| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94131. Elküldve:
2013-10-20 17:42:04 |
[15702.] |
Annyi sport csatorna van, és nem mindenkinek kell, én sem nézem soha.
Régi TV játékok, filmek, kabarék viszont érdekelnének.
|
| |
|
|
[előzmény: (94125) mlaszlo, 2013-10-20 16:45:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94129. Elküldve:
2013-10-20 17:37:15 |
[15703.] |
Idézet:
| 8ig gyerek, utána retro csatorna. és akkor lenne mindenkinél
| |
Mert mindenki délelött dolgozik.
|
| |
|
|
[előzmény: (94120) jegesmedve01, 2013-10-20 13:00:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8561. Elküldve:
2013-10-18 22:06:51 |
[15704.] |
Persze, jó duma csak a 8553 és a 8555 hsz -t sem olvastad el csak írtál, majd kitörölted mikor rájöttél végre a hibádra!
|
| |
|
[válaszok erre: #8562]
|
[előzmény: (8560) z.marian, 2013-10-18 22:01:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8559. Elküldve:
2013-10-18 21:58:45 |
[15705.] |
Akkor nézd és ne irogass butaságot.
|
| |
|
[válaszok erre: #8560]
|
[előzmény: (8558) z.marian, 2013-10-18 21:55:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8557. Elküldve:
2013-10-18 21:53:50 |
[15706.] |
Olvassál is már!
A VH1 és az MTV Rock -ról volt szó!
A kutyát sem érdekelte a LuxTV!
Előzmény: LepkeAnti
|
| |
|
[válaszok erre: #8558]
|
[előzmény: (8556) z.marian, 2013-10-18 21:51:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8555. Elküldve:
2013-10-18 21:48:10 |
[15707.] |
Mit, - a zenecsatornákat?
|
| |
|
[válaszok erre: #8556]
|
[előzmény: (8554) z.marian, 2013-10-18 21:44:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8553. Elküldve:
2013-10-18 21:40:33 |
[15709.] |
Kódolt és Viacom!
|
| |
|
[válaszok erre: #8554]
|
[előzmény: (8552) z.marian, 2013-10-18 20:00:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4703. Elküldve:
2013-10-18 21:35:17 |
[15710.] |
13°E TV Globo
|
| |
|
|
[előzmény: (4701) epimky, 2013-10-18 21:30:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3869. Elküldve:
2013-10-18 21:18:55 |
[15711.] |
Régóta megy, csak nem ezen a TP -n.
12245 H 27500 volt eddig.
|
| |
|
|
[előzmény: (3868) canalsat, 2013-10-18 18:09:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3867. Elküldve:
2013-10-18 17:57:48 |
[15712.] |
13°E Mezzo
11623.00MHz, pol.V DVB-S SR:27500 FEC:3/4 SID:10725 PID:125/135
Francia - Viaccess 2.3, Viaccess 2.5, Viaccess 3.0
|
| |
|
[válaszok erre: #3868]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
37546. Elküldve:
2013-10-17 19:15:26 |
[15713.] |
Mit keresne városi TV a MindigTv -n?
|
| |
|
[válaszok erre: #37547 #37551]
|
[előzmény: (37543) vadj, 2013-10-17 18:28:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94062. Elküldve:
2013-10-17 08:46:44 |
[15714.] |
Ugyan úgy tisztességesen, becsületesen kellene megcsinálni mindenkinél.
Mindenki fizet a szolgáltatásért ha gazdag villában lakik, ha régi lepusztult parasztházban.
Az pedig saját tapasztalat, hogy a szegény ember szívesebben ad borravalót is!
|
| |
|
[válaszok erre: #94063]
|
[előzmény: (94057) csacso20, 2013-10-16 23:32:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94059. Elküldve:
2013-10-17 03:38:11 |
[15715.] |
Attól még küldés után meglehetne nézni és törölni a felesleges sorokat.
|
| |
|
[válaszok erre: #94067]
|
[előzmény: (94058) Lentuci, 2013-10-16 23:38:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3866. Elküldve:
2013-10-17 03:30:59 |
[15717.] |
Ismét kevesebb, már csak pár francia csatorna nyílik az Astran.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94055. Elküldve:
2013-10-16 23:02:45 |
[15718.] |
Basszus, azt hittem kettős látásom van, de rájöttem hogy háromszor van ugyan az leírva!
|
| |
|
[válaszok erre: #94058]
|
[előzmény: (94054) Lentuci, 2013-10-16 22:08:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94035. Elküldve:
2013-10-16 06:28:36 |
[15719.] |
Pedig nem bonyolult.
A második link még azt is megmutatja a Google térkép segítségével, hogy merre állítsd.
Beírod a helyszint és mindent mutat. Próbálgasd, nem kell mindjárt lemondani róla!
|
| |
|
[válaszok erre: #94046]
|
[előzmény: (94032) Waynebacsi, 2013-10-15 23:57:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
51212. Elküldve:
2013-10-15 06:23:32 |
[15721.] |
Én eddig ha rendeltem, át is vettem. Szerintem így természetes.
Persze egyre több a hülye ember.
Előre nem szeretek fizetni, de biztos bennem van a hiba.
|
| |
|
[válaszok erre: #51214]
|
[előzmény: (51210) yaksi, 2013-10-14 22:05:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
94001. Elküldve:
2013-10-15 06:16:42 |
[15722.] |
Akkor ha fél óráig vihar van náluk, akkor itthon nem nézzük a műsort?
Tudtommal a Digi is megoldotta, hogy két helyről tudja feladni.
Persze ezek is csak pénzt akarnak kivinni!
|
| |
|
|
[előzmény: (93995) radio100jozsi, 2013-10-14 22:09:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
51209. Elküldve:
2013-10-14 22:01:00 |
[15723.] |
Aztán az neked miért fáj, hogy 1900 Ft -al drágább a vevőnek?
|
| |
|
[válaszok erre: #51210]
|
[előzmény: (51208) Boom, 2013-10-14 19:55:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
32042. Elküldve:
2013-10-14 21:57:45 |
[15724.] |
Semmi!
|
| |
|
|
[előzmény: (32041) Patyomkin, 2013-10-14 20:24:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93955. Elküldve:
2013-10-14 05:01:30 |
[15725.] |
A retekklubnak ezek a műsorai a legnézettebbek.
Sajnos itt tart a többség értelmi szinvonala, sikeres a butítás.
Persze a tv2 sem jobb, miattam mindkettő megszűnhetne.
|
| |
|
[válaszok erre: #93961]
|
[előzmény: (93954) csacso20, 2013-10-14 00:40:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|