| Találatok száma: 1314 üzenet |
|
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
13436. Elküldve:
2023-03-20 12:00:01 |
[851.] |
Próbálok használtan, újönnan találni egy jó antennát, valódi 110, inkább 120 cm méretig. Újból néha akad, de elszállt árakkal. Tudnátok ajánlani ekkora tükröt? Mire érdemes a kis 80-as mesh antennát (tartaléka alig van, valós mérete 60) lecserélni a forgató rendszerben? Tolómotort nem szeretnék most venni, arra áttérni, egyelőre.
|
| |
|
[válaszok erre: #13437 #13438]
|
[előzmény: (13435) mamago, 2023-03-20 11:01:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
13435. Elküldve:
2023-03-20 11:01:10 |
[852.] |
Köszi!
|
| |
|
[válaszok erre: #13436]
|
[előzmény: (13434) chucky, 2023-03-20 10:59:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
13433. Elküldve:
2023-03-20 10:56:48 |
[853.] |
Sziasztok! Egy 150 cm-es antennának, csak ennyi infóm van errők, azt sem tudom vas vagy alu, mekkora súlya van? Ezt már ne tegyem rá a forgatóra, ugye? Forgató: powersat DG240S.
|
| |
|
[válaszok erre: #13434 #13441]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
475. Elküldve:
2023-03-20 10:13:34 |
[854.] |
Sziasztok! Egy 150 cm-es antennának, csak ennyi infóm van errők, azt sem tudom vas vagy alu, mekkora súlya van? Ezt már ne tegyem rá a forgatóra, ugye? Forgató: powersat DG240S.
|
| |
|
[válaszok erre: #476]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
1517. Elküldve:
2023-03-16 12:24:19 |
[855.] |
Biztosra ment a tulaj, jó hosszú létra kell hozzá, bár az éjszaka, sötét fátyla alatt... :)
|
| |
|
|
[előzmény: (1516) Tomi91, 2023-03-16 12:11:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
1512. Elküldve:
2023-03-16 09:44:43 |
[856.] |
Tegnapi séta alkalmával találtam erre. A közelben van ház, baloldalt lent, a kábelek oda futnak. Olcsó árbóc. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #1513 #1514]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
69631. Elküldve:
2023-03-14 13:00:11 |
[857.] |
Ha nem megy el, nem viszed el, engem is érdekel, természetesen hely számít szállíthatóság tekintetében.
|
| |
|
|
[előzmény: (69629) Feribátyó, 2023-03-14 11:04:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
6813. Elküldve:
2023-03-10 09:38:00 |
[858.] |
Azt a panelt hogy hívják, mi a neve annak a panelnek, amikor nézed a műsort, felfele nyílat megnyomod és előjön? Arra gondolok, hogy info panel, vagy más a megnevezése?
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
129314. Elküldve:
2023-03-09 15:28:44 |
[859.] |
Az a vicc, hogy még ő sem írta le helyesen. :)
|
| |
|
[válaszok erre: #129315]
|
[előzmény: (129313) Hisense UHD, 2023-03-09 13:18:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
64427. Elküldve:
2023-03-09 07:41:07 |
[860.] |
Milyen szándékaid vannak vele?
|
| |
|
|
[előzmény: (64417) konyakmeggy, 2023-03-08 19:40:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
64425. Elküldve:
2023-03-09 07:19:28 |
[861.] |
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat a kecskével kapcsolatosan. Valahol hallottam, vagy találtam infót arra vonatkozóan, hogy kecskeméti lehet és ezért, de bizonytalan voltam és tudatlanul nem akartam maradni, mert bántott, hogy nem tudom pontosan. Így, most hála nektek, a tartalmat is tudom, már csak be kell szerezni egy szabad legelőt. :)
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
64409. Elküldve:
2023-03-08 16:12:33 |
[862.] |
Köszönöm.
|
| |
|
|
[előzmény: (64408) gomey, 2023-03-08 16:03:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
64407. Elküldve:
2023-03-08 15:49:59 |
[863.] |
Megadnád a nagykecske méreteit is, kérlek szépen? Mennyi a 120 pontosan?
(Miért kecske a kecske?)
|
| |
|
[válaszok erre: #64408 #64410 #64411 #64411 #64416 #64418]
|
[előzmény: (64403) Amatőr61, 2023-03-07 11:49:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
64406. Elküldve:
2023-03-07 12:13:38 |
[864.] |
Köszönöm szépen!
|
| |
|
|
[előzmény: (64405) zoro67, 2023-03-07 12:04:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
64404. Elküldve:
2023-03-07 11:59:56 |
[865.] |
Köszi.
|
| |
|
|
[előzmény: (64403) Amatőr61, 2023-03-07 11:49:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
64402. Elküldve:
2023-03-07 11:30:29 |
[866.] |
Hetek óta vadászok ilyenre. Így jártam. :) Megelőztek. Kiskecske amúgy hányas méret? Bocsánat a kérdésért.
|
| |
|
[válaszok erre: #64403 #64405]
|
[előzmény: (64398) zoro67, 2023-03-07 10:19:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
14035. Elküldve:
2023-03-03 09:47:17 |
[867.] |
Köszönöm, megpróbálom.
|
| |
|
[válaszok erre: #14040 #14041]
|
[előzmény: (14034) [Bukta], 2023-03-02 19:38:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
8704. Elküldve:
2023-03-01 12:29:17 |
[868.] |
Köszönöm szépen! Tudom, sok tényező befolyásolja.
|
| |
|
|
[előzmény: (8703) garga pista, 2023-03-01 11:47:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
14029. Elküldve:
2023-03-01 11:26:00 |
[869.] |
S*y oscam konfigurálásához kérek segítséget. Elindulnak a csatornák, de meg-megáll és újra indul. Már mindenféle konfiguráióval próbálkoztam, de mindig ez van.
|
| |
|
[válaszok erre: #14034]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
8695. Elküldve:
2023-02-28 12:21:21 |
[871.] |
Értem, köszönöm szépen.
Ha már itt vagyok, akkor egy másik kérdéssel fordulok hozzátok. Jelen pillanatban egy 80-as tükör van felszerelve, amit forgatok és minden holdra elég, bár az elmúlt hétvégén esőnél láttam, hogy például M1 SNR-je 10 százalékot visszaesett. Decibelben nem emlékszem mennyi volt, thor skandináv nyalábján már akadoztak a csatornák. Szóval, nem túl sok tartalék van benne. Mennyivel több nyereséget hoz egy nagyobb tükör? Legalább mekkora legyen, hogy biztos tartalékom maradjon? Az is igaz, hogy 110-esnél nagyobb tükröt nem találok, boltban. Az is kérdés, hogy hálós vagy nem? Mostani hálós, azért ezt választottam, mert szeles helyen van. Elégedett vagyok vele, de a tartalék kevés. Mit javasoltok? A mostani tükör:
https://bolt.sat.hu/muhold_vetel/parabola_antennak/d80_mesh_halos_acel_parabola_antenna_2447
|
| |
|
[válaszok erre: #8696 #8697 #8699 #8701]
|
[előzmény: (8694) hopper, 2023-02-28 12:05:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
8693. Elküldve:
2023-02-28 11:29:13 |
[872.] |
Ez egyébként, nekem ilyen van, az AGC jelét levesi, ha jól emlékszem legalább 10/15 százalékkal. SNR érték nem változik. Ez normális jelenség? Csillapítás történik itt is? A végpontom beltéri. Illetve, lehet, hogy ez a normál AGC minőség és nem történik jelerősítés az LNB esetében, mert nincs szükség korrekcióra?
|
| |
|
[válaszok erre: #8694]
|
[előzmény: (8692) hopper, 2023-02-28 10:25:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
6750. Elküldve:
2023-02-23 12:57:54 |
[875.] |
Ez rémlik, hogy ekkor történt meg az, amit említettem, hogy egyszerre látszódott a kettő. Hazaérve ki is próbálom.
Köszönöm.
|
| |
|
|
[előzmény: (6748) Blindspot, 2023-02-23 12:21:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|