| Találatok száma: 1314 üzenet |
|
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
13083. Elküldve:
2014-03-28 11:24:33 |
[951.] |
Bocsánat, beledumáltam. :( Nem voltam pontos és én a kijelzőn megjelenő tartalomra gondoltam. Bocsánat mégegyszer.
|
| |
|
|
[előzmény: (13081) andorra3, 2014-03-27 15:16:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
13080. Elküldve:
2014-03-27 14:28:50 |
[952.] |
Nagyon nagy a különbség, hidd el.
|
| |
|
[válaszok erre: #13081]
|
[előzmény: (13078) chucky, 2014-03-27 12:36:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12895. Elküldve:
2014-03-09 06:53:50 |
[953.] |
Köszönöm.
|
| |
|
|
[előzmény: (12885) frend, 2014-03-08 19:34:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12881. Elküldve:
2014-03-08 14:03:18 |
[954.] |
Azt telepítettem.
|
| |
|
|
[előzmény: (12880) Gabywap, 2014-03-08 12:49:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12879. Elküldve:
2014-03-08 11:56:37 |
[955.] |
Ez melyik hdmu? Milyen skin?
|
| |
|
[válaszok erre: #12885]
|
[előzmény: (12876) erik.dj, 2014-03-08 02:33:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12878. Elküldve:
2014-03-08 11:55:17 |
[956.] |
Elszállt frissítés közben a spark. Újra telepítettem. Nem tudom a plugineket telepíteni, mert azt írja, hogy megtelt a lemez. Enigma köteteket töröltem. Mi a megoldás?
|
| |
|
[válaszok erre: #12880]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12808. Elküldve:
2014-03-04 12:36:43 |
[957.] |
Akkor én ezt nem tudtam.
|
| |
|
|
[előzmény: (12807) Gabywap, 2014-03-04 11:45:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12805. Elküldve:
2014-03-04 08:27:16 |
[958.] |
Automatikus csatornalista letöltése netről. Nahát, nagyon kíváncsi vagyok rá.
Más, valóban csak usb-re lehet felvételt készíteni és hálózati meghajtóra nem?
|
| |
|
[válaszok erre: #12807]
|
[előzmény: (12803) Gabywap, 2014-03-04 01:13:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12594. Elküldve:
2014-02-14 16:11:14 |
[959.] |
igen. készüléken a webserver legyen bekapcsolva.
és persze tudnod kell a routered külső ip címét, mert arra csatlakozol. routeren belül megtalálod.
|
| |
|
|
[előzmény: (12593) arpad55, 2014-02-14 16:00:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12592. Elküldve:
2014-02-14 15:53:14 |
[960.] |
router beállítás. belépsz, forwarding, virtual servers és ott hozzá adod a készülék ip címét és engedélyezed.
|
| |
|
[válaszok erre: #12593]
|
[előzmény: (12591) arpad55, 2014-02-14 15:17:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12572. Elküldve:
2014-02-13 09:54:28 |
[961.] |
Én kikapcsolnám az USALS-t, resetelném a motort és kézzel keresném le a holdakat, legalábbis az elsőt.
|
| |
|
|
[előzmény: (12567) Majomosi, 2014-02-12 23:52:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
39863. Elküldve:
2014-02-12 08:55:10 |
[962.] |
Vegyetek alian 2+ készüléket, jó a tuner és szép a kép.
|
| |
|
[válaszok erre: #39864]
|
[előzmény: (39861) klajos27, 2014-02-12 08:14:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12527. Elküldve:
2014-02-08 06:45:34 |
[963.] |
Mindezt meg tudom erősíteni. Nagyon jól, hibátlanul működik minden.
|
| |
|
|
[előzmény: (12525) sign_az, 2014-02-07 22:13:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12511. Elküldve:
2014-02-06 09:23:47 |
[964.] |
Köszi, működik.
|
| |
|
|
[előzmény: (12510) whoever70, 2014-02-05 22:20:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12506. Elküldve:
2014-02-05 18:22:31 |
[965.] |
Tudnál segíteni? Hol kell mindezt kiadni?
|
| |
|
[válaszok erre: #12510]
|
[előzmény: (12502) whoever70, 2014-02-05 14:27:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12505. Elküldve:
2014-02-05 17:51:00 |
[966.] |
Nekem nem működik, hogyan csinálod?
|
| |
|
|
[előzmény: (12504) ronin79, 2014-02-05 17:23:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12503. Elküldve:
2014-02-05 15:03:39 |
[967.] |
Köszi.
|
| |
|
|
[előzmény: (12502) whoever70, 2014-02-05 14:27:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12501. Elküldve:
2014-02-05 14:19:09 |
[968.] |
Ezt hogyan is kell csinálni? EPG gomb nyomvatartva és begépelem, 5210?
|
| |
|
[válaszok erre: #12502]
|
[előzmény: (12500) whoever70, 2014-02-05 12:28:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12364. Elküldve:
2014-01-23 21:46:06 |
[969.] |
Igen, ismerjük a problémát. :)
|
| |
|
|
[előzmény: (12362) Darkstar, 2014-01-23 21:23:16]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12360. Elküldve:
2014-01-23 19:30:41 |
[970.] |
Könyörgöm, ha nem működik, akkor mit teszel? Jaj, már.
|
| |
|
[válaszok erre: #12365]
|
[előzmény: (12359) andorra3, 2014-01-23 18:51:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12357. Elküldve:
2014-01-23 15:21:06 |
[971.] |
Köszi, akkor én sem gyötröm magamat a spark-al. Ugyanaz a gondom, mint amit Te is írtál. Portnak mit állítottál be?
|
| |
|
[válaszok erre: #12358]
|
[előzmény: (12356) sign_az, 2014-01-23 14:31:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12355. Elküldve:
2014-01-23 08:31:16 |
[972.] |
Sikerült megoldást találnod?
|
| |
|
[válaszok erre: #12356]
|
[előzmény: (12343) sign_az, 2014-01-21 14:52:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12282. Elküldve:
2014-01-15 15:52:09 |
[973.] |
Próbáltál már valamilyen enigmát telepíteni?
|
| |
|
|
[előzmény: (12280) rw07, 2014-01-15 15:37:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12279. Elküldve:
2014-01-15 14:25:51 |
[974.] |
Kinek van Alien 2+-os készüléke rajtam kívül? A készüléken rajt van az Alien felirat mellett a + jel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

mamago

Tagság: 2003-11-05 11:41:52 Tagszám: #7244 Hozzászólások: 1314
|
12278. Elküldve:
2014-01-15 08:36:09 |
[975.] |
Ez nekem nagy segítség volt.
|
| |
|
|
[előzmény: (12267) Darkstar, 2014-01-14 12:08:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|