| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92402. Elküldve:
2013-07-06 12:31:31 |
[6301.] |
Szia!
Lehet hogy sikeres lenne lehet hogy nem.
Ha a UPC úgy gondolkodik hogy ha lesz kellő számú Efi és nem lesz ráfizetéses a HD akkor majd bővítenek, szépítenek..........
|
| |
|
|
[előzmény: (92399) Amatőr61, 2013-07-06 11:48:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92392. Elküldve:
2013-07-06 04:08:18 |
[6302.] |
No fene!
Jobban örülnek a számlának mint amit érte kapnak................
|
| |
|
[válaszok erre: #92394 #92396]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92383. Elküldve:
2013-07-05 19:44:52 |
[6303.] |
A lehető legjobb választ kaptad!
1., Szinte azonnal lepasszoltak vele.
2., Maradtál elégedett ügyfél.
3., Azt még nem tudom de gondolkodom rajta!
|
| |
|
[válaszok erre: #92384 #92385]
|
[előzmény: (92378) fredike, 2013-07-05 18:13:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92380. Elküldve:
2013-07-05 18:26:01 |
[6304.] |
Nálam jó!
|
| |
|
[válaszok erre: #92381]
|
[előzmény: (92379) chagaal, 2013-07-05 18:24:02]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92299. Elküldve:
2013-07-01 06:58:55 |
[6305.] |
3 törpe között is van legmagasabb!
Elég lenne MPEG 4-re cserélni...................
De nem tudom kivel lenne jobban kicseszve?!
|
| |
|
|
[előzmény: (92298) aesgs677, 2013-07-01 06:14:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
5009. Elküldve:
2013-07-01 05:32:48 |
[6306.] |
Látom van rajta horpadás.
Mielőtt bármit is veszel hozzá javítsd ki és egy napfénytesztet is csinálj.
Ha jó a fókusza akkor talán érdemes................
/Azt is nézd meg van-e benne 8-as/
|
| |
|
[válaszok erre: #5011]
|
[előzmény: (5005) psycohol, 2013-06-30 23:46:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92295. Elküldve:
2013-06-30 15:09:14 |
[6307.] |
Úgy látom csak az az egy műsor ment 16/9-ben.
Bizonyára az sem volt szándékos.
A Viasat Explorer-en.:
Hun-Rus
Cze-Eng
Eng-Cze a hangsáv.
|
| |
|
|
[előzmény: (92294) yaksi, 2013-06-30 14:15:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92290. Elküldve:
2013-06-30 11:35:44 |
[6308.] |
A Disc. Sci. átállt 16/9-re kapcsjel nélkül vagy csak a megszokott "elcsesztek valamit"?
|
| |
|
[válaszok erre: #92291]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
97054. Elküldve:
2013-06-30 11:02:44 |
[6309.] |
Online idő beállítás van a boxon? Ott lehetne kezdeni valamit.
|
| |
|
[válaszok erre: #97055]
|
[előzmény: (97051) hornyan, 2013-06-29 23:03:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92275. Elküldve:
2013-06-29 15:55:19 |
[6310.] |
Ez nem is volt kérdéses.
|
| |
|
[válaszok erre: #92278]
|
[előzmény: (92264) petersk, 2013-06-29 13:22:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92261. Elküldve:
2013-06-29 13:10:26 |
[6311.] |
Az MPEG 4-es UPC boxok gondolom Nagrásak.
De adhatnának ki mást is és a médiakard megoldás is megmarad.
Persze jónéhány saját vasat is cserélnünk kellene majd.
De az igazi gond nem a csatornák mennyiségével van.
Ha új műsorokat akarunk látni akkor kell az új csati.
A kedvenc csatornáim összes műsorát már csaknem fejből tudnám kommentálni.
|
| |
|
[válaszok erre: #92264]
|
[előzmény: (92260) petersk, 2013-06-29 12:52:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92256. Elküldve:
2013-06-29 06:45:50 |
[6312.] |
Néhány box-ot azért kellene hozzá cserélni.................
Hozzá is láthatnának azzal hogy már csak MPEG-4 eseket adnának ki.
|
| |
|
[válaszok erre: #92259]
|
[előzmény: (92255) jmsmen, 2013-06-29 00:49:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92249. Elküldve:
2013-06-28 18:19:15 |
[6313.] |
A BBC Knowledge-t is berakhatnák. /Ha már ott virít/
Most épp David Ettemboro .......................
A Spektrum HD nem túl jó a negyedórás cze. Jogobellinka miatt.
|
| |
|
[válaszok erre: #92254 #92254]
|
[előzmény: (92248) Tibi242, 2013-06-28 18:07:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
50038. Elküldve:
2013-06-28 06:00:44 |
[6314.] |
A távkapocs működőképes maradt vagy tisztításra szorul?
|
| |
|
[válaszok erre: #50040]
|
[előzmény: (50037) [Bukta], 2013-06-28 04:40:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31685. Elküldve:
2013-06-27 21:21:53 |
[6315.] |
A semmitől ami kicsit is több az már elég?
|
| |
|
[válaszok erre: #31686]
|
[előzmény: (31681) eszenyi82, 2013-06-27 20:13:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92222. Elküldve:
2013-06-26 09:05:26 |
[6316.] |
Madarat tolláról, Tv csatornát barátjáról........
|
| |
|
|
[előzmény: (92220) yaksi, 2013-06-26 08:48:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92202. Elküldve:
2013-06-24 17:57:54 |
[6317.] |
Így a jó!
|
| |
|
|
[előzmény: (92201) taurus, 2013-06-24 17:50:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92199. Elküldve:
2013-06-24 17:49:26 |
[6318.] |
Nálam is a jelszint/minőség 0%
Akkorát dörgött és villámlott itt a közelben majd besz..................
|
| |
|
|
[előzmény: (92197) mind_the_gap, 2013-06-24 17:42:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92196. Elküldve:
2013-06-24 17:34:25 |
[6319.] |
Saját box +1 előny.
/Magyar EPG-vel/
Este.: Men in Black 3
|
| |
|
[válaszok erre: #92198 #92200]
|
[előzmény: (92190) petersk, 2013-06-24 16:24:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92151. Elküldve:
2013-06-23 11:30:31 |
[6321.] |
Vagy talán azért nézett utána mert feltűnt...............
Nem mindenki lóg a Tv-n vagy itt a fórumon.
|
| |
|
[válaszok erre: #92153]
|
[előzmény: (92145) mlaszlo, 2013-06-23 09:27:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33332. Elküldve:
2013-06-22 17:36:25 |
[6322.] |
Azon is, de a többin is eléggé sok és idegesítőek az ajánlók.
Akár napi 100 alkalommal is találkozhatunk ugyanazzal, csatornánként.
|
| |
|
|
[előzmény: (33330) [Bukta], 2013-06-22 16:48:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8478. Elküldve:
2013-06-17 20:42:01 |
[6323.] |
Nekem is mindhárom van, igaz TV csak az analóg,
+Direkt!
|
| |
|
|
[előzmény: (8477) Stella78, 2013-06-17 20:25:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|