Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (75/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1314 üzenet

mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66972. Elküldve: 2024-07-19 18:33:12 [376.]

Pontosan erről van szó! Emlékszel, még a Pioneer Kuro tévéje? A Panasonic is "majdnem" hozta azt a szintet. Szeretnék, újra ilyen képminőséget látni! Kimászott a kép a tévéből. Az oled, és főleg LG, jobb választás, most.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66965) Gabywap, 2024-07-19 17:04:20]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66962. Elküldve: 2024-07-19 16:03:46 [377.]

Én annak idején, amikor megismertem a plazma tévéket és használtam, valamint az eddigi, többéves oled kiváló tapasztalata alapján mindenképpen az oledet javaslom.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66961) Oliver18, 2024-07-19 15:50:25]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66954. Elküldve: 2024-07-19 08:31:35 [378.]

Sajnálatos, de tipikus magatartás. Előbb, utóbb "megmozdulnak" ezek az antennák. Az egész repülőteret áruljak, ezek az épületek is hozzá tartoznak. Sajnos nincs 300 millió forintom. :)

Az új tulajdonost meg talán nem kötik az érzelmek a rögökhöz.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66950) hopper, 2024-07-18 19:43:15]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66948. Elküldve: 2024-07-18 11:59:34 [379.]

Ahogy mondod. Azon gondolkodtam el, hogy vajon kik azok az emberek, akik hetente megkeresik...


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66947) SaTom, 2024-07-18 11:54:08]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66946. Elküldve: 2024-07-18 07:34:39 [380.]

Szia, ebből nem lesz vétel. Az alábbi választ kaptam:

azt mondja, hogy ha antennakent adnank el, akkor milliokat erne, ha hulladekkent, akkor szazezreket, es minden heten jelentkezik erte valaki ingyen, igy hat egyelore varjak a sorukat
szoval az eszmei ertekuk nagy es elfernek nalunk, nem erzi "D", hogy szivesen megvalna toluk
ugy erzem, hogy nincs olyan ar, amiert szivesen eladna masnak, mint antennanak


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66947 #66950] [előzmény: (66937) SaTom, 2024-07-17 16:29:19]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66928. Elküldve: 2024-07-17 11:27:10 [381.]

Ubuntu linux van telepítve laptopra. A linken található leírás szerint beállítom a néző és szerkesztő programot. Létrehozom a kapcsolatot az stb-vel (octagon sf8008), de a boxon található fájlokat nem engedi szerkeszteni. Mindig le kell töltenem a fájlokat és szerkesztés után visszamásolni. Van más megoldás?

https://www.hiox.org/2554-set-default-editor-in-gftp.php#google_vignette


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66926. Elküldve: 2024-07-17 07:15:58 [382.]

SaTom válaszai alapján tudnánk használni műholdas vételre, ezt meg tudjátok erősíteni vagy cáfolni?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66927] [előzmény: (66925) qqriqueue, 2024-07-16 19:49:29]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66924. Elküldve: 2024-07-16 16:07:51 [383.]

Szia,

köszönöm szépen a válaszodat. Bizony, nagy dilemma ez és jelen pillanatban nem lesz egyszerű döntést hozni. Ez szubjektív, valahol egy olyan lehetőség közelébe érhetek, ha minden jól alakul, amire már régóta vágytam. Gondolkodom.

A DX-en túl ott van az az aspektus is, hogy bármely hold esetében lenne egy stabil vétellel bíró, fix antennám. De, arra már pazarlás lenne, nem de? És, ha jól gondolom, ehhez már nem lenne elég egy egyszerű lnb-ét használni, így a költségek nőnének. Ez még elfogadható is, ha hobbijának él a magamfajta ember is, csak a beszerzési lehetőségek korlátozottsága aggaszt. Nyilván, mindenre lehet megoldást találni.

Nos, jelen pillanatban, várom a visszajelzést, a hozzáállásukat, mert ezek az antennák egyelőre az enyészeté.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66923) SaTom, 2024-07-16 15:52:41]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66922. Elküldve: 2024-07-16 13:50:32 [384.]

Szia,

már felvettem a kapcsolatot, az illető tulajdonos, de ő nem tudott választ adni, így rákérdez a testvérénél, aki a másik tulajdonos.

Egyben segíts még kérlek, ezek mind műholdas vételre gyártott antennák? Bocsánat, hogy kérdezek, csak tisztán szeretném látni és ezek a típusok számomra ismeretlenek.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66923 #66925] [előzmény: (66921) SaTom, 2024-07-16 13:45:23]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66916. Elküldve: 2024-07-15 19:27:36 [385.]

Amint több infó van, közlöm.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66917] [előzmény: (66915) Gabywap, 2024-07-15 19:14:00]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66914. Elküldve: 2024-07-15 19:07:33 [386.]

Esztergom. Grante. Profi antennákat gyártott. Bezárt. Ezek ott maradtak.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66915] [előzmény: (66912) Gabywap, 2024-07-15 18:56:06]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66910. Elküldve: 2024-07-15 18:35:52 [387.]

Itt, nálunk. :) Parabola, vagy távközlési antennák? Bezárt a cég. Meg tudom kérdezni, mi, mennyi, hogyan?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66911 #66912 #66921] [előzmény: (66909) anas.tasia, 2024-07-15 18:23:41]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66908. Elküldve: 2024-07-15 18:16:57 [388.]

Ezek milyen antennák?

475ant1.jpeg

475ant1.jpeg


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #66909]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1682. Elküldve: 2024-07-15 18:15:17 [389.]

ok, megcsinálom azt is, amit írtál. :)



Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[előzmény: (1681) Csuhi, 2024-07-15 18:05:11]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1680. Elküldve: 2024-07-15 17:57:11 [390.]

Köszönöm a segítséget! Mindenkinek!



Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[előzmény: (1679) mamago, 2024-07-15 17:56:32]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1679. Elküldve: 2024-07-15 17:56:32 [391.]

Mire ezt megírtad, sikerült megoldani. Pont most. Ezt még nem láttam, tehát, ezzel oldódott meg:

wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/Enigma2_ServiceApp-Streamlink_reinstall.sh -O - | /bin/sh


Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[válaszok erre: #1680 #1681] [előzmény: (1678) Csuhi, 2024-07-15 17:46:54]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1676. Elküldve: 2024-07-15 12:07:51 [392.]

Szia, köszönöm, este próbálom, aztán jelzem, sikerült-e.


Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[válaszok erre: #1678] [előzmény: (1675) pityu54, 2024-07-15 12:05:19]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1674. Elküldve: 2024-07-15 11:54:38 [393.]

Már én is jelezni akartam, hogy nálam sem működik. OpenAtv 7.4, friss telepítés. Mindent telepítettem, verziókra figyeltem, a "jo.zip" fájlt is bemásoltam a helyére. Offline felirat van. A telepítés szombaton történt. Volt az a visszaszámlálós ábra is, aztán lett az offline.


Téma: M3 retrocsatorna Fórum: Sat
[válaszok erre: #1675] [előzmény: (1673) malvin, 2024-07-15 11:49:17]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1001. Elküldve: 2024-07-07 08:38:21 [394.]

octagon sf8008


Téma: Milyen digitális vevőt vegyek? Fórum: Sat
[válaszok erre: #1002] [előzmény: (1000) saalty, 2024-07-07 08:37:03]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
9743. Elküldve: 2024-07-06 16:53:42 [395.]

Hol nézed? DirectOne, nincs is felirat.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #9744] [előzmény: (9742) [Bukta], 2024-07-06 16:30:47]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
58547. Elküldve: 2024-07-04 11:10:19 [396.]

"Magyarországon az első HD minőségű TV-csatornák 2008 márciusának végén indultak."

Azóta minden csatornának annak kellene lennie. Közel 20 év nem elég a technológiai váltáshoz, abszurd.


Téma: MinDigTv Fórum: Sat
[válaszok erre: #58548] [előzmény: (58546) gossa, 2024-07-04 10:01:02]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13630. Elküldve: 2024-07-02 19:32:55 [397.]

Jutottál előbbre?


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (13629) mandzsu, 2024-06-26 16:28:50]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
9731. Elküldve: 2024-07-01 19:24:18 [398.]

Igen, köszönöm, nálam is. A mostani oscam okozza a hibát. Áramkimaradás, mostani sok vihar miatt, okozza, mert ekkor random dátumra áll át. Mostanában, mint korábban írtam, 2024 szeptember. Újraindítom és rendben van.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (9722) sas2008, 2024-06-30 13:13:03]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
339. Elküldve: 2024-07-01 19:22:35 [399.]

Ha van erős neted, akkor "iptv".


Téma: Szomszéd országok DTH szolgáltatásai Fórum: Sat
[válaszok erre: #341] [előzmény: (338) marczi80, 2024-07-01 19:10:47]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
9718. Elküldve: 2024-06-29 19:42:37 [400.]

Igen, és bocsánat! Az oscam volt a hibás. 2024. szeptemberre állt át. Nem vettem észre. Köszönöm szépen!


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (9716) Blindspot, 2024-06-29 19:11:38]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1314
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.02365517616272 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail