| Találatok száma: 20778 üzenet |
|
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27742. Elküldve:
2013-04-13 21:49:25 |
[16576.] |
Miért ne jönne? Nem töröltem!
Felteheted azt is, csak azzal kevesebb csatorna működik.
A kulcsok változnak!
|
| |
|
[válaszok erre: #27743]
|
[előzmény: (27739) doki40, 2013-04-13 21:28:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27741. Elküldve:
2013-04-13 21:44:48 |
[16577.] |
Damp=Nyirkos (talán DUMP akar lenni)
5°E=4,8°E
19°E=19,2°E
Idézet:
| csatorna mentes 19.2E
| |
Csatorna mentes mentés akar lenni?
|
| |
|
[válaszok erre: #27744]
|
[előzmény: (27740) ismeretlen, 2013-04-13 21:35:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27738. Elküldve:
2013-04-13 21:22:43 |
[16578.] |
27730 hsz -ben lévő 3329C kulcsot tedd fel a Key_Upgrade nevű szoftverrel.
|
| |
|
|
[előzmény: (27737) doki40, 2013-04-13 20:36:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27735. Elküldve:
2013-04-13 17:30:55 |
[16579.] |
Én csak beírtam a fájlba, nem az én érdemem.
|
| |
|
|
[előzmény: (27734) el.janos4911, 2013-04-13 15:08:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
773. Elküldve:
2013-04-13 17:21:39 |
[16580.] |
Mire írtad ezt?
Válasz erre dísznek van?
|
| |
|
|
[előzmény: (771) toncsika, 2013-04-13 14:19:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
3822. Elküldve:
2013-04-11 20:39:36 |
[16582.] |
Idézet:
| Eutelsat 9A (9E) - Új csatorna indult DVB-S2 szabvány szerint Viaccess 2.5: Ant1 Europe (Görögország) 12149.00MHz, pol.V SR:27500 FEC:2/3 SID:1069 PID:469/569 Görög.
| |
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90643. Elküldve:
2013-04-10 12:51:51 |
[16584.] |
Igen!
Yumatu.
|
| |
|
[válaszok erre: #90645]
|
[előzmény: (90634) maczaksan, 2013-04-10 10:57:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
27710. Elküldve:
2013-04-09 21:50:51 |
[16585.] |
Miért lenne zsír?
|
| |
|
|
[előzmény: (27709) ismeretlen, 2013-04-09 21:33:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
49179. Elküldve:
2013-04-09 16:07:53 |
[16587.] |
Elnézést, tényleg 48661hsz -ben írtad.
Annyit tényleg nem olvastam vissza!
Azt hittem az adatlap jobb ötlet, de tévedtem.
|
| |
|
|
[előzmény: (49174) koko959, 2013-04-08 22:24:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
737. Elküldve:
2013-04-09 15:54:42 |
[16588.] |
Már ismerhetnétek, vírusos és használhatatlan dolgait.
729. tibsi
[Expired/Not useful]
Lejárt használhatatlan kulcs!
|
| |
|
|
[előzmény: (732) gili, 2013-04-09 14:10:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
736. Elküldve:
2013-04-09 15:49:54 |
[16589.] |
Igen erre gondoltam, hogy ismeretlen feltöltéseit nem kell feltétlenül elfogadni.
|
| |
|
|
[előzmény: (734) Patyomkin, 2013-04-09 14:50:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
730. Elküldve:
2013-04-09 12:40:47 |
[16590.] |
Még mindig nem ismeritek?
|
| |
|
[válaszok erre: #731 #732]
|
[előzmény: (727) gili, 2013-04-09 11:40:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
49160. Elküldve:
2013-04-07 21:44:38 |
[16591.] |
És hol van az itt, mert nem mindegy honnan kell szállítani.
Az adatlapodban sajnos hiába kerestem!
|
| |
|
[válaszok erre: #49174]
|
[előzmény: (49159) koko959, 2013-04-07 21:36:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90532. Elküldve:
2013-04-07 21:28:18 |
[16592.] |
Travel HD -t sem kérte gondolom senki.
Igaz hetek óta többen is írják, hogy jó lenne.
Valahová csak beszorítják, mert májusban indul.
Volt aki a TV2 -t várja, az RTL klub bekerült, szerintem ez is esélyes.
|
| |
|
[válaszok erre: #90534]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90522. Elküldve:
2013-04-07 18:22:58 |
[16593.] |
Azt is elárulnád honnan vegye hozzá a helyet, és még bővítsen is?
Senki ne gondolja, hogy Full HD -ban lesz mindegyik csatorna.
HD -ról volt csak szó.
|
| |
|
[válaszok erre: #90526 #90528 #90537]
|
[előzmény: (90520) fredike, 2013-04-07 18:18:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90521. Elküldve:
2013-04-07 18:19:59 |
[16594.] |
Én tényeket írtam, te meg csak belémkötöttél, azt is hibásan!
"Egyszer ne reagálál "
|
| |
|
|
[előzmény: (90507) fixmalve, 2013-04-07 16:16:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90504. Elküldve:
2013-04-07 15:55:06 |
[16595.] |
Akkor úgy is volt!
Azt nem írták, hogy úgy is marad.
|
| |
|
[válaszok erre: #90505 #90507]
|
[előzmény: (90503) fixmalve, 2013-04-07 15:50:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
34502. Elküldve:
2013-04-07 10:00:11 |
[16596.] |
Ezt miért írtad nekem???
|
| |
|
|
[előzmény: (34499) amstrad, 2013-04-06 23:27:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90474. Elküldve:
2013-04-06 23:21:30 |
[16597.] |
Ellenféllel együttműködni?
Igencsak kartell szagú lenne!
Aminek a Digi az elosztója, azt átveheti, - de a többi?
|
| |
|
[válaszok erre: #90475]
|
[előzmény: (90473) kalimera, 2013-04-06 23:18:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90472. Elküldve:
2013-04-06 23:18:00 |
[16598.] |
Nem rossz ötlet, de előbb új TP kellene.
Lehet, hogy az új holdat várják.
|
| |
|
|
[előzmény: (90471) nocsakk, 2013-04-06 23:14:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90470. Elküldve:
2013-04-06 23:10:13 |
[16599.] |
Rock TV, DigiSport.
|
| |
|
|
[előzmény: (90467) nocsakk, 2013-04-06 23:05:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
|
90468. Elküldve:
2013-04-06 23:05:38 |
[16600.] |
Persze, még pár HD és 3D csatornát tegyenek be, aztán éppen nézhetetlen lesz minden.
|
| |
|
[válaszok erre: #90471]
|
[előzmény: (90466) aesgs677, 2013-04-06 23:00:55]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|