| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
310. Elküldve:
2013-06-01 10:52:06 |
[6376.] |
Ha lehet leszerelt állapotban a földön ideiglenes állványon.:
Tükröt bevizezni és a nap felé fordítani úgy hogy a nap sugarai az LNB-n fókuszálódjanak.
Annyira kell megemelni a lekonyult fejtartót hogy a legkisebb és kerekebb fókuszpontot lásd az LNB-n.
Ajánlatos egy papírlapot tenni elé amin jobban látni hogy hol van az a pont.
/Tükröt folyamatosan vizesen kell tartani hogy jobban visszaverje a fényt/
|
| |
|
[válaszok erre: #311]
|
[előzmény: (309) megabyte, 2013-06-01 08:49:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91811. Elküldve:
2013-05-31 17:22:05 |
[6378.] |
Blokkosodás?
10 percenként váltakozik az ég napsütés és felhőszakadás között. /előbb jég is volt 1 pici/
Fekete felhő beárnyékol, fejek csatlakozók beázhatnak és a szél elállíthatja az antennát.
Ezt tapasztalom.
De lehet hogy a kérdéses csatikat csak egyszerűen nem nézem.
|
| |
|
|
[előzmény: (91810) szucsok, 2013-05-31 17:10:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4904. Elküldve:
2013-05-31 16:28:22 |
[6379.] |
Azt a laposvasat én élére állítva raktam.
Furatok rajta lent-fent és a fejtartón.
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| |
|
|
[előzmény: (4903) Merlot, 2013-05-31 15:51:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91746. Elküldve:
2013-05-28 21:27:59 |
[6380.] |
Ez a Panthera-ra is igaz. De ennél a csatinál nem tudja melyik milyen nyelv. A többi csatin nincs ilyen gondja.
|
| |
|
[válaszok erre: #91747]
|
[előzmény: (91744) Csocso_12, 2013-05-28 21:20:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91743. Elküldve:
2013-05-28 21:10:17 |
[6381.] |
A Discovery HD-n neked kell manuálisan a hangsávot kiválasztani mert nem látni rajta nyelvezet megnevezést.
A 3 sávból az egyik magyar.
|
| |
|
[válaszok erre: #91744]
|
[előzmény: (91741) szokolof, 2013-05-28 20:26:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33173. Elküldve:
2013-05-25 15:56:54 |
[6382.] |
Fogyókúrás szalámi.
Ők megmérték, 100g + Te megméred otthon 56g = 156g.
|
| |
|
|
[előzmény: (33170) tibsi, 2013-05-25 12:05:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91686. Elküldve:
2013-05-25 10:49:00 |
[6383.] |
Nincs feltöltve. Majd hétfőn működni fog.
/A HBO HD-n a mai nap még megvan./
|
| |
|
[válaszok erre: #91687]
|
[előzmény: (91685) szmmate, 2013-05-25 09:00:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91660. Elküldve:
2013-05-22 18:35:35 |
[6384.] |
Ahhoz az a leg jobb amin Kovács Nóra a narrátor!
|
| |
|
|
[előzmény: (91659) Gilberto, 2013-05-22 17:11:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33161. Elküldve:
2013-05-22 18:29:12 |
[6385.] |
Nekem semmi!
/mert nincs/
|
| |
|
[válaszok erre: #33163]
|
[előzmény: (33158) yaksi, 2013-05-22 15:54:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33154. Elküldve:
2013-05-22 13:08:51 |
[6386.] |
Gondolom LG lehet..............
|
| |
|
[válaszok erre: #33155 #33158]
|
[előzmény: (33152) yaksi, 2013-05-22 09:33:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33151. Elküldve:
2013-05-21 17:10:05 |
[6387.] |
Köszönöm mindenkinek a segítségét!
Most telepítgetek!
Ha nem jelenkezem akkor meg kell várnom még újra lesz húzva az XP-m.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91554. Elküldve:
2013-05-21 17:04:24 |
[6388.] |
Ott van a 3D!
Sport 1 HD 3D Test a neve.
|
| |
|
[válaszok erre: #91555 #91556]
|
[előzmény: (91553) ToomyC, 2013-05-21 16:52:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91528. Elküldve:
2013-05-21 09:22:01 |
[6389.] |
Ezeket "MI" fórumozók gyűjtöttük mind, saját tapasztalat alapján.
|
| |
|
|
[előzmény: (91526) Patyomkin, 2013-05-21 08:24:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33145. Elküldve:
2013-05-21 09:18:27 |
[6390.] |
A feldarabolt címeket egybe rakja akkor.
De bármit teszek konvertálás nélkül nem lehet jó képarányt csinálni. Csak ha a lejátszó menüben vagy a kijelzőn módosítok.
De akinek-akiknek készül /násznép/ nem biztos hogy megtudják tenni ezt.
Ott rontottam el hogy a kamerát átállítottam 4/3 ről 16/9-re. Így a felvételt 16/9 ben történt de 4/3-as jellel adja ki.
Cumizok 3. napja vele.
|
| |
|
[válaszok erre: #33147 #33148]
|
[előzmény: (33144) 999999, 2013-05-21 08:38:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91525. Elküldve:
2013-05-21 07:50:45 |
[6391.] |
>UPC Direktkártya forgalmazók:
Budapesten (1085 Bp., József körút 42.) az ALFA SAT
Budapest- http://www.betacom.hu/szakuezletek.html
Dunaújváros,2400 Vap BT. Római körút 4.Telefon.:20/420-7661, 25/787-874
Eger - HDdigisat - II. Rákóczi Ferenc út 28. - 70 385-7377
Esztergom 2500 Gran Telecom KFT Petőfi Sándor utca 16. 06 33 400-055
Gyöngyös -Zrínyi utca /Csa-Szignál/
Paks Dózsa Gy.út 102 /esetleges-2000Ft/
Pápa Sat-Elit Hifi áruház Külső Veszprémi út 37. Tel: 06/89 313-963
Pécel:Médiawox.
Szombathely 9700. Hertech Kft. Mátyás király u. 10.Telefon 94/323-118
Szigetszentmiklós,2310 Parabola Porta Kft. Csepeli út 15.Telefon24 368-490
Tatabánya,2800 Győri út 1, 06-34/311-732. ORION SAT Antenna és Műszaki Szaküzlet
Vác 2600 Doktor Csányi László körút 17. -30 475-0977
http://hu.upcdirect.com/ugyfelszolgalat/hivatalos-forgalmazok/
|
| |
|
[válaszok erre: #91526]
|
[előzmény: (91505) eszenyi82, 2013-05-20 13:17:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91523. Elküldve:
2013-05-21 04:37:49 |
[6392.] |
Ha valaki a saját ízléséről ír hogyan írhatod rá hogy "nincs igaza"?
|
| |
|
|
[előzmény: (91521) visual, 2013-05-20 22:11:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96872. Elküldve:
2013-05-20 21:28:40 |
[6393.] |
Akkor még újdonság volt!
Mennyibe is került akkoriban egy mobil?
|
| |
|
|
[előzmény: (96867) szbarna, 2013-05-20 20:29:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
20880. Elküldve:
2013-05-20 21:25:32 |
[6394.] |
Akár fel is robbanhat!
Csak rá kell fújni és a fölös más el is tűnt.
|
| |
|
|
[előzmény: (20878) lacoka, 2013-05-20 21:05:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
20877. Elküldve:
2013-05-20 20:54:45 |
[6395.] |
|
| |
|
|
[előzmény: (20876) Ignasov, 2013-05-20 20:51:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33143. Elküldve:
2013-05-20 20:45:23 |
[6396.] |
Hasonló gonddal küzdök.
DVD-ről NERO 7 prémium-mal importált családi felvételeket ami 16/9-es 4/3-asnak véli és a képernyő két szélén fekete sáv. A fejek meg így hosszúkásak lettek. Konvertálással meg lerontom.
A médiainfóban is 4/3-mat ír de ott hiába írom át 16/9-re nem lehet menteni.
Van olyan valami amivel 16/9-re lehetne varázsolni a képernyő beállítást?
XP van a PC-n.
|
| |
|
[válaszok erre: #33144]
|
[előzmény: (33140) yaksi, 2013-05-20 18:13:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
20874. Elküldve:
2013-05-20 05:16:31 |
[6397.] |
Első alkalommal egy tisztítás segít.
Ne használj oldószereket csak langya szappanos vizet és ne keféld a tappancskákat.
Ha száraz és tiszta belülről vagy továbbra sem müxi akkor a tappancsokat be kell kicsit "púderezni".
Finom csiszpapíron végighúzgálsz egy szénkefét. A keletkezett porba belemártasz picit egy fülpiszkát és be pamacsolod a tappancskát.
A másik oldalról nyomd be a gombot hogy kiforduljon az érintkező felülete így nem kened be az egész hátulját a guminak.
|
| |
|
[válaszok erre: #20875 #20876]
|
[előzmény: (20873) Merlot, 2013-05-19 22:30:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96830. Elküldve:
2013-05-18 12:02:39 |
[6398.] |
Jók.
|
| |
|
|
[előzmény: (96829) film guru, 2013-05-18 11:31:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4944. Elküldve:
2013-05-16 21:24:20 |
[6399.] |
Valószínű hogy igen.
Nézd meg milyen pontot rajzol ki a nap az LNB-re. Aztán nézd meg kicsivel az LNB közepe alatt és felett is. Kicsit emelni/buktatni kell az antennát.
Ahol a legszebb a folt /kicsi kerek/ ott az LNB helye.
|
| |
|
[válaszok erre: #4945]
|
[előzmény: (4943) Robertooo, 2013-05-16 21:13:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8405. Elküldve:
2013-05-15 20:16:26 |
[6400.] |
A 4 fejes ren...............-topicban is írtad, ott válaszoltam.
/De inkább idevaló téma/
|
| |
|
|
[előzmény: (8401) yaksi, 2013-05-15 16:27:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|