| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
912. Elküldve:
2013-09-18 16:18:30 |
[15801.] |
Ez nem a rejtvényfejtő topic.
Sokmindennel megy.
|
| |
|
|
[előzmény: (911) pingvin01, 2013-09-18 06:12:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
31880. Elküldve:
2013-09-15 20:16:40 |
[15802.] |
Idézet:
| csomagmódosítás az ügyf szolg irodában járás után 15 múlva már él
| |
Év, hónap, nap?
Az nem átverés hogy elfogynak a csatornák, az természetes folyamat!
|
| |
|
[válaszok erre: #31887]
|
[előzmény: (31876) gyozse, 2013-09-15 20:00:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93390. Elküldve:
2013-09-15 15:22:51 |
[15803.] |
93317 hsz. Szeptember 11.
|
| |
|
|
[előzmény: (93387) attila.scourgeofgod, 2013-09-15 13:25:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
37117. Elküldve:
2013-09-15 09:42:41 |
[15804.] |
Mennyire régi, SCART csatlakozója van?
Wayteq 95RF ha nincs.
Wayteq 95CX ha van, ennek van kártyaolvasója is, később jól jöhet.
|
| |
|
[válaszok erre: #37118]
|
[előzmény: (37116) Jumpalaja, 2013-09-15 09:19:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4542. Elküldve:
2013-09-14 10:26:47 |
[15807.] |
Örülök, hogy tetszik!
Mostanában nem lesz újabb.
|
| |
|
|
[előzmény: (4541) pedro5413, 2013-09-14 04:09:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5949. Elküldve:
2013-09-11 21:44:56 |
[15810.] |
Nem próbáltam, de ha újra lekeresed a hibás csatornákat, lehet hogy megjavul.
UPC -nél a retek2 úgy szokott SW csere után nálam megjavulni
.
|
| |
|
|
[előzmény: (5948) LepkeAnti, 2013-09-11 21:41:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93326. Elküldve:
2013-09-11 20:59:22 |
[15811.] |
A Direktkártyás problémák (már akinek van) után loholnak, frissítse a kártyát és jó EPG.
Megértem, de inkább marad a saját box.
|
| |
|
[válaszok erre: #93327]
|
[előzmény: (93324) Amd, 2013-09-11 20:56:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93323. Elküldve:
2013-09-11 20:49:48 |
[15812.] |
Szerintem rosszul értelmezed!
Idézet:
| alkalmasak a csatornalista automatikus átvételére és megváltoztatására, amennyiben a szolgáltató áthelyez bizonyos adásokat más pozícióba."
| |
Automatikus átvételére a lényeg és megváltoztatására akkor, ha a szolgáltató áthelyezi.
Én ezt úgy értem, hogy a szolgáltató rendezi.
|
| |
|
[válaszok erre: #93324]
|
[előzmény: (93320) tferi66, 2013-09-11 20:42:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93321. Elküldve:
2013-09-11 20:45:32 |
[15813.] |
Így van!
Olyan mintha szolgáltatói box lenne.
|
| |
|
|
[előzmény: (93319) yaksi, 2013-09-11 20:42:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93318. Elküldve:
2013-09-11 20:32:17 |
[15814.] |
A kártyához nem elég a modul, azért sat tuneros TV is kell.
Sat tuneros TV -be azért tegyek tőlük vásárolt modult, hogy ők rendezzék a csatlistát?
|
| |
|
[válaszok erre: #93319 #93320]
|
[előzmény: (93317) tferi66, 2013-09-11 20:25:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93316. Elküldve:
2013-09-11 20:16:53 |
[15815.] |
Igen, gyakran felesleges a hozzászólásod.
Írtam, jó szoftver a boxra, illetve modul. Ajánlottam a box saját topicját is.
A boxnak működnie kellene, mint ahogy többen is írták.
Nem a szolgáltató a hibás.
Persze az utolsó szó mindig a tiéd és mindig lehurrogsz, ha igazad van, ha nem. Ha én írok, mindig reagálsz.
Kinek mi az érdemi segítség remélem nem te döntöd el.
|
| |
|
[válaszok erre: #93332]
|
[előzmény: (93313) Barczik L, 2013-09-11 19:49:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28263. Elküldve:
2013-09-11 18:40:13 |
[15816.] |
Ugyan az szerintem.
Méret, Main és a dátum megegyezik.
|
| |
|
|
[előzmény: (28261) lacoka, 2013-09-11 17:08:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4537. Elküldve:
2013-09-11 18:22:14 |
[15817.] |
Majd megkérdezzük tőle, na meg a következő kulcsot is!
|
| |
|
|
[előzmény: (4536) bushman69, 2013-09-11 16:47:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93310. Elküldve:
2013-09-11 18:19:13 |
[15818.] |
Azon háborodtam fel, hogy hónapok óta van gondja, de nem oldotta meg hanem a szolgáltató a szemét hülye, meg aki szólni mer, hogy gondolkodjon már egy kicsit.
Az ilyenek miatt nem terjed el minden szolgáltatónál a csak kártyás megoldás, mert nem válalják (persze jogosan) a konfliktust és az állandó telefonálást sem akarják kezelni.
|
| |
|
[válaszok erre: #93311]
|
[előzmény: (93309) Patyomkin, 2013-09-11 18:12:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93308. Elküldve:
2013-09-11 18:03:34 |
[15819.] |
Nem kell új beltéri! (24 000Ft -nál többet nem adtam a Yumatu -ért sem és az Amiko -ért sem és mindkettő jól kezeli a kártyát.)
Másoknak az Amiko működik, csak jó szoftver kell rá.
Ha mégsem működne, akkor az ICE kártyához létezik modul.
|
| |
|
[válaszok erre: #93309]
|
[előzmény: (93306) Barczik L, 2013-09-11 16:42:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93304. Elküldve:
2013-09-11 16:22:59 |
[15820.] |
Használj megfelelő készüléket és nem lesz problémád a frissítéssel.
Ha a Direktkártya frissítésére külön felszámolnának valamekkora összeget, akkor is a telefonálgatást választanád?
Hónapok óta kinlódsz vele, gratulálok!
|
| |
|
[válaszok erre: #93305 #93306]
|
[előzmény: (93302) cba, 2013-09-11 16:12:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5947. Elküldve:
2013-09-11 16:14:14 |
[15821.] |
Ne törődj vele, nem kell használnod, sőt megkérlek ne használd.
HD topicban miért kellene odaírni, hogy DVB-S2 8PSK?
|
| |
|
|
[előzmény: (5946) Merlot, 2013-09-11 08:35:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|