| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3883. Elküldve:
2013-10-29 19:02:33 |
[15627.] |
Szerinted látni ezt a képet?
|
| |
|
[válaszok erre: #3884 #3885]
|
[előzmény: (3882) Egon, 2013-10-29 18:51:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3881. Elküldve:
2013-10-29 18:42:06 |
[15628.] |
Milyen újak?
|
| |
|
[válaszok erre: #3882]
|
[előzmény: (3880) Egon, 2013-10-29 17:08:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4819. Elküldve:
2013-10-28 08:59:33 |
[15630.] |
Bocsánat, de az én képernyőmön valamiért nem látszott.
A mostani hsz -ben látom, hogy interneten keresztűl kliens.
Minden EMU -s szoftver tudja, a beállítás ahogy pityu54 írta.
|
| |
|
|
[előzmény: (4817) menoabc, 2013-10-28 06:30:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4816. Elküldve:
2013-10-27 23:38:18 |
[15631.] |
Hidd el, sokkal könnyebben tudnának segíteni, ha leírnád mit akarsz, vagy legalább a kérdésemre válaszolnál!
Ne úgy kelljen mindent kihúzni belőled!
A beltérire vagy PC -re akarsz szoftvert?
A beltéri szerver vagy kliens lesz?
Házon belüli soros portos megosztás nem jó?
|
| |
|
[válaszok erre: #4817]
|
[előzmény: (4814) menoabc, 2013-10-27 22:04:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32088. Elküldve:
2013-10-27 21:27:14 |
[15632.] |
Szerintem egy dolgot tervezhet, azt hogy megszűnik és talán valamelyik társaság átveszi az előfizetőket.
|
| |
|
[válaszok erre: #32089]
|
[előzmény: (32080) viktorkid, 2013-10-26 22:10:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4813. Elküldve:
2013-10-27 21:17:59 |
[15633.] |
Van olyan?
Eddig csak EMU és MCAS szoftverről hallottam, vagy PC -re kell?
|
| |
|
|
[előzmény: (4812) menoabc, 2013-10-27 21:15:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6066. Elküldve:
2013-10-27 21:12:43 |
[15634.] |
7°E DigiTürk
|
| |
|
[válaszok erre: #6067]
|
[előzmény: (6065) tonio51, 2013-10-27 20:55:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6064. Elküldve:
2013-10-27 20:44:34 |
[15635.] |
Remélem a törökök mennek, ott van 3 Eurosport.
|
| |
|
[válaszok erre: #6065]
|
[előzmény: (6063) tonio51, 2013-10-27 20:39:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6046. Elküldve:
2013-10-27 19:24:08 |
[15636.] |
Szerintem az az X faktor, ami magyar emberben nincs.
Láttam a reklámokban a zsűrit, az bőven elég volt!
Egyébbként egy "tehetség" kutató műsort sem néztem a régi Ki mit tud óta.
|
| |
|
[válaszok erre: #6047 #6048]
|
[előzmény: (6045) tonio51, 2013-10-27 19:19:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6044. Elküldve:
2013-10-27 19:19:21 |
[15637.] |
Nincs mit, látom közben máshol kaptál választ!
|
| |
|
|
[előzmény: (6042) Jumpalaja, 2013-10-27 19:12:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6043. Elküldve:
2013-10-27 19:18:12 |
[15638.] |
Mi az az X faktor?
Minden sz@rt nem nézek!
|
| |
|
[válaszok erre: #6045]
|
[előzmény: (6041) tonio51, 2013-10-27 19:08:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28331. Elküldve:
2013-10-27 19:16:13 |
[15639.] |
Pedig a RetroMusic -hoz és a Sport csatornákhoz nem kell tudni a nyelvet.
|
| |
|
|
[előzmény: (28330) miranda, 2013-10-26 20:02:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4806. Elküldve:
2013-10-27 19:13:36 |
[15640.] |
Én már csináltam, igaz Opticum és Yumatu beltériken.
Készítettem egy teljes mentést és a .abs fájlt AliEditorral szerkesztettem (User Data).
Sajnos nem mindig sikerült a visszatöltés, illetve kikapcsolás után volt hogy elveszett a csatlista.
|
| |
|
|
[előzmény: (4799) gili, 2013-10-27 18:55:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4805. Elküldve:
2013-10-27 19:09:58 |
[15641.] |
Már mindegy, de ott az előzmény gomb!
|
| |
|
|
[előzmény: (4803) Egon, 2013-10-27 19:08:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4804. Elküldve:
2013-10-27 19:09:13 |
[15642.] |
Processzor.
|
| |
|
[válaszok erre: #4807]
|
[előzmény: (4802) satcsa, 2013-10-27 19:03:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6040. Elküldve:
2013-10-27 19:01:41 |
[15643.] |
Idézet:
| "hogy mind két műhold adását fogjam egyszerre?"
| |
Szerintem aki segíteni akart az tudta miről van szó, főleg hogy jelezte mit akar venni!
|
| |
|
[válaszok erre: #6041]
|
[előzmény: (6036) tonio51, 2013-10-27 18:57:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6039. Elküldve:
2013-10-27 18:59:56 |
[15644.] |
Egyik holdnál Diseqc 1/2 a másik hold 2/2.
|
| |
|
[válaszok erre: #6042]
|
[előzmény: (6031) Jumpalaja, 2013-10-27 14:10:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
6037. Elküldve:
2013-10-27 18:57:45 |
[15645.] |
Ezt egy hsz -ben is leírhattad volna!
Skin #5
szerkesztés
|
| |
|
|
[előzmény: (6035) bushman69, 2013-10-27 18:18:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4797. Elküldve:
2013-10-27 18:45:26 |
[15646.] |
Nem tudod máson lejátszani, és egyszerre csak egyet tudsz felvenni.
8800 -át keressél, használtan lehet kapni, de azt nem tudom kábeles tunerral van -e.
http://muholdvetel.superwebaruhaz.hu/item/111802
Venni lehet hozzá!
|
| |
|
|
[előzmény: (4796) satcsa, 2013-10-27 18:42:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4788. Elküldve:
2013-10-27 12:40:32 |
[15647.] |
Az rádió logó, ezek pedig boot.
|
| |
|
[válaszok erre: #4790]
|
[előzmény: (4786) pedro5413, 2013-10-27 11:15:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94327. Elküldve:
2013-10-26 21:17:23 |
[15649.] |
Elöbb az SD csatornákat tegyék rendbe, az sem lenne sokkal rosszabb mint az UPC HD.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4784. Elküldve:
2013-10-26 21:14:28 |
[15650.] |
És már legalább egy órája nem megy!
|
| |
|
|
[előzmény: (4783) pedro5413, 2013-10-26 17:12:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|