| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4535. Elküldve:
2013-09-11 16:02:44 |
[15826.] |
Tudtommal BISS kulccsal mennek.
Szerinted van olyan aki tudja meddig fog élni a kulcs?
|
| |
|
[válaszok erre: #4536 #4538]
|
[előzmény: (4526) mtamasl, 2013-09-11 09:38:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93287. Elküldve:
2013-09-11 01:48:00 |
[15829.] |
Idézet:
| Ez havonta - 2 havonta ismétlődik. Unom. Ezt pedig különösen, hogy ma este-éjszaka nem tudom nézni az ő hibájukból! Aki előfizet, és saját beltérit használ, erre számítson!
| |
Ez miért lenne az Ő hibájuk?
Nem az UPC Direct beltérijét használod! Ha az nem kezelné jól a kártyát, akkor lenne az Ő hibájuk.
Te unod? Mit szóljanak Ők!
A te vacak készülékeddel kell foglalkozniuk, amihez semmi közük!
Nem igaz, hogy akinek saját készüléke van az erre számítson!
Én is saját készülékben használom és még sosem volt gondom a kártya frissítésével.
Cserélj szoftvert, vagy használj megfelelő modult és gondolkozz mielött másokban keresed a hibát!
Jó lenne ha tudnád a készülék típusát, akkor a megfelelő topicban tudnának segíteni!
|
| |
|
[válaszok erre: #93302]
|
[előzmény: (93282) cba, 2013-09-10 23:42:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28257. Elküldve:
2013-09-11 01:35:13 |
[15830.] |
Tisztelt kiváló dolgozó!
A két szoftver között az a külömbség, hogy egy valamit írtál, de az sem link hogy meglehetne nézni!
A szoftver mérete ha más, akkor eleve nem lehet jó!
Ha a becsomagolt méret más, akkor pedig nem a szoftver méretéről beszélünk!
Olyan hogy "gobo" nincs, legfeljebb globo.
|
| |
|
[válaszok erre: #28261]
|
[előzmény: (28256) lacoka, 2013-09-10 23:29:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4519. Elküldve:
2013-09-10 17:31:20 |
[15832.] |
Idézet:
| Meddig lesznek ezek még elérhetőek
| |
Ilyen kérdésnek mi értelme van?
|
| |
|
[válaszok erre: #4526]
|
[előzmény: (4517) mtamasl, 2013-09-10 10:49:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28245. Elküldve:
2013-09-08 22:18:21 |
[15834.] |
Jó lenne, ha nem engem cseszegetnél, beszéld meg a moderátorral és jót szórakozzál rajta!
|
| |
|
[válaszok erre: #28246]
|
[előzmény: (28244) Moonlight2, 2013-09-08 22:16:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28243. Elküldve:
2013-09-08 22:08:09 |
[15835.] |
A magyar programok illegális vétele, annak elősegítése törvénybe ütközik.
Ezen mit nem lehet érteni?
Aki a fórumon írni akar, az olvassa el a szabályzatot.
http://www.netboard.hu/forum-szabalyzat.htm
II/1 és 2
|
| |
|
[válaszok erre: #28244]
|
[előzmény: (28242) Moonlight2, 2013-09-08 21:39:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4515. Elküldve:
2013-09-08 15:55:30 |
[15836.] |
Ha forgatós a rendszer és más csatornákat akarsz nézni mint eddig, akkor igen.
|
| |
|
[válaszok erre: #4516]
|
[előzmény: (4514) gigant, 2013-09-08 13:35:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28241. Elküldve:
2013-09-08 15:44:13 |
[15837.] |
Ha nem vigyázol te is mész!
Sok minden megy vele!
Minden FTA és több holdon is nézhetők vele különböző csatornák.
|
| |
|
[válaszok erre: #28242]
|
[előzmény: (28238) ScuderiAlonso, 2013-09-08 13:28:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36919. Elküldve:
2013-09-08 11:48:21 |
[15838.] |
Ha az az "egyedulallo no" az anyám lenne, akkor magam megcsinálnám és nem az ötletet adót boxolnám.
|
| |
|
[válaszok erre: #36921]
|
[előzmény: (36918) Ferencz1971, 2013-09-08 10:47:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5938. Elküldve:
2013-09-08 11:45:37 |
[15839.] |
Régebbi SW -vel megy, azzal nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #5939]
|
[előzmény: (5937) huni66, 2013-09-08 09:55:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36917. Elküldve:
2013-09-08 09:30:25 |
[15840.] |
Neked aztán érdemes segíteni!
|
| |
|
[válaszok erre: #36918]
|
[előzmény: (36915) Ferencz1971, 2013-09-07 23:54:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
50763. Elküldve:
2013-09-07 13:52:06 |
[15841.] |
Javítottad volna az előzőt, nem a butaságot is megismételni!
|
| |
|
|
[előzmény: (50760) bundica, 2013-09-07 13:12:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93260. Elküldve:
2013-09-06 22:07:53 |
[15843.] |
A románok egyáltalán HD -ban adták?
|
| |
|
[válaszok erre: #93261]
|
[előzmény: (93255) danibaoriginal, 2013-09-06 19:59:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
28219. Elküldve:
2013-09-05 22:02:05 |
[15846.] |
Itt is megtalálhatja és még regisztrálnia sem kell.
Minden héten nem kell kitenni a linkeket.
|
| |
|
[válaszok erre: #28220 #28221]
|
[előzmény: (28218) bika2, 2013-09-05 21:37:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
36853. Elküldve:
2013-09-05 18:22:56 |
[15847.] |
Nem négyzet milliméterben adják meg, hanem miliméterben az átmérőt.
Nem mindegy!
|
| |
|
[válaszok erre: #36854]
|
[előzmény: (36847) ferenczy, 2013-09-05 16:54:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
93219. Elküldve:
2013-09-04 19:34:00 |
[15848.] |
Nálam a Travel angol és magyar hangja felcserélődött.
|
| |
|
[válaszok erre: #93220 #93221]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|