Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (57/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1314 üzenet

mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13436. Elküldve: 2023-03-20 12:00:01 [851.]

Próbálok használtan, újönnan találni egy jó antennát, valódi 110, inkább 120 cm méretig. Újból néha akad, de elszállt árakkal. Tudnátok ajánlani ekkora tükröt? Mire érdemes a kis 80-as mesh antennát (tartaléka alig van, valós mérete 60) lecserélni a forgató rendszerben? Tolómotort nem szeretnék most venni, arra áttérni, egyelőre.



Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13437 #13438] [előzmény: (13435) mamago, 2023-03-20 11:01:10]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13435. Elküldve: 2023-03-20 11:01:10 [852.]

Köszi!


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13436] [előzmény: (13434) chucky, 2023-03-20 10:59:41]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13433. Elküldve: 2023-03-20 10:56:48 [853.]

Sziasztok! Egy 150 cm-es antennának, csak ennyi infóm van errők, azt sem tudom vas vagy alu, mekkora súlya van? Ezt már ne tegyem rá a forgatóra, ugye? Forgató: powersat DG240S.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13434 #13441]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
475. Elküldve: 2023-03-20 10:13:34 [854.]

Sziasztok! Egy 150 cm-es antennának, csak ennyi infóm van errők, azt sem tudom vas vagy alu, mekkora súlya van? Ezt már ne tegyem rá a forgatóra, ugye? Forgató: powersat DG240S.


Téma: Antenna - milyet, honnan? Fórum: Sat
[válaszok erre: #476]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1517. Elküldve: 2023-03-16 12:24:19 [855.]

Biztosra ment a tulaj, jó hosszú létra kell hozzá, bár az éjszaka, sötét fátyla alatt... :)


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[előzmény: (1516) Tomi91, 2023-03-16 12:11:01]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1512. Elküldve: 2023-03-16 09:44:43 [856.]

Tegnapi séta alkalmával találtam erre. A közelben van ház, baloldalt lent, a kábelek oda futnak. Olcsó árbóc. :)

404Parabola.jpg


Téma: Antennás viccek, történetek, sztorik Fórum: Sat
[válaszok erre: #1513 #1514]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
69631. Elküldve: 2023-03-14 13:00:11 [857.]

Ha nem megy el, nem viszed el, engem is érdekel, természetesen hely számít szállíthatóság tekintetében.


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[előzmény: (69629) Feribátyó, 2023-03-14 11:04:35]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6813. Elküldve: 2023-03-10 09:38:00 [858.]

Azt a panelt hogy hívják, mi a neve annak a panelnek, amikor nézed a műsort, felfele nyílat megnyomod és előjön? Arra gondolok, hogy info panel, vagy más a megnevezése?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
129314. Elküldve: 2023-03-09 15:28:44 [859.]

Az a vicc, hogy még ő sem írta le helyesen. :)


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #129315] [előzmény: (129313) Hisense UHD, 2023-03-09 13:18:00]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
64427. Elküldve: 2023-03-09 07:41:07 [860.]

Milyen szándékaid vannak vele?


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (64417) konyakmeggy, 2023-03-08 19:40:12]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
64425. Elküldve: 2023-03-09 07:19:28 [861.]

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat a kecskével kapcsolatosan. Valahol hallottam, vagy találtam infót arra vonatkozóan, hogy kecskeméti lehet és ezért, de bizonytalan voltam és tudatlanul nem akartam maradni, mert bántott, hogy nem tudom pontosan. Így, most hála nektek, a tartalmat is tudom, már csak be kell szerezni egy szabad legelőt. :)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
64409. Elküldve: 2023-03-08 16:12:33 [862.]

Köszönöm.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (64408) gomey, 2023-03-08 16:03:35]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
64407. Elküldve: 2023-03-08 15:49:59 [863.]

Megadnád a nagykecske méreteit is, kérlek szépen? Mennyi a 120 pontosan?

(Miért kecske a kecske?)


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #64408 #64410 #64411 #64411 #64416 #64418] [előzmény: (64403) Amatőr61, 2023-03-07 11:49:24]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
64406. Elküldve: 2023-03-07 12:13:38 [864.]

Köszönöm szépen!


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (64405) zoro67, 2023-03-07 12:04:25]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
64404. Elküldve: 2023-03-07 11:59:56 [865.]

Köszi.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[előzmény: (64403) Amatőr61, 2023-03-07 11:49:24]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
64402. Elküldve: 2023-03-07 11:30:29 [866.]

Hetek óta vadászok ilyenre. Így jártam. :) Megelőztek. Kiskecske amúgy hányas méret? Bocsánat a kérdésért.


Téma: OFF TOPIC Fórum: Sat
[válaszok erre: #64403 #64405] [előzmény: (64398) zoro67, 2023-03-07 10:19:14]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
14035. Elküldve: 2023-03-03 09:47:17 [867.]

Köszönöm, megpróbálom.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #14040 #14041] [előzmény: (14034) [Bukta], 2023-03-02 19:38:04]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8704. Elküldve: 2023-03-01 12:29:17 [868.]

Köszönöm szépen! Tudom, sok tényező befolyásolja.


Téma: Fej minőség vagy tükör méret? Fórum: Sat
[előzmény: (8703) garga pista, 2023-03-01 11:47:19]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
14029. Elküldve: 2023-03-01 11:26:00 [869.]

S*y oscam konfigurálásához kérek segítséget. Elindulnak a csatornák, de meg-megáll és újra indul. Már mindenféle konfiguráióval próbálkoztam, de mindig ez van.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #14034]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8700. Elküldve: 2023-02-28 15:27:47 [870.]

Fejet nemrég cseréltem.

https://bolt.sat.hu/muhold_vetel/muholdvevo_fejek_es_fejtartok/ekselans-satcr-muholdvevo-fej-3061

Láttam ezt a bejegyzésedet, amikor vetted. Ha nem gond, akkor tudnál egy M1 HD-ra vonatkozó SNR, AGC, dB értéket küldeni? Kíváncsi vagyok, mennyi a különbség.


Téma: Fej minőség vagy tükör méret? Fórum: Sat
[válaszok erre: #8703] [előzmény: (8699) garga pista, 2023-02-28 15:21:03]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8695. Elküldve: 2023-02-28 12:21:21 [871.]

Értem, köszönöm szépen.

Ha már itt vagyok, akkor egy másik kérdéssel fordulok hozzátok. Jelen pillanatban egy 80-as tükör van felszerelve, amit forgatok és minden holdra elég, bár az elmúlt hétvégén esőnél láttam, hogy például M1 SNR-je 10 százalékot visszaesett. Decibelben nem emlékszem mennyi volt, thor skandináv nyalábján már akadoztak a csatornák. Szóval, nem túl sok tartalék van benne. Mennyivel több nyereséget hoz egy nagyobb tükör? Legalább mekkora legyen, hogy biztos tartalékom maradjon? Az is igaz, hogy 110-esnél nagyobb tükröt nem találok, boltban. Az is kérdés, hogy hálós vagy nem? Mostani hálós, azért ezt választottam, mert szeles helyen van. Elégedett vagyok vele, de a tartalék kevés. Mit javasoltok? A mostani tükör:
https://bolt.sat.hu/muhold_vetel/parabola_antennak/d80_mesh_halos_acel_parabola_antenna_2447


Téma: Fej minőség vagy tükör méret? Fórum: Sat
[válaszok erre: #8696 #8697 #8699 #8701] [előzmény: (8694) hopper, 2023-02-28 12:05:27]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8693. Elküldve: 2023-02-28 11:29:13 [872.]

Ez egyébként, nekem ilyen van, az AGC jelét levesi, ha jól emlékszem legalább 10/15 százalékkal. SNR érték nem változik. Ez normális jelenség? Csillapítás történik itt is? A végpontom beltéri. Illetve, lehet, hogy ez a normál AGC minőség és nem történik jelerősítés az LNB esetében, mert nincs szükség korrekcióra?


Téma: Fej minőség vagy tükör méret? Fórum: Sat
[válaszok erre: #8694] [előzmény: (8692) hopper, 2023-02-28 10:25:45]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
8691. Elküldve: 2023-02-28 07:45:08 [873.]

Akkor ez jó hozzá?

https://bolt.sat.hu/muhold_vetel/muholdas-elosztok-kapcsolok-es-erositok-320/ekselans-rf-14-4-es-rf-oszto-5-2400mhz-3008


Téma: Fej minőség vagy tükör méret? Fórum: Sat
[válaszok erre: #8692] [előzmény: (8689) hopper, 2023-02-27 15:57:42]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6753. Elküldve: 2023-02-24 07:42:01 [874.]

Rosszul emlékeztem. Ennek a használatával fésűltem össze a két listából származó bouqueteket.

https://www.vhannibal.net/autosetting.php


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (6752) Blindspot, 2023-02-23 22:36:00]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6750. Elküldve: 2023-02-23 12:57:54 [875.]

Ez rémlik, hogy ekkor történt meg az, amit említettem, hogy egyszerre látszódott a kettő. Hazaérve ki is próbálom.

Köszönöm.


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (6748) Blindspot, 2023-02-23 12:21:24]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1314
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023874044418335 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail