Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499885/16 Témák: 19749 Tagok: 113682 Legújabb tag: song001 Online: (263/0
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 Találatok száma: 1314 üzenet

mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
17057. Elküldve: 2005-01-04 13:34:58 [1251.]

Tudom nem UPC téma, de véletlenül nem rögzítette valaki az Agyatlan Apartman-t?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
17053. Elküldve: 2005-01-02 08:24:27 [1252.]

Tegnap 20:17-kor volt Rtl klub lefagyás, ma reggel a Duna tévén a kép és a hang nem volt szinkronban.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #17054]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
17049. Elküldve: 2005-01-01 09:51:25 [1253.]

Sziasztok!

Boldog újévet kívánok mindenkinek!


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16992. Elküldve: 2004-12-28 17:44:27 [1254.]

Szia János!

Holnap megyek arrafelé és lehet, hogy el is viszem magammal.

Ma még nem jutottam gépközelbe, de látom senki nem jelzett hibákat a mai napról.
Ma reggel 8:50 körül sokáig nem volt M2, Duna Tv, Hallmark, MTV Europe, a Viasat 3 akadt, a két eurosport is eltűnt egy kis időre.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16994] [előzmény: (16984) János, 2004-12-28 10:04:14]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16970. Elküldve: 2004-12-27 08:02:25 [1255.]

Alig egy hetes, máris cseréltessem?


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16984] [előzmény: (16964) János, 2004-12-26 13:10:19]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16969. Elküldve: 2004-12-27 08:01:36 [1256.]

Ma reggel leglalább 10 másodpercig áll a Fox Kids, 7:37-kor.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16961. Elküldve: 2004-12-26 12:15:12 [1257.]

Bocsi mindenkitől. A feleségem most mondja, hogy tegnap este az Rtl-Klub-on kétszer is fagyott, amikor az esti film ment, az utolsó reklám után (Aludj, csak én álmodom, vagy mi).


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16962]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16960. Elküldve: 2004-12-26 12:11:31 [1258.]

Még annyit tennék hozzá, hogy teljesen olyan, mint régen a Sat1-es jelenség.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16966] [előzmény: (16959) mamago, 2004-12-26 12:09:59]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16959. Elküldve: 2004-12-26 12:09:59 [1259.]

Hát persze, hogy lehetsz.

Újabb jelenség: ma nézhető kép és másfajta hang a DT8 és DT7 stb. csatornákon (nem a képhez tartozó hang). Nos, amikor ezekre a csatornákra kapcsolok, közvetlenül vagy csatornaváltással, akkor lekapcsol a beltéri, újra indul és több fajta dolog történik: vagy ellenőrizzem az adatkártyát felirat jelenik meg, vagy a UPC-EPG jelenik meg, vagy teljesen más. Viszont van, amikor odakapcsolok és semmi nem történik, sőt olyan is van, amikor újraindulás után arra a csatornára kapcsolt a beltéri.

Tegnap rövid ideig néztem tévét, de akadást nem láttam.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16960] [előzmény: (16957) Saby, 2004-12-25 14:24:42]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16956. Elküldve: 2004-12-25 11:47:43 [1260.]

Tegnap este RTL-Klub megint megáltt 18:36 körül, nem emlékszem pontosan.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16945. Elküldve: 2004-12-23 17:07:11 [1261.]

S8 van nekem, és az a tapasztalatom, hogy 10 váltásból legalább a felénél a váltást követően 1-2 másodpercig remeg a kép, ezután abbamarad. Azonban van olyan váltás is, FTA-adóknál, amikor hiába váltok oda-vissza, az sem segít, csak 3-4 váltás után áll meg a remegés.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16964] [előzmény: (16939) nhari, 2004-12-23 12:14:43]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16944. Elküldve: 2004-12-23 17:02:10 [1262.]

Szia Kate,

délelőtt nem jutottam számítógép közelbe.
Este nem tapasztaltam akadást.
Viszont ma reggeli tapasztalat: folyamatosan akadt három csatorna: CNBC, Sky News, DW. Folyamatosan remegtek, megakadtak, kb. 5 másodpercenként.

Van egy másik furcsa jelenség. Amikor csatornákat léptetek egyesével felfelé, és amikor elérek a UPC EPG-hez (és nem töltődik be még az epg) akkor a váltást követően először a 300-as csatorna beugrik, majd ezután a készülék a 0-ás csatornára vált és ott marad. 10-ből legalább 8 esetben tudom ezt produkálni.

János:
Minden text jó, csak a hír tévéjé nem. A Spektrumnak nem kellene, hogy legyen?

Mindenkinek:
Lehet, hogy még írok, de most megragadom az alkalmat és mindekinek Boldog Karácsonyt kívánok!


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16963] [előzmény: (16933) Kate2004, 2004-12-23 07:25:55]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16913. Elküldve: 2004-12-22 09:54:43 [1263.]

TV2 és RTL-Klub, ha jól emlékszem, de várjuk meg az estét, hazamegyek és megnézem ismételten, és majd írok.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (16911) János, 2004-12-22 09:23:46]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16910. Elküldve: 2004-12-22 09:22:44 [1264.]

Én szintén az RTL-klubot néztem.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (16905) János, 2004-12-22 08:57:59]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16908. Elküldve: 2004-12-22 09:20:40 [1265.]

OK, amikor hazamegyek és mielőtt bekapcsolom resetelek, illetve holnaptól már nem dolgozom, minden reggel resetelek egyet és úgy nézek majd a tévét. Akadásnál írok.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (16898) Kate2004, 2004-12-22 07:47:20]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16894. Elküldve: 2004-12-22 06:07:42 [1266.]

Reset ellenére tegnap este is megállt a kép kétszer is: 21:04 és 21.17-kor.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16896]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16893. Elküldve: 2004-12-21 19:45:13 [1267.]

Amikor hazaértem, kipróbáltam a csatornarendezést, és valóban, nem őrződik meg az átrendezett állapot. Kár ezért, de biztos születik majd megoldás.
Kate: csináltam resetet, este nézem a tévét, majd holnap írok, milyen eredménye lett.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16892. Elküldve: 2004-12-21 11:58:47 [1268.]

Így van, mint szolgáltatás, mint tény tök jó, és én is szívesen használom. Nekem bejön. Az is biztos, hogy nem maradnak meg örökre a hibák. Az idő nekünk, felhasználóknak dolgozik, reméljük.
És amikor hazamegyek nem akarok antennát forgatni, hogy egy-egy csatornát használjak, hanem kényelmesen egyetlen megoldással nézni azokat az adásokat, amelyeket akarok. Nekem nem jönnek be a nagyon bonyolult dolgok, a család többi tagjáról, főleg a gyerekekről ne is szóljunk.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (16890) Kate2004, 2004-12-21 11:41:53]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16886. Elküldve: 2004-12-21 11:15:59 [1269.]

Így van, pontosan akkor volt, a video kijelzője 20:44-et mutatott.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (16880) Kate2004, 2004-12-21 10:58:40]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16877. Elküldve: 2004-12-21 10:34:54 [1270.]

OK. Este ezzel kezdem majd.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[előzmény: (16876) Kate2004, 2004-12-21 10:04:33]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16875. Elküldve: 2004-12-21 09:57:39 [1271.]

Ez nem volt tiszta, hogy csatornakeresés után felejti el. Este megnézem és majd leírom az eredményt.
Én, még szólnék egy szót a kijelzőről, annak hiányáról. Erről tudom, sok vita volt már. Nekem nem az hiányzik, hogy lássam hányas csatornát nézem, hanem az óra vagy egyéb információ elférne, de mégis összességében megvagyok nélküle. Este és napközben azért jó dolog volt látni az órát. Mindent ehhez állítottam be, de ez csak részletkérdés, mivel bekapcsolás után látszódik minden.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16876] [előzmény: (16874) Kate2004, 2004-12-21 09:37:22]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16872. Elküldve: 2004-12-21 08:25:50 [1272.]

Észrevételeimet szeretném megosztani az S8-cal kapcsolatosan. Biztos, hogy lesz olyan, ami már itt szó volt, de azt csak megerősítem, hogy nálam is így működik.
1/ Nagyon jó a szovtver! Okos dolog, hogy a nézett csatornán állva az összes adó műsorát, információit meg tudom nézni. A grafika is tetszik.
2/ Jó dolog, hogy gyorsan lehet csatornákat váltani, sokkal gyorsabban mint eddig. Váltás után a csatornák gyorsan meg is jelennek. Azonban sokszor előfordul, hogy váltás után a kép először remeg és utána "beáll".
3/ Mégegy dolog a csatornaváltáshoz: amikor egy kicsit lasabbban váltom a csatornákat, akkor a 99-es csatorna körül a következő történik: váltás sorrendje: 49, 50, 99 és innen elugrik a 347-re (ha jól emlékszem, de a 3sat-ra, az biztos. Tehát, amikor lassan váltom a csatornákat, és ha már egy pillanatra megjelent a UPC Guide képernyője, akkor már nem lehet a 300-as csatornára ugrani (a 99 után a 300-as csatorna következik). Lefelé váltásnál már el lehet jutni az alsó upc csatornákhoz, de innen is sokszor más adókra ugrik. Gyors csatornaléptetésnél ez a hiba nem fordul elő (tehát nem töltődik be egy pillanatra sem a guide).
4/ Valóban nem lehet a 300-as csatorna alá betenni a műsorokat, a felirat szerint a upc számára fenntartott hely. Mintha valami rémlene, hogy csatornarendezést követően kikapcsolás után nem őrzi meg a rendezést a gép (de lehet, hogy tévedek). Nekem sikerült a csatornákat rendezni és a beállítások is megmaradtak.
5/ Már több alkalommal is előfordult, hogy kb. 3-5 másodpercre megáll a kép, majd folytatódik a műsor. Tegnap utoljára a barátok közt alatt. Ti találkoztatok ezzel a jelenséggel. Azt hiszem, hogy a másik készüléknél ilyenkor szokott a fekete képernyő bejönni.
6/ Észrevettétek, hogy nem mindegy, hogy melyik csatornánál nézitek a jelerőt? Pl. a cool alatt belépve sokkal magasabb, mint például az M2 alatt belépve. Tehát különböző transponderen különböző értékeket mutat.
7/ Sajnos nincs digitális bemenete a házimozinak, így azt nem tudom, hogy mennyivel másabb ez a hang, mint az RCA. Van valakinek tapasztalata?
8/ Teletext: már bejönnek a teletextek ott is, ahol eddig nem, de nem hibátlanok. Ez így van másnál is?

Egyelőre ennyi. Én elégedett vagyok a vevő működésével.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16874 #16878 #16911]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16817. Elküldve: 2004-12-16 16:13:27 [1273.]

Sziasztok!

Ma szabadságon voltam és volt időm foglalkozni a rendszerrel. Érdekes eredményre jutottam: nem is a beltéri a hibás (véleményem szerint). Tehát: minden AV csatlakozást összekötöttem, és így minden tök rendben van. Sehol semmi zaj. Ezután jött a földi antenna. Bedugtam a beltéribe, semmi baj, bedugtam a videoba, semmi baj, majd ekkor jött a meglepetés: amikor a TV antenna bemenetébe dugtam az antennát akkor az elnyomta a jelet, mindenhol látszott a jel. Ezek szerint akkor a TV a hibás? Emlékszem is, hogy egyszer már ebben a fórumban volt egy Sony tévével kapcsolatos hasonló leírás.
Már csak egy dolgot nem értek: nem tudok jó minőségben felvenni a beltériről a videóra, annak ellenére, hogy scart összeköttetés van.

Szia János!
Köszönök mindent, holnap megyek oda. Privátot küldtem. Ma nagyon sokáig nem volt Viasat 3 reggel 8 óra körül és egyébként is, nagyon sokszor eltűnik ez az adó.


Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16816. Elküldve: 2004-12-16 12:03:08 [1274.]

Így egyben válaszolok mindenkinek.

16812
Igen, az alsóba dugtam, de ha felsőbe dugom, akkor is olyan. Amikor kihúzom a földi antenna jelét, akkor ugye nincs földi jel, így nem látszódik a zavarás, de ilyenkor nagyon gagyi minőségű lesz a videojel, teljesen szemcsés. Vagyis amint nézem így lenne jó, mert amikor megkapja a földi antenna jelet a rendszer, utána homályosabb és kockásabb lesz a kép.
Sony tévém van, idei modell. Panasonic video és panasonic házimozi.

16813
Köszönöm az infót.

16815
Ez csak egy kompakt készülék, így nincs video bemenete, csak egy scart, de video kimenete van kettő is. Ezért nem oda megy be a video jel.

Összefoglalva, ha nincs földi jel, akkor minden tök jónak néz ki. Csak jó lenne az MTV1 a UPC-ben!

Szia János!

Küldtem a privátot.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
16811. Elküldve: 2004-12-15 20:11:19 [1275.]

Hát igen, az egyik felén van két scart, talán bemenet, a másik végén meg egy scart dugó, ami a kimenet.
Automatikusan nem megy? Gyanítom az már nagyon drága. Ez a kis vacak is 1500 Ft volt.



Téma: Korábbi Direct One DTH topic Fórum: Sat
[válaszok erre: #16813] [előzmény: (16809) dxy, 2004-12-15 19:42:03]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 Találatok száma: 1314
    / 53 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
Az oldal 0.022940158843994 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Médiaajánlat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2013. E-mail