| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
34846. Elküldve:
2013-05-10 23:35:58 |
[16476.] |
Ne foglalkozz vele, 14 hozzászólásából a fele ezzel foglalkozik.
Én voltam a hülye mert nem néztem előbb meg, kinek válaszolok!
|
| |
|
[válaszok erre: #34849]
|
[előzmény: (34845) Adam_batyam, 2013-05-10 23:25:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
34841. Elküldve:
2013-05-10 22:06:18 |
[16477.] |
Szerintem pedig kötözködés. Megnevezik a három csatornát és a MindigTV -ről van szó!
Aki ebből nem ért, vagy nem akar érteni, az szerintem kötözködik!
|
| |
|
[válaszok erre: #34842 #34844]
|
[előzmény: (34840) lac92, 2013-05-10 21:46:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
34836. Elküldve:
2013-05-10 20:07:26 |
[16478.] |
Talán mert úgy kezdi, hogy aki három csatornát néz, M1 - RTLKlub - TV2 -őt.
|
| |
|
[válaszok erre: #34840]
|
[előzmény: (34835) lac92, 2013-05-10 18:51:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3856. Elküldve:
2013-05-10 18:35:10 |
[16480.] |
A rajzon mindegy hogyan van, a számokat kell nézni!
Azt sem tudni, előlről vagy hátulról rajzolták -e, a számok a lényeg!
|
| |
|
[válaszok erre: #3857]
|
[előzmény: (3855) Joke, 2013-05-10 15:27:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13798. Elküldve:
2013-05-09 08:49:37 |
[16481.] |
Gratulálok!
|
| |
|
|
[előzmény: (13797) ToomyC, 2013-05-08 16:18:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5745. Elküldve:
2013-05-09 08:48:25 |
[16482.] |
Idézet:
| Sajnos, - nem tudom miért, de az UPC 11977H 28000 TP -n nem működik az EPG.
| |
Meg van a megoldás, Pityu54 jóvoltából!
Újra le kell keresni a TP -t és utána működik!
Köszönöm Pityu54 !!!
|
| |
|
[válaszok erre: #5746]
|
[előzmény: (5744) miki2002, 2013-05-09 02:58:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
5744. Elküldve:
2013-05-09 02:58:56 |
[16483.] |
http://data.hu/get/6519529/Yumatu_1.4.34_Lemontree.abs
Yumatu_06020100_1.4.34_Lemontree
Új műholdakkal kiegészítve:
46°E AzerSpace 1
47,5°E Intelsat 10
52,5°E YahSat 1A
Törölve lett:
56°E, 70,5°E
Sajnos, - nem tudom miért, de az UPC 11977H 28000 TP -n nem működik az EPG.
Az új műholdak beillesztése előtt működött!
|
| |
|
[válaszok erre: #5745]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91265. Elküldve:
2013-05-07 22:00:42 |
[16485.] |
Mindenkire nem, csak aki megérdemli.
Megválogatom kinek adok tanácsot!
|
| |
|
|
[előzmény: (91264) yaksi, 2013-05-07 21:34:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3827. Elküldve:
2013-05-07 21:55:02 |
[16486.] |
Nincs mit, sok sikert!
|
| |
|
|
[előzmény: (3826) Fej, 2013-05-07 21:38:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
91263. Elküldve:
2013-05-07 21:32:02 |
[16487.] |
Problémázzál tovább, na meg a hiányzó EPG is régen volt téma.
Hárman biztos társaid lesznek!
|
| |
|
[válaszok erre: #91264]
|
[előzmény: (91262) bigacsiga, 2013-05-07 21:27:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13795. Elküldve:
2013-05-07 20:52:05 |
[16489.] |
Egészségedre!
A 4100C -re az 1.4.15 jó, a 9500 -at nem ismerem!
Normális kábel sokat segíthetne.
Kösd össze őket gyári kábellal és úgy próbáld le az SW -ket.
|
| |
|
|
[előzmény: (13793) ToomyC, 2013-05-07 19:29:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
1379. Elküldve:
2013-05-07 18:34:00 |
[16492.] |
3,1°E 12704H 4444 SID: 00066
2M Monde
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3822. Elküldve:
2013-05-07 07:54:51 |
[16493.] |
Idézet:
| Nullmodem kábel egyik fele kan
| |
Ez nem igaz!
|
| |
|
[válaszok erre: #3828]
|
[előzmény: (3819) saalty, 2013-05-06 23:25:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13789. Elküldve:
2013-05-06 22:18:54 |
[16494.] |
4 eres, erenként árnyékolt hajlékony kábelból készítettem.
2 - 2 párhuzamosítva 2 és 3 -as, két árnyékolás az 5 -ös, kettő a dugóra.
15m tökéletesen működik.
Ez van ráírva:
High Performance Shielded Cable 4x0,08 mm².
High Purity Copper *SAL*
|
| |
|
|
[előzmény: (13788) Patyomkin, 2013-05-06 20:44:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3818. Elküldve:
2013-05-06 22:00:50 |
[16495.] |
Azt én honnan a fenéből tudjam?
A soros kábel nem nullmodem.
Nem a dugók döntik el, hanem a bekötése.
2 - 3
3 - 2
5 - 5
:( Ez mi?
Vannak hangulatjelek, nem kell hülyeségeket írni!
|
| |
|
|
[előzmény: (3817) Fej, 2013-05-06 20:26:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3816. Elküldve:
2013-05-06 20:21:05 |
[16496.] |
Nullmodem kábel kell.
|
| |
|
[válaszok erre: #3817]
|
[előzmény: (3815) Fej, 2013-05-06 20:01:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13787. Elküldve:
2013-05-06 19:35:05 |
[16497.] |
Ma már törölték egyszer, egyhetes hír!
13749hsz.
13775 - 13776hsz!
|
| |
|
|
[előzmény: (13786) blackpanther, 2013-05-06 19:11:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
13777. Elküldve:
2013-05-06 15:24:41 |
[16498.] |
A szerkesztést sem ismered!
Skin #5
2 perc múlva tudtad miért törölték, akkor az előző hozzászólásod gondolkodás nélkül volt?
Inkább törölted volna, az újabb hozzászólás helyett!
Hangulat jelek is vannak, nem kell ilyen " :))))" butaságokat írni!
|
| |
|
|
[előzmény: (13776) reFLEX, 2013-05-06 14:55:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|