| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33282. Elküldve:
2013-06-16 18:54:28 |
[6326.] |
Attól függ mit mond.
A Youtube-on keresd majd.
|
| |
|
|
[előzmény: (33279) -Nandor-, 2013-06-16 18:10:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31658. Elküldve:
2013-06-16 18:42:39 |
[6327.] |
Van.
Milyen az ég? Felhő van a műhold irányában?
|
| |
|
|
[előzmény: (31655) natomail, 2013-06-16 18:33:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31652. Elküldve:
2013-06-14 19:43:54 |
[6329.] |
Ki adja majd a műholdra az RTL-t és a TV2-t?
|
| |
|
|
[előzmény: (31651) eszenyi82, 2013-06-14 19:33:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92083. Elküldve:
2013-06-14 14:29:23 |
[6331.] |
A telefont ajánlom én is.
A kártyaszám alapján csak tudnak tenni valamit hiszen már aktiválták is.
Új előfizető, vagy valami hasonló menüpontban csak elérsz egy ügyfélszolgát!
Mivel 1 HD megy akkor a többire is képes a cuccosod.
Hívhatod a külföldi számot is ha csak mobilod van és a 40-es drága.:
"Telefonos ügyfélszolgálatunk az alábbi számon érhető el
06-40/150-150*
A fenti számon munkatársaink hétköznapokon 8:00-22:00 óráig, hétvégén pedig 10:00-22:00 óráig fogadják hívását.
* az ország bármely pontjáról helyi tarifával hívható. Külföldről a következő telefonszámon érhet el minket: +36-1/688-1048."
|
| |
|
[válaszok erre: #92085]
|
[előzmény: (92081) tferi66, 2013-06-14 13:55:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92067. Elküldve:
2013-06-14 10:15:26 |
[6333.] |
A linken megtalálhatók a meglévőknek szólók is. /lejjebb kell menni/
A szerelő gondolom úgy értette hogy az első két box bekötésével egybevonva ingyenesen nem lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #92069]
|
[előzmény: (92064) Patyomkin, 2013-06-14 09:56:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92060. Elküldve:
2013-06-14 05:07:10 |
[6335.] |
Ha úgysem megy akkor a box RCA hangkimenetéből külön kábelen átviszed a TV-be. A Scart aljzatból is lehet hangot kinyerni átalakítóval.
Ezekben az esetekben a TV HDMI hangbemenetét is "külső"-re kell állítani.
|
| |
|
|
[előzmény: (92059) Barczik L, 2013-06-14 04:23:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4987. Elküldve:
2013-06-14 04:32:33 |
[6336.] |
Öregszik az antenna is. Hiába jó a fej ha a dereka nem bírja.
Azért is lett írva az előzőekben hogy nedvesíteni kell!
|
| |
|
|
[előzmény: (4985) gardiner, 2013-06-13 21:15:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92059. Elküldve:
2013-06-14 04:23:52 |
[6337.] |
A TV menüjében be kell állítani hogy a hang a HDMI vagy a külön RCA bemeneteken menjen.
Alapnak pedig a HDMI van kijelölve lehet hogy el lett állítva.
|
| |
|
[válaszok erre: #92060]
|
[előzmény: (92056) toxigen, 2013-06-13 23:04:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92045. Elküldve:
2013-06-13 19:39:14 |
[6338.] |
A Google térképe szerint 459Km. /Közpon-központ/
De ha sz@r van a palacsintában akkor nem hinném hogy a szalvétáját kellene kifogásolni.
http://goo.gl/maps/kFXxI
|
| |
|
[válaszok erre: #92046]
|
[előzmény: (92043) miki2002, 2013-06-13 19:22:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4983. Elküldve:
2013-06-13 11:49:19 |
[6339.] |
Hehe!
De mint "ITI"-nek is írtam jót lehet vele szórakozni.
Na nem a tetőn hanem egy földi alacsony árbócon.
|
| |
|
[válaszok erre: #4984]
|
[előzmény: (4981) yaksi, 2013-06-13 09:58:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4978. Elküldve:
2013-06-13 04:55:22 |
[6340.] |
A lavóron mit állítottál?
Abból csak a 8-ast kell /ha van/ kivenni.
Általában a fejtartó rúd szokott lekonyulni a szél rángatásai miatt.
Papírlappal nézd meg az LNB fölött és közelebb is a foltot.
De azért éles peremű teljesen tökéletes foltot ne várj mert ugye ez mégsem igazi tükör.
Jól el lehet vele szórakozni és látványosan bemutatja hogy többfejes rendszernél milyen jelet kapnak a szélső LNB-k.
Valami ilyesmit.: > o <
|
| |
|
[válaszok erre: #4979 #4985]
|
[előzmény: (4977) ITI, 2013-06-13 04:05:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92010. Elküldve:
2013-06-12 20:49:43 |
[6341.] |
Egyik párosított szolgáltatói boxban sem megy tudtommal.
/okosítás nélkül/
Azt kérdezted miben nem megy. Ezekben nem.
|
| |
|
|
[előzmény: (92007) petersk, 2013-06-12 20:39:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92005. Elküldve:
2013-06-12 20:33:38 |
[6342.] |
Pl.: A lebutított szolgáltatóikban. /főleg más szolgáltatóké/
Típusokat nem tudok! 3-4 féle saját box-om volt amiket ismerek.
|
| |
|
[válaszok erre: #92006 #92007]
|
[előzmény: (92004) petersk, 2013-06-12 20:25:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
92003. Elküldve:
2013-06-12 20:24:00 |
[6343.] |
Pffff.
Aminek van rendes modulfogadója és modul is van hozzá azokban biztos megy.
Ha kártyaolvasója van és a kellő szoft is megvan rajta akkor azokban is.
Akkor a többiben nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #92004]
|
[előzmény: (91999) petersk, 2013-06-12 20:14:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91997. Elküldve:
2013-06-12 20:11:14 |
[6344.] |
Azért mindegyikben nem.
|
| |
|
[válaszok erre: #91999]
|
[előzmény: (91996) petersk, 2013-06-12 20:03:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91974. Elküldve:
2013-06-12 16:48:20 |
[6345.] |
Ha van benne időzítő akkor adj meg neki pár éjjeli időpontot a paprikára hogy bekapcsoljon. /Vagy amikor a kutyus se nézi/
Akár hónapokra előre is ha lehet.
"tali"
A 6010-es Philips volt a tájékoztatón amit kaptam.
Igaz nem kértem és végül is mit osztottak szét azt nem tudom.
|
| |
|
[válaszok erre: #92019]
|
[előzmény: (91962) antikabakter, 2013-06-12 10:54:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91965. Elküldve:
2013-06-12 11:31:27 |
[6346.] |
Nem egészen!
A műholdváltáskor lehetett vásárolni.
|
| |
|
[válaszok erre: #91973]
|
[előzmény: (91960) tali, 2013-06-12 09:43:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31615. Elküldve:
2013-06-11 18:37:57 |
[6347.] |
Meg a Jósda és Budapest Tv.
Takaros kis összeállítás lenne.
|
| |
|
|
[előzmény: (31614) z.marian, 2013-06-11 17:52:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33263. Elküldve:
2013-06-11 18:29:42 |
[6348.] |
Az importálás-nál csak ahhoz teszed a pipát!
Jaaa. A Torch kezeli a Torrent-et is.
|
| |
|
[válaszok erre: #33264]
|
[előzmény: (33262) letaylajos, 2013-06-11 18:27:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33261. Elküldve:
2013-06-11 18:26:49 |
[6349.] |
A Torch-ot használom de előtte a Chrome volt. Mindkettő jól teljesít de a Torch gyorsabb.
A Torch-ban beépített médialetöltő és zenekereső is van.
Külsőre és használatban amúgy megegyezik a két kereső.
De Pl.: az ELMÜ-höz kell a Mozilla vagy az Explorer.
|
| |
|
|
[előzmény: (33258) letaylajos, 2013-06-11 18:09:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33257. Elküldve:
2013-06-11 16:54:48 |
[6350.] |
A Chrome-ba és a Torch-ba is lehet.
A két kereső csaknem azonos.
|
| |
|
[válaszok erre: #33258]
|
[előzmény: (33255) letaylajos, 2013-06-11 11:33:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|