| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96698. Elküldve:
2013-04-25 18:26:04 |
[6451.] |
...és a sávszéllel mi van? Ott is karcsú?
|
| |
|
|
[előzmény: (96693) visual, 2013-04-25 11:26:25]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90926. Elküldve:
2013-04-24 21:04:37 |
[6452.] |
Az LNB-nek teljesen mindegy hogy HD vagy SD adás.
Lényeg hogy rendesen működjön és jó legyen belőve.
|
| |
|
|
[előzmény: (90924) balu1977, 2013-04-24 20:44:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96690. Elküldve:
2013-04-24 10:36:38 |
[6453.] |
Én is csak kérdeztem!
|
| |
|
[válaszok erre: #96691]
|
[előzmény: (96689) taurus, 2013-04-24 09:39:07]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90895. Elküldve:
2013-04-24 07:19:13 |
[6454.] |
Ha a prémiumot is számolod akkor számolni kell a filmesek közé a :HBO /3+1/ Cinemax /2/ és a Filmbox /3/ csatornáját is.
De a fene tényleg megeszi azt a rengeteg guberáló, licitáló és hasonló sz@rságokat!
|
| |
|
[válaszok erre: #90896]
|
[előzmény: (90894) Patyomkin, 2013-04-24 07:03:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96688. Elküldve:
2013-04-24 07:04:16 |
[6455.] |
Jönnek a UPC HD-k!?
|
| |
|
[válaszok erre: #96689]
|
[előzmény: (96687) gaspista26, 2013-04-24 06:30:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8197. Elküldve:
2013-04-23 10:55:32 |
[6456.] |
De azt nem írta meg most milyen új irányba néz az a antenna!
/vagy a terasz/
|
| |
|
|
[előzmény: (8196) Merlot, 2013-04-23 10:52:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96683. Elküldve:
2013-04-23 08:41:38 |
[6457.] |
Semmi gond vele.
|
| |
|
|
[előzmény: (96682) tcsabi, 2013-04-23 08:12:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90886. Elküldve:
2013-04-23 04:24:42 |
[6458.] |
A "zsiráfok nemi élete" is jobb annál amik mostanában mennek az "ismeretterjesztő" csatikon.
Jól tette a DIGI is hogy gyérítette a kínálatot.
Új műsort, már csak új csatornán láthatunk.
|
| |
|
|
[előzmény: (90880) szucsok, 2013-04-22 21:42:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
49356. Elküldve:
2013-04-22 07:00:51 |
[6459.] |
Privát-ot írt nem E-mailt!
Keresd fent a "PÜ Írása" lehetőséget.
Iparkodj mert lecsapnak rá!
/megjegyzem "bundica" is kereshetne téged Pü-ben/
|
| |
|
|
[előzmény: (49343) pecamania, 2013-04-21 19:29:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32915. Elküldve:
2013-04-21 15:02:47 |
[6460.] |
Nekem is van hasonló bemenetekkel bíró erősítő és a távkapcson van lehetőség hogy kiválasszam stereo esetén mi szóljon.
Esetleg a két első bemenetét lehetne áthidalni a két hátsóra is egy kis elosztóval ha az előző nem jön be. De az is csak "4. 1" lenne.
|
| |
|
|
[előzmény: (32904) sztar1, 2013-04-19 21:10:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8363. Elküldve:
2013-04-21 14:53:10 |
[6461.] |
Mert, zavar?
Attól nem lenne több a digitális.
|
| |
|
|
[előzmény: (8362) banok5, 2013-04-21 14:33:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
49327. Elküldve:
2013-04-21 09:52:02 |
[6462.] |
Kibírhatnál legalább egy napot mielőtt újrarakod.
|
| |
|
[válaszok erre: #49329]
|
[előzmény: (49326) bundica, 2013-04-21 09:19:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90847. Elküldve:
2013-04-21 04:26:45 |
[6463.] |
Akkor talán több ráhatásunk és nagyobb esélyünk lenne a változtatásra.
De ha már a forrás is gyenge..........
|
| |
|
[válaszok erre: #90848]
|
[előzmény: (90846) miki2002, 2013-04-20 22:48:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8355. Elküldve:
2013-04-20 04:49:38 |
[6464.] |
Felénk Kb. 45 analóg csatorna jön.
Ha 25-öt digitálisra használnak akkor az egyenként legalább 5 HD csatornával számolva 125.
125 HD adással fognak bővíteni?
|
| |
|
[válaszok erre: #8356]
|
[előzmény: (8354) Atilu, 2013-04-19 21:15:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90839. Elküldve:
2013-04-19 20:47:30 |
[6465.] |
Az efik nagy része sosem hallott róla.
Aki tudja annak is nagyobb része a kényelmest választja. /semmit sem tesz/ A maradékból az ügyfélszolgák is le beszélnek sokakat.
Pár elszánt harcos aki végig viszi a váltást.
Szval .: Megéri, jó ez nekik!
|
| |
|
|
[előzmény: (90838) Amd, 2013-04-19 20:12:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8351. Elküldve:
2013-04-19 19:04:34 |
[6466.] |
Adatcsatorna változik.
A szolgáltatói boxokon azt nem látni.
|
| |
|
|
[előzmény: (8350) Tarkan XxX, 2013-04-19 18:30:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90836. Elküldve:
2013-04-19 18:15:06 |
[6467.] |
Nincs semmire hűség a kártyásnál tudtommal!
Olcsóbb de csak 2 kártya lehet!
|
| |
|
[válaszok erre: #90837]
|
[előzmény: (90835) csacso20, 2013-04-19 17:53:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8177. Elküldve:
2013-04-19 18:12:16 |
[6468.] |
Kísérlet szempontjából jobb helyzetben vagyok akkor!
Az udvaron van egy Kb. 3q-s vasasztal hatalmas satuval.
Abba belefogatok egy 6/4" csövet és már mehet is a móka.
/Akár tartósan is maradhatna benne ha nem kellene kapát reszelni./
|
| |
|
|
[előzmény: (8176) Merlot, 2013-04-19 17:56:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8175. Elküldve:
2013-04-19 16:36:03 |
[6469.] |
A konyhából födővel szoktak próbálkozni!
|
| |
|
[válaszok erre: #8176]
|
[előzmény: (8174) Merlot, 2013-04-19 16:03:30]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90829. Elküldve:
2013-04-19 16:33:55 |
[6470.] |
Igényelj egy új Dirktkártya előfizut aztán a régit lemondod!
/Betegyen a címlistát vagy visszaolvasol inkább?/
|
| |
|
[válaszok erre: #90830]
|
[előzmény: (90828) Csattogtatós, 2013-04-19 16:29:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90824. Elküldve:
2013-04-19 14:36:39 |
[6471.] |
Az ügyfélszolgálatot is minden mondat után újra hívtad?
Csak mert így csöpögteted a mondanivalódat.
|
| |
|
[válaszok erre: #90825]
|
[előzmény: (90823) gili, 2013-04-19 14:33:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8344. Elküldve:
2013-04-16 21:24:15 |
[6472.] |
Köszi!
Volt Rubicom-os terület. Volt már fent szűrő az oszlopon mielőtt csomagra váltottam a csak net-ről. De akkor még nem volt C-tuneres TV-m.
|
| |
|
|
[előzmény: (8343) batka, 2013-04-16 20:21:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8342. Elküldve:
2013-04-16 19:42:53 |
[6473.] |
25 megás.
Az 5000 Ft-os csomagom van éppen lejáró hűséggel.
|
| |
|
[válaszok erre: #8343]
|
[előzmény: (8341) batka, 2013-04-16 19:31:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8340. Elküldve:
2013-04-16 19:04:28 |
[6474.] |
Hali!
Analóg Tv-s csomagom van és tudni szeretném ha a Tv-t lemondom okkor milyen szűrőt szerelnek fel?
Blokkolja a rádió és a digitális csatornák frekijeit is?
Az EPG-t onnan olvasom ki ami hiányzik a Direkt-éből.
Az is oda lesz?
|
| |
|
[válaszok erre: #8341]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|