Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (53/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1314 üzenet

mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6749. Elküldve: 2023-02-23 12:56:07 [876.]

Köszönöm szépen válaszodat!


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (6747) Oriza_Triznyák, 2023-02-23 12:13:25]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6746. Elküldve: 2023-02-23 11:20:45 [877.]

Sziasztok! Azt hogyan tudom megoldani, hogy egyidejűleg több csatornalistát használjak. Mire gondolok? Például: OpenATV bővítmények letöltése, settings, itt található csatornalisták letöltésénél szeretném egyszerre használni a ciefp és Vhannibal listát. Mi a megoldás erre? Egyszer véletlenül sikerült, amikor egyszerre jelen volt mindkettő. Magyarul, vegyíteni lehet a kettőt barkácsolás nélkül?


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #6747]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6362. Elküldve: 2023-02-20 14:35:23 [878.]

Ne add fel. Octagon SF8008 és openatv esetében én megoldottam a unicable történetet, úgy, hogy én sem értettem hozzá, csak utána olvastam. Egy unicable fej van, amelyik a linkelt videóban van, egy kábel megy be a lakásba és osztóval megy a két tunerbe a jel. A forgatás is problémamentes. Mindaz megvalósult, amit Te is írtál, illetve szeretnél.


Téma: Szakemberek segítsenek! Fórum: Sat
[válaszok erre: #6364] [előzmény: (6358) sicka, 2023-02-19 14:14:58]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
69505. Elküldve: 2023-02-15 09:54:02 [879.]

Eladó Amiko 8265+

https://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Elado_Amiko_8265__muholdvevo_134852004.htm


Téma: HIRDETÉS Fórum: Sat
[válaszok erre: #69506]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
17590. Elküldve: 2023-02-09 10:14:36 [880.]

Sziasztok,

én "német" szakértőtől kérnék segítséget privátban, amennyiben lehetséges, mert amiket találtam leírásokat, azok vagy nem működnek, vagy én voltam figyelmetlen.

Előre is köszönöm szépen!


Téma: Kártyamegosztás Fórum: Sat
[válaszok erre: #17592]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13423. Elküldve: 2023-02-07 09:57:07 [881.]

Ez is abszolválva. Tökéletesen működik a rendszer, a forgatás is.

Nem is volt olyan nehéz.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (13398) SaTom, 2023-01-12 11:57:50]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13406. Elküldve: 2023-02-03 15:49:46 [882.]

Köszönöm, ha szükség lesz rá, így járok el, de igazából a gyenge holdak is jól jönnek. Meg amit nézni akarok, azt látom, az jön.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13407] [előzmény: (13405) hopper, 2023-02-03 11:32:10]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13404. Elküldve: 2023-02-03 10:04:01 [883.]

Köszi a válaszodat. Igen, értem én ezt és nyilván én is a gyenge tp-ket vadászom, azokat próbálgatom beállítani. Az biztos, hogy szépen íven van, de van még mit finomítani. A köztesek is szépen jönnek.

Kelet 45E is benne van még, az is erős, tovább sajnos tető miatt nem fordul, majd az árbócon. Nyugaton 45-ig meg van minden hold. Eddig.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13405] [előzmény: (13403) Merlot, 2023-02-03 09:56:42]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13402. Elküldve: 2023-02-03 09:35:22 [884.]

Sziasztok! 42E Türksat, 0,8 Thor és 30W Hispasat. Ez a három hold hajszálra azonos SNR és AGC értéket mutat. Ekkor elmondhatom, hogy jól van beállítva a rendszerem? :)


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13403]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1886. Elküldve: 2023-01-23 07:59:18 [885.]

Köszönöm szépen!


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[előzmény: (1885) hopper, 2023-01-20 17:14:45]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13401. Elküldve: 2023-01-23 07:58:40 [886.]

Szia, nagyon szépen köszönöm a részletes leírást. Értettem. Vettem.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (13400) hopper, 2023-01-22 06:55:45]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6581. Elküldve: 2023-01-20 10:31:09 [887.]

Köszönöm szépen. Keresem tovább a plugint. :)


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[előzmény: (6580) Gabywap, 2023-01-20 10:27:08]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
6579. Elküldve: 2023-01-20 08:58:41 [888.]

Sziasztok. HBBTV aktiválásához csak egy plugint kell telepíteni, ami hbbtv plugin vagy webkit, ilyen találatokat kapok keresésnél, de letöltési linket igazán sehol sem. Mást is be kell állítani, telepíteni hozzá, hogy működjön? Vagy mit kell, hogyan kell? Octagon sf8008 és jelenleg PKT Hyperion 9.0.

Megtisztelő válaszaitokat előre is köszönöm!


Téma: Univerzális Enigma2 Fórum: Sat
[válaszok erre: #6580]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1883. Elküldve: 2023-01-19 13:24:54 [889.]

Ez így van, este újra próbálkozom vele.


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[előzmény: (1882) Amatőr61, 2023-01-19 13:20:56]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1881. Elküldve: 2023-01-19 10:44:05 [890.]

Igen, első indításkor megjelent minden felbontás, de már akkor sem tudtam engedélyezni, váltani másikat.


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #1882 #1885] [előzmény: (1880) MrX, 2023-01-19 10:30:37]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1879. Elküldve: 2023-01-19 09:46:36 [891.]

Boldog tulajdonosa lettem egy SF8008-nak. Mondhattátok volna, hogy ennyire jó! icon32.gif

Szóval, nagyon elégedett vagyok, de egyet nem értek és eddig nem boldogultam vele. 1080-as video felbontásnál nagyobbat egyet sem fogad el. Nem tudom átállítani. Kábel, TV, erősítő tudja, mégsem enged nagyobb felbontást engedélyezni. Próbáltam megtaláni az okát, de eddig nem találtam.


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #1880]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13956. Elküldve: 2023-01-17 15:46:35 [892.]

Köszönöm szépen!


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13957] [előzmény: (13955) pityu54, 2023-01-17 15:36:21]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13954. Elküldve: 2023-01-17 15:33:18 [893.]

Sziasztok,

Octagon SF8008 készülékbe kerül párosítatlan direct one kártya. Oscam konfigurálását valaki le tudná írni, megírni?

Előre is köszönöm szépen!
Open ATV image.


Téma: OSCAM Fórum: Sat
[válaszok erre: #13955]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13399. Elküldve: 2023-01-12 12:54:01 [894.]

Igen, erre irányult a kérdésem. Hogyan forgat a unicable esetében. Egyáltalán, hogyan lehetséges, hogy forgassa a motort. A videóban egyértelmű a válasz. Bocsánat a félreérthetőségért.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13400] [előzmény: (13398) SaTom, 2023-01-12 11:57:50]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13397. Elküldve: 2023-01-12 09:46:45 [895.]

Mert érdekel és szeretem a kihívásokat. :)

Tudod azért, mert egy kábel jön be a fejből és nem akarok és nem is fér el több kábel abban a csatornában, amiben az egy lejön. Ekkor kutakodtam, hogyan lehet megoldani. Ekkor jött a unicable, ami eddig ismeretlen volt, de bátorkodtam a kihívást elfogadni. Ha hetekbe, hónapokba telik, akkor is meglesz. Bár, amint az alábbi vidóban látható, nem lehetetlen küldetés és szerencsére egy octagon készülékkel készült.

https://www.youtube.com/watch?v=SUqMt2-IAko


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13398] [előzmény: (13385) Merlot, 2023-01-11 17:30:35]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13383. Elküldve: 2023-01-11 14:09:40 [896.]

Unicable esetében hogyan történik a forgatás? Ez teljes homály nekem.


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[válaszok erre: #13384 #13385 #13396]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
13380. Elküldve: 2023-01-06 13:01:56 [897.]

Megrendeltem ezt a fejet. Lesz, ami lesz. :)


Téma: Forgatós parabola profi beállítása. Fórum: Sat
[előzmény: (13378) mamago, 2023-01-03 11:34:08]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1870. Elküldve: 2023-01-06 12:59:01 [898.]

Köszönöm szépen. Meg is rendeltem a dobozt.
Melyik imázzsal kezdjem, ami jól beállított? Mit javasoltok kezdésként?


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #1871] [előzmény: (1868) version, 2023-01-06 12:30:54]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1867. Elküldve: 2023-01-06 09:06:24 [899.]

Köszi. Értem én. Nekem ez lesz a második, réges régen volt egy Alien2. Azt imádtam, akkor fedeztem fel az enigma világát. Most új ívet vett az életem és újra belevágtam a műholdas vételbe. Mindent összevetve és sok-sok oldalt, leírást, illetve véleményt mérlegelve úgy vélem ár/érték arányban megtaláltam azt a készüléket, amely valóban megfelel majd minden igényemnek, amire szükségem van. Mert tudom, mire és hogyan akarom használni. :)


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[előzmény: (1866) sicka, 2023-01-06 08:59:36]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
1865. Elküldve: 2023-01-06 08:51:04 [900.]

Nagyon szépen köszönöm! Akkor rendelek. :) Ugye jó lesz a gép? :)


Téma: Octagon box Fórum: Sat
[válaszok erre: #1866] [előzmény: (1864) garga pista, 2023-01-06 08:45:15]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1314
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.023581027984619 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail