| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4076. Elküldve:
2013-06-26 18:25:28 |
[16251.] |
Ki beszélt a beltériről?
Az USB kapcsoljon le, nem kell állandóan terhelni.
A 0,5A sem feltétel, a külső winchesterem PC -n két USB -t használ a beltérin működik eggyel is.
A beltérit soha nem kapcsolom ki.
|
| |
|
|
[előzmény: (4075) egedi, 2013-06-26 18:19:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
798. Elküldve:
2013-06-26 18:06:38 |
[16252.] |
Ez hol van leírva?
A 786Hsz -ben lévő linkből is csak azt olvastam ki, hogy a készülékek átállnak az új frekvenciára.
A jobb minőség és helykihasználás miatt MPEG4 tömörítésre térnek át, szó nincs a kódolásról és a kártyáról.
|
| |
|
|
[előzmény: (797) z.marian, 2013-06-26 18:05:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
796. Elküldve:
2013-06-26 17:57:07 |
[16253.] |
Megszűnik a régi frekvencián a sugárzás, semmi mást nem írtak!
|
| |
|
[válaszok erre: #797]
|
[előzmény: (795) LepkeAnti, 2013-06-26 17:13:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4073. Elküldve:
2013-06-26 15:39:56 |
[16254.] |
Miért kell neki mindig menni?
Állítsd be, hogy kapcsoljon ki.
|
| |
|
[válaszok erre: #4075]
|
[előzmény: (4070) xule, 2013-06-26 04:49:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4072. Elküldve:
2013-06-26 15:37:47 |
[16255.] |
Nekem a Kingston DT R500 32GB bevált.
|
| |
|
|
[előzmény: (4069) Edi.Vidi, 2013-06-25 23:16:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4061. Elküldve:
2013-06-24 19:28:06 |
[16256.] |
Miért kellene kódot kiválasztani?
A szolgáltató dolga a kódolás.
|
| |
|
[válaszok erre: #4062]
|
[előzmény: (4059) garga pista, 2013-06-24 18:06:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
35499. Elküldve:
2013-06-24 06:36:05 |
[16257.] |
Meg az is le van írva, hogy hány méterig ingyenes a csatlakozó.
Ha 50m -re van az oszlop, akkor segéd oszlop (ok) is kell és vastagabb keresztmetszetű vezeték. Vagy földkábel.
|
| |
|
|
[előzmény: (35498) RiCheta, 2013-06-24 00:51:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27896. Elküldve:
2013-06-23 21:36:49 |
[16258.] |
3329C -t tedd rá!
|
| |
|
|
[előzmény: (27894) doki40, 2013-06-23 20:36:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
49986. Elküldve:
2013-06-23 20:37:25 |
[16259.] |
Pont azért választom az utánvétet, hogy ne kelljen előre fizetni.
Mi van, ha fizetek előleget és nem jön a csomag?
Ezek szerint mi biztosan nem üzletelünk egymással.
|
| |
|
[válaszok erre: #49987]
|
[előzmény: (49983) lopici, 2013-06-23 18:16:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8486. Elküldve:
2013-06-23 17:19:12 |
[16260.] |
Nincs törölve, csak újra szerkesztve!
|
| |
|
[válaszok erre: #8487]
|
[előzmény: (8485) Régimotoros, 2013-06-23 16:00:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5251. Elküldve:
2013-06-22 17:56:33 |
[16262.] |
Boomerang 19,2°E 11778V 27500 SID: 6F6F
A1 38 F7 D0 EE B9 0D B4 AC 87 45 78 93 6B B5 B3
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
2070. Elküldve:
2013-06-22 17:46:48 |
[16263.] |
060400 04 BC62E4F15C91078025CCDC2FCC934274
|
| |
|
[válaszok erre: #2072]
|
[előzmény: (2069) miki2002, 2013-06-11 22:50:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
8482. Elküldve:
2013-06-21 22:13:27 |
[16265.] |
9°E M1 HD most éppen kódolatlan.
Tudom, hogy ez már régebben is előfordult és ezután gyakrabban így lesz, de még eddig nem láttam.
|
| |
|
[válaszok erre: #8483]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3071. Elküldve:
2013-06-21 21:48:30 |
[16266.] |
Új frekvencia:
2M 12526H 4444
Digea Greece 12548H 13960 és 12568H 13960
Orbit 11459H 9258
|
| |
|
|
[előzmény: (3070) miki2002, 2013-06-12 20:14:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27891. Elküldve:
2013-06-21 21:46:41 |
[16267.] |
Idézet:
| .Megoldható,akadt egy beltéri ...dehát a többi százezer..Ezen "űzemódban" halott.
| |
Ezt a részt nem értem, de HD műsort csak HD beltérivel lehet nézni.
|
| |
|
[válaszok erre: #27892]
|
[előzmény: (27887) el.janos4911, 2013-06-21 21:31:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27890. Elküldve:
2013-06-21 21:44:19 |
[16268.] |
Nem is válaszoltam!
|
| |
|
|
[előzmény: (27889) el.janos4911, 2013-06-21 21:40:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27886. Elküldve:
2013-06-21 18:52:30 |
[16270.] |
Mire gondolsz?
|
| |
|
[válaszok erre: #27887]
|
[előzmény: (27885) el.janos4911, 2013-06-21 18:31:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5792. Elküldve:
2013-06-20 20:28:18 |
[16271.] |
Az EMU univerzálissá teszi a kártyaolvasót.
Cseréltesd be Smit modulra, még jó lehet TV -be.
|
| |
|
|
[előzmény: (5790) Mumia76, 2013-06-20 20:19:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5788. Elküldve:
2013-06-20 20:18:45 |
[16272.] |
4 -el kezdődő nem párosított, tehát ICE kártya.
Akkor megkaptad a megoldást, négyet is.
SW csere, Crypto, Smit vagy Alpha modul.
|
| |
|
|
[előzmény: (5785) Mumia76, 2013-06-20 20:11:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5787. Elküldve:
2013-06-20 20:14:21 |
[16273.] |
Sajnos drágák, de hát a jót meg kell fizetni!
|
| |
|
|
[előzmény: (5786) Csocso_12, 2013-06-20 20:13:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5784. Elküldve:
2013-06-20 20:10:14 |
[16274.] |
AlphaCrypt modulra gondoltál?
|
| |
|
[válaszok erre: #5786]
|
[előzmény: (5783) Csocso_12, 2013-06-20 20:08:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5782. Elküldve:
2013-06-20 20:01:06 |
[16275.] |
Azt írtad, hogy az infóban látni a kártyát.
Directkártya vagy előfizetéssel vetted beltérivel együtt?
|
| |
|
|
[előzmény: (5780) Mumia76, 2013-06-20 19:58:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|