11-09 16:48:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|