Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499888/19 Témák: 19749 Tagok: 113683 Legújabb tag: stupeter Online: (240/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 13 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 303 üzenet

mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
58279. Elküldve: 2015-10-03 09:09:25 [151.]

1db Dreambox 500s-t keresek, megvételre.
Nem baj, ha hiányzik/rossz a táp/távirányító.
Lehet tuner hibás is.
Pü-ben keressetek.
Köszönöm!



Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
58258. Elküldve: 2015-09-30 18:38:52 [152.]

szia,

az árát is meg lehetne tudni?


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (58257) mcs10, 2015-09-30 18:21:16]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15962. Elküldve: 2015-09-23 11:14:01 [153.]

/usr/share/tuxbox/neutrino/locale
Itt vannak a nyelvi fájlok (ha jól emlékszem)
Ide kell bemásolni egy 'hungarian.locale' fájl-t
Régebben Bojsza rakott fel magyar nyelvi fájlt neutrinó alá


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15963] [előzmény: (15961) nnunuke, 2015-09-23 10:56:27]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
5333. Elküldve: 2015-05-21 12:19:04 [154.]

Köszönöm!
Ha hétvégén jó idő lesz, belekezdek.


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5334] [előzmény: (5332) Gilszkilabor, 2015-05-21 09:14:45]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
5330. Elküldve: 2015-05-20 23:02:29 [155.]

Köszi a választ!
Tehát, ha a 16K-et belövöm középnek, akkor nagy baj már nem lehet?


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5331 #5332 #5335] [előzmény: (5329) Gilszkilabor, 2015-05-20 15:55:32]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
5328. Elküldve: 2015-05-20 11:40:28 [156.]

Sziasztok!

60-as tükörben (Triax-64) 2 fejjel (Astra K19,2 és HotBird K13) megoldható némi tartalékkal?
Mire számíthatok?


Téma: 4 fejes rendszerek. Forgató nélkül Fórum: Sat
[válaszok erre: #5329]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15508. Elküldve: 2015-05-18 11:15:48 [157.]

Nekem formattálásra a 'HP USB Disk Storage Format Tool' vált be.
És nem árt egy régebbi és/vagy 4 gigánál kisebb pendrive a tuti sikerhez.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15509] [előzmény: (15507) calypso202, 2015-05-18 10:36:25]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
6170. Elküldve: 2015-05-16 18:12:30 [158.]

Láttam már én is ilyet.
Jó a sorom, minden szépen fut, kivéve a digis Galaxy-t.
Minden más csatinál átlag 300 ms az ecm idő, ennél akár 2000 fölé is megy, állandóan ingadozik.
A sor 'gazdája' se tud rá magyarázatot.
De hátha vki itt igen.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #6171 #6177] [előzmény: (6169) satbucimaci, 2015-05-16 17:55:41]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15491. Elküldve: 2015-05-16 09:57:11 [159.]

Új (teszt) PBNigma Alien 1,2-re:
http://www.pb-powerboard.com/board/index.php?/topic/120431-pbnigma-v-5-rc1-for-alien12-sti-71117162-to-test/

Próbálta már vki, tapasztalatok?


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15511 #15516]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
6156. Elküldve: 2015-05-12 14:56:54 [160.]

sziasztok!

Bejövő sorom kártyáit szeretném 'szűrni'.
Elakadtam itt, mert caid-ra és hop-ra tudok szűrni, de ez nekem így nem jó.
HOP1 és HOP2-ben jönnek 'magyarok' (d***,u**) és HOP2-ben pár 'külföldi'.
Hogyan lehetne megoldani, hogy mindent beengedjen (magyar + külföldi), de a 'magyarokat' csak HOP1-ben, HOP2-ben már ne.
Köszönöm az ötleteket előre is!


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #6158]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15472. Elküldve: 2015-05-11 15:42:17 [161.]

szia,

hétvégén kipróbálom az Általad linkelt Richter-félét is.
Hátha ez lesz az 'igazi' :)


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15474] [előzmény: (15469) bojsza, 2015-05-10 19:01:52]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15467. Elküldve: 2015-05-10 10:04:21 [162.]

Kipróbáltam, 1 napja megy stabilan.
Kinézetben alig tér el a DboxOldie-féle http://dual.franken.bplaced.de/spark7162/ neutrinótól.
Semmi extra/csicsa, a 'szokásos' neutrino, kis memória igénnyel és cpu terheléssel.
Aki 'csak' tv-nézésre használja a boxot, szerintem jó választás.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15469] [előzmény: (15464) bojsza, 2015-05-08 18:39:04]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15466. Elküldve: 2015-05-08 18:47:50 [163.]

Köszönöm, leszedtem.
Hétvégén kipróbálom és leírom, hogy 'muzsikál'.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (15464) bojsza, 2015-05-08 18:39:04]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15463. Elküldve: 2015-05-08 18:31:18 [164.]

szia,

engem érdekelne.
Ha feltennéd valahová, hétvégén kipróbálnám.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15464] [előzmény: (15458) bojsza, 2015-05-08 07:31:00]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15436. Elküldve: 2015-05-01 15:58:14 [165.]

szia,

nem tudom, mit használsz (spark, enigma2), de szerintem pendrive-ról egy rendszer újratelepítés segíthet.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (15435) CSAKANY93, 2015-05-01 14:54:13]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15383. Elküldve: 2015-04-15 19:44:48 [166.]

OpenATV 5.0 image Amiko 1 és 2-re:

http://images2.mynonpublic.com/openatv/5.0/

Próbálta már valaki?


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15399]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15310. Elküldve: 2015-04-05 12:21:27 [167.]

Nálam az 8777-es oscam vált be,
mindig lecserélem erre a neutrinóban lévőt, vagy ezt másolom be, ha nincs benne alapból.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (15309) chucky, 2015-04-05 12:10:58]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15308. Elküldve: 2015-04-05 11:24:07 [168.]

A2 és Neutrino.
Hogyan lehetne beállítani, hogy a csatorna név kiírása ne legyen "görgetve" a kijelzőn, illetve készenlétben megjelenjen a kijelzőn az óra?


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15288. Elküldve: 2015-04-01 15:51:14 [169.]

2015.04.01-es Martii-féle Neutrino A2-re:

http://www.familienforum.biz/database/index.php/Entry/976-Neutrino3-MP-martii-FFTeam-01-%E2%80%8B%E2%80%8B04-2015-Sogno-GMOne-Triplex-A%E2%80%8Bl%E2%80%8Bien2-7162-Receiv/#files

Jelszó a kibontáshoz: ffteam.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15289]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15246. Elküldve: 2015-03-22 10:58:52 [170.]

Frissült az oldal (http://dual.franken.bplaced.de/), van fent egy 2015.03.21. dátumú Neutrino Spark7162-re.
Kisebb lett, mint a múlt havi, ez csak 18 Mb.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15247] [előzmény: (15150) bojsza, 2015-03-07 12:00:35]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
57190. Elküldve: 2015-03-22 10:25:14 [171.]

Eladó sat-os Nokia dbox2. Csíkos kijelző, enigma 4.4, távirányító.
Irányár: 4000 Ft (posta benne van az árban).


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15245. Elküldve: 2015-03-21 20:45:02 [172.]

Ezt a menü pontot én is megtaláltam, de hiába kapcsolom be, semmi nem változik.


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[előzmény: (15244) bojsza, 2015-03-21 20:34:56]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb702



Tagság: 2008-12-28 18:12:14
Tagszám: #68235
Hozzászólások: 303
15241. Elküldve: 2015-03-21 17:58:19 [173.]

Igen, a kis méret engem is 'izgatott' . . .
Azt a két 'minimál' verziót és is kipróbáltam.
De ami nekem igazán kéne, VFD kijelző testreszabása, még sehol se találtam.
Az igényeim pedig nem nagyok, nagyrészt műholdas vétel, kis százalékban pedig háttértárról filmnézés.

És amit még mostanában próbáltam, nem lenne rossz, de 'megfogja a vasat':
egy OpenPLI Hybrid A2-re (2014.11.08-as verzió)
http://linuxsat-support.com/showthread.php?t=70806


Téma: AMIKO ALIEN és Alien 2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #15244] [előzmény: (15240) sign_az, 2015-03-21 16:41:17]
Törzstag
mb702 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 303
    / 13 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023416042327881 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail