| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92507. Elküldve:
2013-07-12 14:25:35 |
[6276.] |
Talán senki sem.
Szomszédasszony éppen füvet nyír fürdőruhában. Ablakból pont odalátok.
Potyán nézem...................
Szval látványnak sem utolsó. De a lényeg hogy szőke a lelkem.
Comedy C. a köbön............
|
| |
|
[válaszok erre: #92508 #92509]
|
[előzmény: (92506) petersk, 2013-07-12 14:20:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92505. Elküldve:
2013-07-12 14:18:44 |
[6277.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (92504) z.marian, 2013-07-12 14:13:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33464. Elküldve:
2013-07-12 12:59:57 |
[6278.] |
A Youtube-ról újabban MP4-ben jönnek le a filmek?!
FLV-ben lehetett letölteni őket eddig.........
|
| |
|
[válaszok erre: #33466 #33467]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92501. Elküldve:
2013-07-12 12:42:08 |
[6279.] |
Úgy igen.
De inkább menj személyesen a forgalmazóhoz ha van rá mód.
|
| |
|
|
[előzmény: (92500) addam, 2013-07-12 12:11:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92499. Elküldve:
2013-07-12 12:06:58 |
[6280.] |
|
| |
|
[válaszok erre: #92500]
|
[előzmény: (92497) addam, 2013-07-12 11:56:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4974. Elküldve:
2013-07-12 11:07:45 |
[6281.] |
.............és 7 LNB + a forgatós is.
|
| |
|
[válaszok erre: #4975 #4979]
|
[előzmény: (4973) pedro5413, 2013-07-12 11:01:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97136. Elküldve:
2013-07-11 18:49:16 |
[6282.] |
"ugyanazzal az antennabeállítással"
Az nem biztos hogy ugyan az!
40-60C°-ra melegedett antenna, aztán lehül 15-re.........
Szél és egyebek. Szóval változhat.
Már az is kis hatással lehet rá ha a tartószerkezet egyik felét megmelegíti a nap a másik fele pedig árnyékban marad.
|
| |
|
[válaszok erre: #97140]
|
[előzmény: (97133) neo81, 2013-07-11 18:25:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97128. Elküldve:
2013-07-11 17:57:00 |
[6283.] |
Ügyfélszolgálat...............................
|
| |
|
|
[előzmény: (97125) dezso0724, 2013-07-11 17:45:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97118. Elküldve:
2013-07-11 12:28:58 |
[6284.] |
Hali!
Ne harcolj. Várjanak a központi hiba javítására.
De nem tudom megmagyarázni ez esetben hogy a működő boxok miért mennek...............
|
| |
|
|
[előzmény: (97117) Amatőr61, 2013-07-11 11:53:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97113. Elküldve:
2013-07-11 11:28:36 |
[6285.] |
Permeteznek.
Az alumínium gyengíti a jelet...................
|
| |
|
|
[előzmény: (97111) airwolf75, 2013-07-11 11:23:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
355. Elküldve:
2013-07-11 11:20:05 |
[6286.] |
Hali!
Sokan nem is tudjuk hogy nekünk is 20-30 méter kábel kanyarog mindenen keresztül mire eljut a boxba........................
Nálam már az 5m mire bejut a kábel a fal másik oldalán a diseqc kapcsolóba..................
|
| |
|
|
[előzmény: (352) Amatőr61, 2013-07-11 11:07:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97108. Elküldve:
2013-07-11 11:12:32 |
[6287.] |
Ha nálam megy, Nálad is megy az egyik boxon és más is írta hogy megy akkor hol lehet a hiba?
A feladásban?
Lehet hogy a másik kábelezésében, csatlakozásoknál, LNB-ben esetleg magában a másik boxban van a hiba.
Nézd át az F csatlakozókat a kábelen az semmibe sem kerül és még megeshet hogy megjavul. Az LNB-nél is szép tiszta rézszínű kábelvéget kell látnod mint a box felőli oldalon. Az árnyékolást is ellenőrizd!
|
| |
|
[válaszok erre: #97110 #97119]
|
[előzmény: (97107) neo81, 2013-07-11 11:04:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97106. Elküldve:
2013-07-11 11:01:46 |
[6288.] |
Az nem jelent semmit!
Nem egyforma mindkét box érzékenysége /azonos típusnál sem/ és a kábelezés vagy egyebek.
Vételi határon van/lehet az is amin megy. Ennél a TP-nél nem elég akkora jelszint mint a többinél. Nem képes a box pótolni a hiányzó adatmennyiséget.
Másrészt.: Én is azt a holdat fogom mint amit Te vagy bárki más. Igaz a légszennyezettség eltérő lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #97107]
|
[előzmény: (97104) neo81, 2013-07-11 10:36:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97103. Elküldve:
2013-07-11 10:24:45 |
[6289.] |
Nincs a HD-s TP-vel semmi baj.
Pontosabb antennabeállítás kell mint a többihez..
|
| |
|
[válaszok erre: #97104 #97105]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4942. Elküldve:
2013-07-10 10:43:21 |
[6290.] |
"77x92-es antennából már igen keskeny tányért látnak"
Nem az az igazi baj.
A szélső holdakról nem pontba verődik vissza a jel a fejhez hanem egy fektetett V betűt formál.
Ilyesmiket.: > O <
|
| |
|
[válaszok erre: #4943]
|
[előzmény: (4941) gorog67, 2013-07-10 10:34:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97077. Elküldve:
2013-07-10 10:34:18 |
[6291.] |
Nincs vele semmi baj!
Nálad a hiba.
|
| |
|
[válaszok erre: #97079]
|
[előzmény: (97074) mcfly82, 2013-07-10 10:16:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4932. Elküldve:
2013-07-09 18:48:17 |
[6292.] |
"Aztán vagy kidobott pénz vagy sok bosszúság a vége"
A siker szóba sem jöhet? Nem vagy túl derűlátó.
|
| |
|
[válaszok erre: #4933]
|
[előzmény: (4931) gurabli, 2013-07-09 18:35:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92451. Elküldve:
2013-07-09 17:40:59 |
[6293.] |
Kedvezményesen?
Mire gondolsz hisz semmiért nem kell fizetni?
|
| |
|
[válaszok erre: #92452]
|
[előzmény: (92444) bamba, 2013-07-09 14:32:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92446. Elküldve:
2013-07-09 16:00:14 |
[6294.] |
Köszi, jó oldalnak tűnik!
|
| |
|
|
[előzmény: (92443) Gabywap, 2013-07-09 13:57:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92437. Elküldve:
2013-07-09 12:49:20 |
[6295.] |
Pedig volt az már FTA ebben a pozícióban!
Lehetne megint az és nem kellene a 39°E-re csak azért másik LNB.
Nejem kedvence. De jó kis csati az.
|
| |
|
[válaszok erre: #92443]
|
[előzmény: (92433) aesgs677, 2013-07-09 11:59:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92429. Elküldve:
2013-07-08 16:29:46 |
[6296.] |
Kerültek már fel mostanság is csatornák amire rá sem toszott a UPC.
Pedig van rajt magyar hang........... /nem DIGI-s/
A könnyebb része van még csak meg. A nehezebb az hogy betegye a kínálatba.
|
| |
|
[válaszok erre: #92430]
|
[előzmény: (92428) divaoni, 2013-07-08 13:37:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8483. Elküldve:
2013-07-08 16:23:09 |
[6297.] |
Na, nem is a kosztpénzéből fizeti ki a UPC!
|
| |
|
|
[előzmény: (8482) Tarkan XxX, 2013-07-08 16:13:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33450. Elküldve:
2013-07-07 13:52:00 |
[6298.] |
Kábelen van még analóg.
Valameddig /egy újabb költözésig/ biztosan marad.
|
| |
|
[válaszok erre: #33451]
|
[előzmény: (33449) Tom25, 2013-07-07 11:45:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|