| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8421. Elküldve:
2013-05-15 05:39:10 |
[6402.] |
Mifelénk a közepes és nagy vállalatok bevezették már régen a 3 és a folyamatos műszakot is.
Hétvégén és éjjel is dolgoztatnak. Mindezt olyan szalagmunkán ahol egyáltalán nem indokolt. Bármikor elvégezhető munka. Már csak a pótlékok eltörlésén fáradoznak.
Ha ezek ellen lépnél fel támogatnálak.
A UPC esetében ami olvasatomban csak a hibaelhárításról szól 24 órás szolgáltatásról beszélhetünk amiben benne van a net, telefon és a Tv csatornák.
Ezek érintik a magán és a céges efiket is.
Egy pénteken bejött hiba azért sok gondot tud okozni hétfőig. Ez a szolgáltatás nem csak a szórakozásról szól.
Nem csak ajánlott de szükségszerű is a hétvégi javítások bevezetése.
|
| |
|
|
[előzmény: (8419) Pinka, 2013-05-14 22:08:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96816. Elküldve:
2013-05-13 13:40:00 |
[6403.] |
Rögzítős boxok is vannak.
Olyat kapsz amilyet kérsz. De vehetsz sajátot is de biztosan azzal is "elégedett" lennél.
|
| |
|
[válaszok erre: #96819]
|
[előzmény: (96814) gili, 2013-05-13 12:36:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91345. Elküldve:
2013-05-12 06:43:40 |
[6404.] |
Azt tudni kell hogy a HD-t a szemünk hamar megszokja.
Ha ezután SD-t nézünk rosszabbnak látjuk /hisszük/ mint azelőtt voltak.
Ez leginkább új HD előfizetéskor jelentkezik.
A csatornák tartalma viszont állandóan gyengül.
|
| |
|
|
[előzmény: (91342) igzol01, 2013-05-12 05:09:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33072. Elküldve:
2013-05-10 14:12:25 |
[6405.] |
OK, köszi!
Olyan volt mintha csak minden második képkockát láthatnám.
|
| |
|
|
[előzmény: (33071) mann00, 2013-05-10 12:20:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33070. Elküldve:
2013-05-10 12:06:05 |
[6406.] |
Köszi!
Ez is már valami. Nagyon ugrálós lett a képe és az asztali lejátszó nem játssza folyamatosan. Pedig mindent beállítottam ami kell. Majd megpróbálom a nem full HD-t is.
Konvertálás nélküli megoldás jobb lenne ha egyáltalán létezik.
|
| |
|
[válaszok erre: #33071]
|
[előzmény: (33068) mann00, 2013-05-10 09:19:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33067. Elküldve:
2013-05-10 08:40:49 |
[6407.] |
Videokamerával SD kártyára rögzített MOV file-t hogyan lehet folyamatossá tenni? Darabolt felvételeket készít.
Ha lehet akkor valami veszteségmentes gyors konvertálás nélküli dolog kellene.
A T.C.-rel próbálkoztam de nem jön vele össze rendesen és valami CRC file nincs meg -et ír. Full HD felvétel lenne.
Igazából az átkódolás sem jött össze. XP van a gépen.
|
| |
|
[válaszok erre: #33068 #33091]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96792. Elküldve:
2013-05-10 07:43:37 |
[6408.] |
Már "fekete" listán van az előfizető!
Leírása szerint nem áll szándékában ebben a világban előfizetést kötni senkivel.
Aki pedig nem áll szerződésben az nem is mondhat le.
Max egy tájékoztató levelet küld az igazolással hogy kapcsolják ki és vigyék a cuccost ha kell nekik. De kérdés hogy milyen adatokat tud és tudhat a szerződés azonosításához.
Megírja hányas parcella.
Egy telefont ejtenék meg a helyében és azzal le is zárnám.
|
| |
|
[válaszok erre: #96793 #96794 #96796]
|
[előzmény: (96789) beam, 2013-05-10 07:20:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91266. Elküldve:
2013-05-08 04:17:20 |
[6409.] |
Csak ki szeretne provokálni egy pároldalas vitát. /talán unalom ellen/
|
| |
|
[válaszok erre: #91267]
|
[előzmény: (91264) yaksi, 2013-05-07 21:34:01]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91256. Elküldve:
2013-05-07 15:45:08 |
[6410.] |
Bajod van velem?
Egyszerűen nincs rá lehetőség csak betűről betűre beírni a helyes linket emlékezetből.
|
| |
|
|
[előzmény: (91255) Alien, 2013-05-07 15:27:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91254. Elküldve:
2013-05-07 15:22:03 |
[6411.] |
Az már a Te linked volt!
Tv-n nem lehet szöveget másolni kivágni............
|
| |
|
[válaszok erre: #91255]
|
[előzmény: (91242) Alien, 2013-05-07 11:13:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91240. Elküldve:
2013-05-07 11:11:37 |
[6412.] |
Most mindegy hova katt, mindenhol bejön az oldal.
De előbb nem akart.
|
| |
|
[válaszok erre: #91242]
|
[előzmény: (91237) sat_2joco, 2013-05-07 10:04:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4811. Elküldve:
2013-05-07 11:09:39 |
[6413.] |
Nálam saját tákolmányú a 7-es fejtartó.
A fejtartó szélétől egy vékony pálcát csavaroztam a tányér szélére.
Ezzel csillapítom a szél okozta beremegést.
Csak vékony 6x3mm-es rugalmas pálcika szinte semmit sem bír tartani de elégnek bizonyult.
|
| |
|
|
[előzmény: (4810) gorog67, 2013-05-07 10:59:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91232. Elküldve:
2013-05-07 09:47:49 |
[6414.] |
Szó szerint.:
A kért oldal nem található.
|
| |
|
[válaszok erre: #91235 #91237]
|
[előzmény: (91231) taurus, 2013-05-07 09:43:18]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33040. Elküldve:
2013-05-06 20:54:36 |
[6415.] |
Küldtem Pü-t.
Az utolsó sora nem neked szól, ne vedd figyelembe!
|
| |
|
[válaszok erre: #33041]
|
[előzmény: (33038) Robertooo, 2013-05-06 20:40:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91220. Elküldve:
2013-05-06 16:15:33 |
[6416.] |
Ha van 2 USB a Tv-n akkor lehet a 2 HDD.
A felvételt csak a saját digitális tunerjeiről készíti. DVB-S/S2//C/T
|
| |
|
|
[előzmény: (91219) kaszaska, 2013-05-06 15:22:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8398. Elküldve:
2013-05-06 08:54:02 |
[6417.] |
Miért, másnál van?
|
| |
|
[válaszok erre: #8409]
|
[előzmény: (8397) benikeee16, 2013-05-06 08:40:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33024. Elküldve:
2013-05-05 15:47:06 |
[6418.] |
Picasa-t használom.
De bármit teszek akkor is túlmegy a fej. Látom a sok tintát a szivacson jobbra ami kiment a papír mellett.
|
| |
|
|
[előzmény: (33023) Gazember, 2013-05-05 15:39:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33022. Elküldve:
2013-05-05 15:30:05 |
[6419.] |
Semmit nem látni ami okozná.
Fej beigazítás van a menüben de az másra való.
A papír semmiképpen nem mehet jobbra úgyhogy ami a fejet vezérli azt kellene állítanom balra.
Gyári beállítási hiba lehet. /valahol/
|
| |
|
[válaszok erre: #33023]
|
[előzmény: (33021) 999999, 2013-05-05 15:16:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
33020. Elküldve:
2013-05-05 11:32:49 |
[6420.] |
Volna egy kis gondom az Epson DX5050 nyomtatómmal.
A megvásárlásától kezdve a jobb oldalon ahova a papírt is igazítani kell túlmegy a nyomtatófej.
A papír jobb széléről lemarad a dátum és a kép széle a papírról. A bal oldalon meg marad egy fehér üres sáv, Kb 6-7 mm.
Röviden, kicsit a papír mellé nyomtat.
10x15-ös fotópapírt használok és a nyomtató is ahhoz van beállítva.
A ballagási fotókon jó lenne a dátum a fehér sáv viszont nem kell.
Tud valaki megoldást hogy ne menjen túl a papíron a fej? Be lehet ezt állítani a nyomtatón hogy jól érzékelje hol a lap adagoló széle?
|
| |
|
[válaszok erre: #33021]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8395. Elküldve:
2013-05-04 07:11:57 |
[6421.] |
Tudomásom szerint a TV csak saját tunerjáról vesz fel. Külsőről nem.
De a felvételt arról sem lehet minden típusnál kinyerni. /Már ha egyáltalán van olyan aminél ki lehet mert nálam a Panánál nem/
A vinyómat úgy levédte hogy PC-vel sem tudtam formatálni.
"zolya"
Lehet hogy más típusú box-al vagy felvevővel nem tiltott a felvétel.
|
| |
|
|
[előzmény: (8394) benikeee16, 2013-05-04 07:00:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8331. Elküldve:
2013-05-04 04:29:40 |
[6422.] |
A lényeg hogy az íven legyél. Ha megvan akkor újra motor reset.
|
| |
|
[válaszok erre: #8332]
|
[előzmény: (8329) psycohol, 2013-05-03 23:17:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8393. Elküldve:
2013-05-03 15:01:41 |
[6423.] |
Ha a TV-be megy kép/hang a Scart-on akkor a felvevőbe is kellene.
Ha védett a tartalom akkor a felvevő kiírja hogy "Nincs felvétel. Védett tartalom"
Ez leginkább a Pana típusokra jellemző.
UPC műholdas box-ról rendben felvesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #8400]
|
[előzmény: (8392) zolya, 2013-05-03 14:32:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8391. Elküldve:
2013-05-03 13:56:10 |
[6424.] |
Asztali DVD/HDD író vagy a PC-be kapható Tv tuner aminek van kompozit bemenete.
Az előző nekem is van és nagyon jó csak már nem használom.
|
| |
|
[válaszok erre: #8392]
|
[előzmény: (8390) benikeee16, 2013-05-03 13:40:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
49490. Elküldve:
2013-05-03 12:47:13 |
[6425.] |
Jobbra fent válszd a "Skin #5"-öt.
|
| |
|
[válaszok erre: #49491]
|
[előzmény: (49489) kiskatz, 2013-05-03 12:45:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|