| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91617. Elküldve:
2013-05-21 22:18:18 |
[16426.] |
Keresd le. 91552hsz!
|
| |
|
|
[előzmény: (91615) visual, 2013-05-21 22:14:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91616. Elküldve:
2013-05-21 22:15:08 |
[16427.] |
Azért egy sport műsort ne hasonlíts a film vagy beszélgetős műsorhoz.
1 óra 20 perces film 2 óra hosszú, mert van bent négy reklámsáv, mondat közben megszakítva.
Ez miatt nem nézem. Vagy felveszem és kivágom a reklámot, vagy leveszem a polcról a DVD -t, esetleg letöltöm, de megnézhetem az okos TV -n online is.
Csókoltatom a TV társaságot!
|
| |
|
|
[előzmény: (91613) mlaszlo, 2013-05-21 22:08:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91598. Elküldve:
2013-05-21 21:02:20 |
[16430.] |
Majd a Duna 3 HD (DunaEarth) talán leadja!
|
| |
|
|
[előzmény: (91596) z.marian, 2013-05-21 20:48:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91595. Elküldve:
2013-05-21 20:40:03 |
[16431.] |
A Filmmúzeumnak sajnos vége, a Film Mánia nem Filmmúzeum, a Film Café nem Romantika, csak valami hasonló tematikával rendelkező csatorna.
Van aki az elődöket nem is ismeri, annak már ez a természetes.
Igen, a Discovery és a Spektrum sem a régi, kár értük!
|
| |
|
|
[előzmény: (91594) z.marian, 2013-05-21 20:33:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91593. Elküldve:
2013-05-21 20:29:56 |
[16432.] |
Nem azt mondom, hogy tetszik az átalakítás! "Fizetős" csatornákon pl. RTL2, Super TV2 - egyenesen felháborítónak tartom a filmek alatti reklámot. "Prémium" csatornák tele reklámmal és ismétléssel.
Csak azt próbálom megértetni, hogy nem szabad kijelenteni egyik - másik csatornáról sem, hogy nem ér semmit mert azokat is nézik valakik és nekik minden bizonnyal fájna ha kidobnák a kínálatból.
Szerencsére nem vagyunk egyformák, nem kell leszólni mások TV -zési szokásait.
|
| |
|
[válaszok erre: #91594 #91603]
|
[előzmény: (91592) z.marian, 2013-05-21 20:22:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91591. Elküldve:
2013-05-21 20:14:43 |
[16433.] |
Fájt az M-Sat, TV3, Vitál TV, Karma TV, TopShop, Hálózat elvesztése is.
Minden csatornáért kár, mindegyiket szerette valaki.
Én is tudok mondani tíz csatornát ami nekem nem hiányozna, de a fiatalabbak felháborodnának, tehát maradjon mind.
|
| |
|
[válaszok erre: #91592]
|
[előzmény: (91590) z.marian, 2013-05-21 20:01:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91588. Elküldve:
2013-05-21 19:51:44 |
[16434.] |
A Film Mániát ahogy leszóltad.
Én nézem, de a Prizmát is.
Az Alf, Egyről a kettőre, Rémrendes család a 80 -as években a HBO -n ment és még mindig jobban tetszik mint az új sikerfilmek.
|
| |
|
[válaszok erre: #91590]
|
[előzmény: (91581) z.marian, 2013-05-21 19:41:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91580. Elküldve:
2013-05-21 19:40:55 |
[16435.] |
Remélem nem te döntöd el, melyik csatorna kell!
|
| |
|
[válaszok erre: #91581]
|
[előzmény: (91567) z.marian, 2013-05-21 19:18:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27807. Elküldve:
2013-05-19 21:59:03 |
[16438.] |
Készítek egy SW -t az új műholdakkal.
Még ma felteszem ide.
|
| |
|
[válaszok erre: #27808]
|
[előzmény: (27805) hornok38, 2013-05-19 21:06:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27806. Elküldve:
2013-05-19 21:17:51 |
[16439.] |
Mi az a nyirkos (damp) lista?
http://data.hu/get/6557686/Opticum_3329C_minden_2013_v3.rar
Ebben van új SW és DUMP.
Lehet új műholdat beletenni.
Készíteni kell teljes mentést (Dump).
AliEditorral megnyittani és ha még van hely beleszerkeszteni, ha nincs akkor a nálunk nem használt holdat lehet átszerkeszteni és sorba rendezni.
|
| |
|
|
[előzmény: (27805) hornok38, 2013-05-19 21:06:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27804. Elküldve:
2013-05-19 19:28:56 |
[16440.] |
Tegyél rá új SW -t és a 3329C kulcsot.
Az Astra holdakon jön még pár csatorna.
http://www.flysat.com/satlist.php
4,8°E, 19,2°E, 23,5°E
13°E TV Globo, RAI Sport1-2
39°E Bulsat (Irdeto2)
BISS kulcsok több holdon is.
|
| |
|
|
[előzmény: (27803) kaporka007, 2013-05-19 19:01:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1380. Elküldve:
2013-05-18 20:43:41 |
[16442.] |
3,1°E 12523.00MHz, pol.V SR:11443 FEC:3/5
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27799. Elküldve:
2013-05-17 14:20:39 |
[16444.] |
Szia!
Nem ismerem a beltéridet, de a leírások szerint a beltérinek Conax kártyaolvasója van.
Az UPC kártya Conax volt?
Ha nem, akkor már valamilyen SW csere történt.
Vagy univerzális a kártyaolvasó vagy már van rajta EMU is.
Az AustriaSat kártyával vagy EMU -val lenne?
Ha az EMU -s megoldás érdekel, akkor EMU -s SW és aktuális kulcs kell.
A beltéri Rendszer információban lehet tájékozódni.
|
| |
|
[válaszok erre: #27800]
|
[előzmény: (27798) Satelit48, 2013-05-17 13:39:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
34917. Elküldve:
2013-05-17 09:15:19 |
[16445.] |
"Rózsa Gyuri" csak a 7 ingyeneset reklámozza és akik még annak idején nézték a Kapcsoltam című játékot azoknak szerintem tetszik és nosztalgiázhatnak.
Sikeres műsor volt, Vitray kezdte, majd átadta Rózsa György -nek.
|
| |
|
|
[előzmény: (34914) gardiner, 2013-05-17 06:30:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3030. Elküldve:
2013-05-17 06:47:48 |
[16446.] |
Náluk a föld kocka alakú, - nem tudtad?
|
| |
|
[válaszok erre: #3031]
|
[előzmény: (3028) gardiner, 2013-05-17 06:33:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3029. Elküldve:
2013-05-17 06:46:42 |
[16447.] |
Ezt a tanulságos hozzászólást az adatlapon szereplő "iskolaugy" -nek tulajdonítom.
Remélem nem tévedek és azt jelenti, hogy rávetted magadat a 8 osztály elvégzésére, nem csak a focicsapatban vagy kapufa.
|
| |
|
|
[előzmény: (3025) decis, 2013-05-16 18:25:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|