| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
2624. Elküldve:
2013-05-03 11:43:35 |
[6426.] |
Úgy ahogyan a többi topicb-a.
|
| |
|
|
[előzmény: (2623) pityu54, 2013-05-03 11:28:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8386. Elküldve:
2013-05-03 09:34:55 |
[6427.] |
Akkor sem vált át ha csak a HDMI kábel van a TV-be bedugva és a Scart nincs?
Nézd át a TV beállításait is mert Pl. a Pana TV-nél van olyan lehetőség hogy bekapcsoláskor milyen bemenettel induljon.
|
| |
|
[válaszok erre: #8387]
|
[előzmény: (8384) benikeee16, 2013-05-03 08:47:27]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91168. Elküldve:
2013-05-02 15:33:34 |
[6428.] |
Now/Next nálam már "csak" itt nincs.:
Doq, RTL 2, Sorozat+, Prizma, Comedy C, Nickelodeon. Muzsika, VH 1, VH 1 Cl, F&H.
6 HD csatin pedig nem magyar és EPG sincs.
Nem mondom hogy nem lenne jó mind, de ez már haladás.
|
| |
|
[válaszok erre: #91172 #91173]
|
[előzmény: (91167) Csocso_12, 2013-05-02 13:13:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91163. Elküldve:
2013-05-02 12:46:31 |
[6429.] |
Jobban örülök mint pár új csatinak!
|
| |
|
[válaszok erre: #91164 #91165]
|
[előzmény: (91161) dynamictrance, 2013-05-02 09:04:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8295. Elküldve:
2013-05-02 05:53:39 |
[6430.] |
Akkor nem maradt más csak a balta.
De hogy mire használod azt Te döntöd el!
|
| |
|
[válaszok erre: #8296]
|
[előzmény: (8294) pedro5413, 2013-05-02 05:49:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91156. Elküldve:
2013-05-01 15:58:42 |
[6431.] |
Meg a "tegnap"
Skin #5 /javítás, törlés............./
|
| |
|
[válaszok erre: #91157]
|
[előzmény: (91155) jmsmen, 2013-05-01 15:37:10]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8383. Elküldve:
2013-05-01 10:04:35 |
[6432.] |
Most is gazdag csak nincs megnyitva az analógosoknak. Nem is lehet előfizetni az összesre.
Ha digitálisra is előfizetsz akkor leszedik a szűrőt és jön az összes analóg.
Próbáltam az okát megérteni de nem sikerült.
|
| |
|
|
[előzmény: (8382) kjoe27, 2013-05-01 09:51:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91151. Elküldve:
2013-05-01 04:39:22 |
[6433.] |
A további HD-s boxoknak is van havi Ft-ja. Az további megtakarítás lehet.
"dynamictrance"
Az lehet egyéni box hiba is. Vételi zavarok. Jelerő rendben?
|
| |
|
|
[előzmény: (91142) Csocso_12, 2013-04-30 20:41:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8287. Elküldve:
2013-05-01 04:28:15 |
[6434.] |
Mivel kihagytad a "tökéletes" jelzőt és a látott holdjaid megfelelő tartalékkal jönnek azt mondom:
Pályán vagy.
Ha csak nem akarod életed hátralevő részét az antennán tölteni!
|
| |
|
[válaszok erre: #8288]
|
[előzmény: (8283) donsony1, 2013-05-01 00:39:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91132. Elküldve:
2013-04-30 16:34:14 |
[6435.] |
Nagyon csatornafüggő.
Általában jó de forrása válogatja.
|
| |
|
|
[előzmény: (91130) norby-, 2013-04-30 16:30:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91118. Elküldve:
2013-04-30 12:05:03 |
[6436.] |
Már a hangsávok is megvannak csak a magyar nyelv néma egyenlőre.
|
| |
|
[válaszok erre: #91125]
|
[előzmény: (91115) z.marian, 2013-04-30 11:59:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91036. Elküldve:
2013-04-29 08:06:46 |
[6437.] |
Még az is elképzelhető hogy többet is ért a hajózáshoz mint mi itt mindannyian.
De a műholdazás nem tananyag a hajózásnál és még hasznos is lehet számára ha a nehézségekre is felhívják a figyelmét. Nem kell mindent kötözködésnek venni!
Ha jó megoldás is van az adott kérdésre az meg külön pozitívum.
De erre való a topic nem egymás...................
|
| |
|
|
[előzmény: (91035) miki2002, 2013-04-29 06:53:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91033. Elküldve:
2013-04-29 05:54:26 |
[6438.] |
Többen itt egy adott Hsz-re reagáltunk és nem arra hogy a mai technika mire képes.
Létezik persze mindenre megoldás de ebben az esetben egy "normál 60 cm-es tányér"-ról van szó.
Vicces hogy vissza sem olvasnak csak írnak a fellegekről meg tudományról.
|
| |
|
[válaszok erre: #91035]
|
[előzmény: (91027) miki2002, 2013-04-28 21:37:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91025. Elküldve:
2013-04-28 20:13:56 |
[6439.] |
Meg a sivatagban tevére.....................
Azért ha módomban állna és eléggé unatkoznék biztosan elszórakoznék vele.
|
| |
|
|
[előzmény: (91024) beam, 2013-04-28 19:50:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8238. Elküldve:
2013-04-28 18:50:57 |
[6440.] |
Nincs motorkotty?
Ha a dőlésszöged nem lenne jó akkor a szélsőbb holdak túlforgatással sem jönnének be.
|
| |
|
[válaszok erre: #8239 #8245]
|
[előzmény: (8237) pedro5413, 2013-04-28 18:31:58]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
91021. Elküldve:
2013-04-28 18:17:40 |
[6441.] |
Hajón? Menet közben?
Az még a kikötőben is ringatózik.
|
| |
|
[válaszok erre: #91022]
|
[előzmény: (91018) matias01, 2013-04-27 20:54:56]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8236. Elküldve:
2013-04-28 18:09:04 |
[6442.] |
A lakhelyed adatait jól adtad meg?
Lehet közelebb vagy az egyenlítőhöz mint ahogyan beírtad.
|
| |
|
[válaszok erre: #8237]
|
[előzmény: (8235) pedro5413, 2013-04-28 18:00:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
49434. Elküldve:
2013-04-28 08:02:24 |
[6443.] |
Ha már feldugta magának indítsa is be hogy forogjon?
|
| |
|
|
[előzmény: (49433) kungfuman, 2013-04-28 06:27:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8380. Elküldve:
2013-04-26 20:55:59 |
[6444.] |
De, kódolatlan.
|
| |
|
|
[előzmény: (8379) gduck, 2013-04-26 20:30:43]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90986. Elküldve:
2013-04-26 18:41:44 |
[6445.] |
Olyan itt nincs.
Van a 13°E és a 23.5°E-n.
Jaaa és a kábel. A kábelen megy a HD.
|
| |
|
|
[előzmény: (90985) snowman6705, 2013-04-26 18:37:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32936. Elküldve:
2013-04-26 14:02:33 |
[6446.] |
Ha nincs ott ahova utoljára tettem akkor a boltban.
|
| |
|
|
[előzmény: (32935) Zolien, 2013-04-26 13:21:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90969. Elküldve:
2013-04-26 13:13:33 |
[6447.] |
Biztosan jó ez nekünk?
Amíg lefelé állt a mutató /vagy kevésbé fel/ mintha több + t kaptunk volna.
|
| |
|
|
[előzmény: (90968) attila.scourgeofgod, 2013-04-26 13:00:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8230. Elküldve:
2013-04-26 04:00:55 |
[6448.] |
Az alsó határesetet hasonlítsd össze a két boxon.
Amikor éppen hogy megy az mennyi.
/Picit mozdítsd el az antennát hogy gyenge legyen a jel/
|
| |
|
[válaszok erre: #8232]
|
[előzmény: (8228) yaksi, 2013-04-25 22:13:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90962. Elküldve:
2013-04-25 19:39:59 |
[6449.] |
A boríték az biztos.
/Arra van nyomtatva/
|
| |
|
|
[előzmény: (90961) markimark30, 2013-04-25 19:35:39]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90960. Elküldve:
2013-04-25 19:32:39 |
[6450.] |
Borítékolva!
|
| |
|
|
[előzmény: (90959) Il titolare, 2013-04-25 19:17:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|