Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (86/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1314 üzenet

mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6678. Elküldve: 2024-03-13 14:23:19 [501.]

Köszönöm!


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6677) Tom25, 2024-03-13 14:14:07]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6676. Elküldve: 2024-03-13 07:38:58 [502.]

Nos, végre meg van. Még nem stabil a vétel, az SNR érték kevés még, de legalább már van. :)

644IMG_3089.jpeg


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #6677 #6679]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
66481. Elküldve: 2024-03-11 07:50:03 [503.]

Ez led TV, De, LG oled tévét jól beállítva láttál már? "Majdnem" ugyanaz a minőség, mint anno a Panasonic plazma. Vagy a Pioneer Kuro, de igaz, azt még semmi nem múlta felül. Én élvezem az LG Oled tévém adta képet.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (66472) gomey, 2024-03-10 09:39:07]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6674. Elküldve: 2024-03-08 17:06:20 [504.]

Kiválóan jön!


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6673) Tom25, 2024-03-08 16:30:19]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6669. Elküldve: 2024-03-07 21:01:58 [505.]

Én sem tudom. Jogos kérdés.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #6670] [előzmény: (6668) peter0910, 2024-03-07 20:32:22]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6667. Elküldve: 2024-03-07 18:55:54 [506.]

Igen, de Te vételi tartományon belül vagy.

Azért van itt is erő, esik is.

685unnamed.jpg



Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6664) Sneider, 2024-03-07 16:56:52]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6666. Elküldve: 2024-03-07 18:53:19 [507.]

Köszi, Mindkettőtöknek. Tovább vizsgálódom.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6665) petronius50, 2024-03-07 17:49:34]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6663. Elküldve: 2024-03-07 15:49:08 [508.]

A tükör ott van az aláírásában:

Gibertini OP 125 L


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6659) Tom25, 2024-03-07 14:04:28]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6662. Elküldve: 2024-03-07 15:15:13 [509.]

Igen, arról volt szó. TRT 4K nem jön nekem, pedig tavaly stabilan meg volt.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #6664 #6665] [előzmény: (6661) Tom25, 2024-03-07 14:36:49]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6660. Elküldve: 2024-03-07 14:19:19 [510.]

Ugye, ugye! Akkor történt vele valami, mert nálam is megvolt, most sehogyan sem tudom behozni a 120-sal. Mint említettem, a többi TP, nyilván az erősebbek fullon vannak.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #6661] [előzmény: (6659) Tom25, 2024-03-07 14:04:28]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6658. Elküldve: 2024-03-07 10:25:04 [511.]

Merre laksz?


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #6659] [előzmény: (6657) Spiciberg, 2024-03-07 08:59:49]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6656. Elküldve: 2024-03-05 20:04:17 [512.]

egy másik.

289IMG_3075.jpeg


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6655) mamago, 2024-03-05 19:49:37]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6655. Elküldve: 2024-03-05 19:49:37 [513.]

Egy meg van.

371IMG_3074.jpeg


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #6656] [előzmény: (6624) Spiciberg, 2024-03-01 18:50:13]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6654. Elküldve: 2024-03-05 19:35:32 [514.]

Az én vételem itt.

403IMG_3072.jpeg


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6632) Amigo, 2024-03-04 16:24:06]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6646. Elküldve: 2024-03-05 12:33:49 [515.]

Sajnos én csak este tudom megnézni, ha mástól addig nem kapsz választ.


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6645) Kenderice, 2024-03-05 12:30:32]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
253. Elküldve: 2024-03-05 12:22:03 [516.]

Igen, meg van. :)

Most a BFBS csomaggal próbálkozom, 10E.


Téma: Hispasat Fórum: Sat
[előzmény: (252) chucky, 2024-03-05 12:10:52]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
251. Elküldve: 2024-03-05 11:00:00 [517.]

Megoldva, elindultak.


Téma: Hispasat Fórum: Sat
[válaszok erre: #252] [előzmény: (250) mamago, 2024-02-21 09:56:04]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8909. Elküldve: 2024-03-02 10:54:37 [518.]

Tökéletes, köszönöm szépen!


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (8906) Gabywap, 2024-03-01 18:49:12]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8904. Elküldve: 2024-03-01 14:04:37 [519.]

Földi vétel, Mindig TV, a pikonokat nem tölti be a csatornákhoz. Teljesen más ID-jük van, mint ami a pikonoké (neve). Magyarokat nem szedi össze, de a szlovákokat igen. Azt ugye meg tudom csinálni, hogy barkácsolok ikonokat, de, automatikusan miért nem jó?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #8905 #8906]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6621. Elküldve: 2024-02-29 15:52:36 [520.]

Köszönjük szépen!


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[előzmény: (6620) SaTom, 2024-02-29 15:35:36]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6619. Elküldve: 2024-02-29 12:12:56 [521.]

Remélem, legalább ma estig így hagyják, hogy láthassam. :)


Téma: Keleti holdak vételei Fórum: Sat
[válaszok erre: #6620] [előzmény: (6618) KWP, 2024-02-29 11:31:51]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8859. Elküldve: 2024-02-28 07:42:05 [522.]

Bizony nálam lesz. De, más is van. Nem csak epg nincs, még a műsor információk sem jelennek meg. Továbbá, észrevettem, hogy az időjárás adatok sem jelennek meg. Nem tudom mi történt, egyik pillanatról a másikra ment el. Backup sem segített. Skinre gyanakodtam, de minden skin alatt ez az eredmény. Remek, amikor minden a helyén és szépen működik...


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #8860] [előzmény: (8857) MyChroLesLie, 2024-02-28 07:14:32]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8858. Elküldve: 2024-02-28 07:40:02 [523.]

Igazad van, megszokásból automatikusan ide írtam.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (8855) Blindspot, 2024-02-27 19:43:22]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8854. Elküldve: 2024-02-27 18:37:42 [524.]

Minden epg adatom eltűnt. semmi. többször próbáltam újra tölteni. semmi infó nem csináltam semmit. blindspot epg-vel van gond?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #8855 #8856 #8857]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8821. Elküldve: 2024-02-24 13:45:09 [525.]

Elsőre itt sem ment az M3. Új criptet lefuttatva jó lett. Köszönöm szépen!


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (8820) mamago, 2024-02-24 13:12:28]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1314
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022601127624512 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail