| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91952. Elküldve:
2013-06-10 05:14:17 |
[6351.] |
( Samsung TV ) abban a Társkártya a régi modullal -> van HD csomagom.
Majd később írtad hogy .:
"kb. 10 másodparcre megjeleníti a csatornát"
Ezek alapján tuti hogy aktiválva van a társkártyád is a HD csomaggal.
Ha a másik TV-n is mennek a HD-k a régi modul/kártyával akkor a TV is kizárható mint hibaforrás.
Marad a modul mint hibalehetőség.
A "csere-bere átrakom" alatt azt értettem hogy mindkét TV-ben mindkét modult mindkét kártyával kipróbálod!
Teszteld az új modult is mindkét kártyával mindkét TV-n.
Ha nem megy vele a HD akkor írd be a modulod típusát esetleg fotóját talán valaki ráismer és tud benne segíteni.
|
| |
|
[válaszok erre: #91953]
|
[előzmény: (91949) mazsolla1, 2013-06-09 22:23:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91948. Elküldve:
2013-06-09 22:18:29 |
[6352.] |
Annyira nem ismerem a modulokat.
Nekem csak 1 volt de attól még a box is lefagyott ha HD-ra kapcsoltam.
De ezekkel a csere-bere átrakom dolgokkal ki tudod következtetni hogy mi az ami mindig mindenben megy, vagy éppen nem megy.
|
| |
|
[válaszok erre: #91949]
|
[előzmény: (91946) mazsolla1, 2013-06-09 22:06:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91945. Elküldve:
2013-06-09 21:59:43 |
[6353.] |
Értelmezésemben akkor a modulod és az új kártyád is rendben van és működik.
Ha abban a Tv-ben egyáltalán egyik kártya/modul párosítással sem megy a HD akkor a Tv-vel van gond.
Lekereste a Tv a HD csatornákat?
Biztosan abban is DVB S2 tuner van?
A "nincs HD csatornám"-alatt azt érted hogy nem nyílnak meg ha rá kapcsolsz?
|
| |
|
[válaszok erre: #91946]
|
[előzmény: (91944) mazsolla1, 2013-06-09 20:48:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91943. Elküldve:
2013-06-09 20:32:50 |
[6354.] |
"Miért nincsenek HD csatornáim?"
Így már kérdés.
De ha csak azon a kártyán nincs, akkor csak az ügyfélszolgálat tud segíteni.
Feltételezem a főkártyás boxban is próbáltad a társkártyát.
/Frissítéskor a boxban beüzemelve kell hogy legyen a kártya./
|
| |
|
[válaszok erre: #91944]
|
[előzmény: (91939) mazsolla1, 2013-06-09 20:17:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91938. Elküldve:
2013-06-09 20:14:28 |
[6355.] |
Ha már van Fő kártyád akkor van Üf. számod is.
Telefonon kérhetsz kártyafrissítést.
De mi volt a kérdésed?
|
| |
|
[válaszok erre: #91939]
|
[előzmény: (91937) mazsolla1, 2013-06-09 19:38:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91936. Elküldve:
2013-06-09 19:32:17 |
[6356.] |
Van ahol ügyes kifogásokkal "lepattintják" az efit.
Ha messziről jött.: Holnap jöjjön vissza érte .................................. /egyebek/
|
| |
|
[válaszok erre: #91950]
|
[előzmény: (91935) miki2002, 2013-06-09 19:17:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31585. Elküldve:
2013-06-09 17:10:16 |
[6357.] |
Az "eredeti hang" akkor értendő ha az nem magyar?
|
| |
|
[válaszok erre: #31589]
|
[előzmény: (31584) yaksi, 2013-06-09 16:53:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31583. Elküldve:
2013-06-09 16:46:47 |
[6358.] |
Ezt nem igazán értem!
A közpénzen feladott csatornára bizonyos szolgáltató kódja került fel és csak előfizetéssel lesz látható-hallható?! /időszakosan/
Újabb "parkolási" cég.
Az időszakosan nálam azt jelenti hogy a listámba sem teszem. Egy huncut buznyákot nem fizetek pluszban ha 3-4-5 D-ben is adnák akkor sem.
|
| |
|
[válaszok erre: #31588]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31574. Elküldve:
2013-06-09 10:12:15 |
[6359.] |
Igen jól. Igaz csak a HD-kat néztem de azért mennek FTA is.
|
| |
|
|
[előzmény: (31573) natomail, 2013-06-09 09:43:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91929. Elküldve:
2013-06-09 10:08:54 |
[6360.] |
A kártyákat hivatalosan a megadott címen használhatod.
De ha a Te nappalid átnyúlik a "szomszéd faluba" akkor ott is használhatod. Vagy ahol jól esik.
|
| |
|
[válaszok erre: #91930]
|
[előzmény: (91927) tferi66, 2013-06-09 09:56:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96973. Elküldve:
2013-06-08 17:17:42 |
[6361.] |
....és az ügyfélszolgálatok gyorsaságáról is tudnának mesélni.
|
| |
|
|
[előzmény: (96972) pityu54, 2013-06-08 17:07:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96971. Elküldve:
2013-06-08 16:56:26 |
[6362.] |
Válogatós család lehet.
|
| |
|
[válaszok erre: #96972]
|
[előzmény: (96969) [Bukta], 2013-06-08 16:11:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
2628. Elküldve:
2013-06-07 11:06:07 |
[6363.] |
Nekem 7 LNB-t /egyenlőre/ szépen kiszolgál. Semmi okom a panaszra. De ha a kiskecske többet tud, lecserélem.
|
| |
|
|
[előzmény: (2627) gardiner, 2013-06-07 10:47:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
2626. Elküldve:
2013-06-07 10:41:18 |
[6364.] |
Hát...................
A 110-es nekem qrva sok reklámot fog!
|
| |
|
|
[előzmény: (2625) yaksi, 2013-06-07 10:32:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
317. Elküldve:
2013-06-06 17:00:26 |
[6365.] |
Pontosan!
De azért olvasd el azt a linket hátha nálad sem megfelelő volt benne.
|
| |
|
|
[előzmény: (316) vasimnbt, 2013-06-06 16:43:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
2618. Elküldve:
2013-06-05 19:10:36 |
[6367.] |
Gyengíti a jelerőt mert szétszórja a jelet.
Talán egy 10-15cm-es gumilabdával meg lehetne próbálkozni kinyomni a horpadást. Az esetleges 8-ast is ki kell javítani.
Egy napfénytesztet javaslok a végére.
|
| |
|
[válaszok erre: #2620]
|
[előzmény: (2616) gyimes, 2013-06-05 18:34:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
2612. Elküldve:
2013-06-05 16:30:03 |
[6368.] |
Ugyan az mint nekem.
De a közepén az árnyék, piszok vagy horpadás?
Pici a kép nagyon.
|
| |
|
[válaszok erre: #2616]
|
[előzmény: (2610) gyimes, 2013-06-05 16:00:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91906. Elküldve:
2013-06-05 10:54:12 |
[6369.] |
Annyiban egészíteném ki hogy a szolg. boxok a Paprika TP-jéről töltik le az EPG-t minden csatornához. Az akkor onnan magyar.
Ha más TP-re váltunk /csatornára/ akkor már az adott csatorna TP-jéről veszi az adatokat ami nem minden esetben magyar. Az már a csatorna feladójától függ.
De néhány egyéb típusú box is képes erre de hogy hogyan kezeli a nyelveket az eléggé változatos.
|
| |
|
|
[előzmény: (91905) miki2002, 2013-06-05 10:34:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
49816. Elküldve:
2013-06-04 19:56:06 |
[6370.] |
Ez nem az az oldal.
|
| |
|
|
[előzmény: (49815) sztar1, 2013-06-04 18:49:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8417. Elküldve:
2013-06-04 04:21:53 |
[6371.] |
Beállhatott a csapágy és most megforog a házában. /csak tipp/
|
| |
|
|
[előzmény: (8415) psycohol, 2013-06-04 01:21:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33219. Elküldve:
2013-06-03 17:56:49 |
[6372.] |
Mint írtam a "Műveletek" lenyíló ablaka. /Nem a szerkesztés./
|
| |
|
[válaszok erre: #33220]
|
[előzmény: (33218) hikjma, 2013-06-03 15:44:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96944. Elküldve:
2013-06-03 17:53:57 |
[6373.] |
A 31.5°E-ről is magyarul jön. /Ha az elérhetőbb!/
|
| |
|
|
[előzmény: (96943) gorog67, 2013-06-03 16:28:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33217. Elküldve:
2013-06-03 15:37:00 |
[6374.] |
Jobbra fent ha rá katt az Avatar-odra akkor lenyílik a lejátszási listáid és mellette a lehetőségek között a videókezelő is. Pipát a négyzetbe majd a műveletek lenyíló ablakban a törlés.
De elképzelhető hogy nem egységes ez mindenkinél.
|
| |
|
[válaszok erre: #33218]
|
[előzmény: (33216) hikjma, 2013-06-03 15:32:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33215. Elküldve:
2013-06-03 15:02:25 |
[6375.] |
A videókezelő-ben most is lehet!
|
| |
|
[válaszok erre: #33216]
|
[előzmény: (33214) hikjma, 2013-06-03 14:58:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|