| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
35341. Elküldve:
2013-06-13 21:56:19 |
[16301.] |
Idézet:
| Egyben kérem, ha valakinek van megoldása a problémára, segítsen
| |
Ha már az igényeiteknek nem megfelelő boxot vettetek és már nem is tudtok megfelelőt venni, akkor a kisebb beruházással gyengébb képminőséget készíthettek TV kártyával.
A boxot rádugva egy TV kártyára az átveszi PC -re kódolatlanul.
Ennél jobb és drágább a Digitalizáló kártya. Annak van HDMI bemenete is.
Aki siet és Sat is érdekli
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=6402
az lopici hírdetését megfontolhatja!
|
| |
|
[válaszok erre: #35343]
|
[előzmény: (35317) lac92, 2013-06-13 11:19:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
35339. Elküldve:
2013-06-13 21:45:43 |
[16302.] |
Akkor ahhoz kellett volna hozzászólni!
|
| |
|
|
[előzmény: (35338) Peter_XXI, 2013-06-13 21:14:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92052. Elküldve:
2013-06-13 21:26:40 |
[16303.] |
Jó lenne ha elolvasnád miről volt szó, mielött belémkötsz!
Csengőd - Debrecen távolság ha neked közel ötszáz, akkor az nem km -ben van számolva!
Erre diploma nélkül kapásból rájöttem!
Szombathely - Debrecen távolságot hoztam példának, hogy még az sincs annyi, pedig az ország két végén vannak. (tudom van távolabbi pont is)
Amúgy meg Hassan hozzászólásának nem is ez volt a lényege, de már megtárgyaltuk azt is.
További jó olvasást!
|
| |
|
|
[előzmény: (92051) lacibá, 2013-06-13 21:16:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
35336. Elküldve:
2013-06-13 20:41:29 |
[16305.] |
A hozzászólásom nem arról szólt, hogy mi veszi fel vagy mi nem, hanem arról hogy a TS -t még a klasszikus Médialejátszó is kezeli.
|
| |
|
[válaszok erre: #35338]
|
[előzmény: (35335) Peter_XXI, 2013-06-13 20:16:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92050. Elküldve:
2013-06-13 20:33:09 |
[16306.] |
Természetesen én sem értek egyet az ügyintézéssel, csak az a bizonyos távolság volt nagy túlzás ekkora országban.
Persze 30km -re bevinni is sok lenne.
A szolgáltatói beltérit ingyen kellene a helyszínen javítani vagy cserélni, ha már a bérleti díjat fizettetik.
|
| |
|
[válaszok erre: #92051]
|
[előzmény: (92048) Hassan, 2013-06-13 20:15:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92046. Elküldve:
2013-06-13 19:46:31 |
[16307.] |
92032hsz volt a kérdés.
|
| |
|
|
[előzmény: (92045) Barczik L, 2013-06-13 19:39:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
35334. Elküldve:
2013-06-13 19:38:53 |
[16308.] |
Mediaplayer Classic is lejátsza az MPEG-TS videót.
<IMG src=" " border="0">
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Vágni és konvertálni VideoRedo TVSuite -vel a legegyszerűbb.
|
| |
|
[válaszok erre: #35335]
|
[előzmény: (35333) sanyci, 2013-06-13 19:10:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92044. Elküldve:
2013-06-13 19:35:48 |
[16309.] |
Legalább ne írtad volna le, hogy visszaéltél egy elhunyt adataival!
|
| |
|
[válaszok erre: #92047]
|
[előzmény: (92041) mazsolla1, 2013-06-13 19:05:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92033. Elküldve:
2013-06-13 17:33:21 |
[16311.] |
Nagyot akartál mondani és sikerült?
Szombathely - Debrecen 450km !
|
| |
|
[válaszok erre: #92035]
|
[előzmény: (92032) Hassan, 2013-06-13 15:20:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27877. Elküldve:
2013-06-13 13:18:18 |
[16312.] |
Lemaradtam valamiről?
Két napja még néztem a Bulsat -on több csatornát is!
|
| |
|
[válaszok erre: #27878]
|
[előzmény: (27874) aesgs677, 2013-06-13 09:51:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27876. Elküldve:
2013-06-13 12:03:32 |
[16313.] |
Bent van remélhetőleg minden.
BISS kulcsokat bővítettem, a Chelsea kulcs változott.
|
| |
|
|
[előzmény: (27875) kgpassat, 2013-06-13 11:17:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
4021. Elküldve:
2013-06-12 22:23:43 |
[16314.] |
Jó vadászatot, csak ne hogy nem rá való SW -t töltsél rá!
|
| |
|
|
[előzmény: (4020) lorisz, 2013-06-12 22:01:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1450. Elküldve:
2013-06-12 22:05:53 |
[16315.] |
Senki anyját nem szokásom szidni!
Ha a gyerek hülye, akkor sem feltétlenül az anyja a hibás.
Ha nálad jó és nálam is jó, akkor szerintem MO -n mindenhol jó.
|
| |
|
|
[előzmény: (1449) Merlot, 2013-06-12 21:35:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92024. Elküldve:
2013-06-12 22:00:42 |
[16316.] |
9°E -n jó!
|
| |
|
|
[előzmény: (92022) pista65, 2013-06-12 21:53:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
92023. Elküldve:
2013-06-12 21:59:57 |
[16317.] |
Nem a kártya hibája hanem a beltérié.
|
| |
|
|
[előzmény: (92020) antikabakter, 2013-06-12 21:40:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1448. Elküldve:
2013-06-12 21:30:54 |
[16319.] |
Miért tennének ide kódolatlant?
Új, most indult csatornák, ahogy a toipic címében is bent van!
A kódolatlant ide teszik: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=5952
de ezt neked jobban kéne tudni, mint öreg fórumozó.
|
| |
|
[válaszok erre: #1456]
|
[előzmény: (1447) decis, 2013-06-12 20:53:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3070. Elküldve:
2013-06-12 20:14:12 |
[16321.] |
Csak az Alter -en nincs adás, a másik három működik.
A 12694 is működik.
|
| |
|
[válaszok erre: #3071]
|
[előzmény: (3069) csbi36, 2013-06-12 19:40:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91995. Elküldve:
2013-06-12 19:56:12 |
[16322.] |
Nekem még sosem volt vele gond.
Yumatu -ban tökéletesen megy és jó az EPG is.
|
| |
|
|
[előzmény: (91988) Tibi242, 2013-06-12 19:22:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91983. Elküldve:
2013-06-12 18:59:41 |
[16323.] |
Értem én azt is, csak akkor nem egy magyar csatorna nincs, hanem egy magyar csatorna sincs!
Nem mindegy, hogy egy hiányzik vagy egyáltalán nincs egysem.
|
| |
|
|
[előzmény: (91981) yaksi, 2013-06-12 18:53:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|