| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90788. Elküldve:
2013-04-16 14:16:08 |
[6476.] |
De mi lesz benne az új?
Új szöveg lesz a "erről nincs információnk" helyett?
Vagy többen törlik a nemtetsző kommenteket. Kevesebb ideig legyen látható.
|
| |
|
[válaszok erre: #90789]
|
[előzmény: (90786) Kardos Attila, 2013-04-16 12:28:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90784. Elküldve:
2013-04-16 11:00:06 |
[6477.] |
A Folmbox + még egyszerűbb lenne. Már fent is van működő EPG-vel.
|
| |
|
[válaszok erre: #90785]
|
[előzmény: (90783) taurus, 2013-04-16 07:27:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8156. Elküldve:
2013-04-16 10:58:05 |
[6478.] |
A fix LNB-k praktikusabbak mert gyors a váltás köztük. hagy meg ha lehet őket.
A beltérin múlik hogy kezeli-e a 2-t egyszerre. Ha tudja a parancsot ismételni a box akkor jó mert biztosabban megkapja a forgató. Ha nem akkor megeshet hogy néha nem forgat.
Főleg ha a fix LNB-ről kapcsol egy forgatós holdra. Forgatósrról forgatós holdra már biztosabban forgat. Ilyenkor nem kell váltani a Diseqc kapcsolónak.
|
| |
|
[válaszok erre: #8157]
|
[előzmény: (8154) maczaksan, 2013-04-16 08:20:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96661. Elküldve:
2013-04-15 19:16:58 |
[6479.] |
Vagy a megrendelőknek nem tetszett a nyomott reklám.
Sokan keresték a Tv-ben látott nagy kövérdobozos mosóport a boltokban.
|
| |
|
|
[előzmény: (96660) gaspista26, 2013-04-15 18:57:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4785. Elküldve:
2013-04-15 18:25:30 |
[6480.] |
Ha régebbi a kábel akkor ne sajnáld a cseréjét sem. Megéri!
|
| |
|
|
[előzmény: (4784) gorog67, 2013-04-15 18:21:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4783. Elküldve:
2013-04-15 18:16:12 |
[6481.] |
Az Astra legyen a felső és a Thor az alsó ha azt a logikát követed.
De a 20°különbség már bőven elég hogy ne árnyékolja be egymást a két tányér.
/Az a vonalzó pont jó/
Felszereled őket és egy vízmértékre ráteszed a vonalzót és jó messziről szemmel benézed a szöget.
De azt sem nagyon kell mert más irányból jön a jel a 2 antennára.
|
| |
|
[válaszok erre: #4784]
|
[előzmény: (4782) gorog67, 2013-04-15 18:08:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4780. Elküldve:
2013-04-15 18:00:02 |
[6482.] |
35.5° de az Astra 19.2° kicsit magasabban van! Nem a Thor kell neked?
Ha a két antennával nem ugyan azt a holdat akarod venni akkor lehet akár közvetlen egymás felett is.
A Thor 30-32° -on van neked.
Az egyenlő szárú derékszögű vonalzó kis szöge 45°-os. Ha azzal nézed akkor lejjebb van a hold.
|
| |
|
[válaszok erre: #4782]
|
[előzmény: (4776) gorog67, 2013-04-15 17:42:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4775. Elküldve:
2013-04-15 17:30:44 |
[6483.] |
A felsőt rakd egy kicsit hátrább mint az alsót.
Ide beírod a címed és a holdat kikeresed, megadja a beesési szöget is.:
http://www.dishpointer.com/
|
| |
|
[válaszok erre: #4776]
|
[előzmény: (4772) gorog67, 2013-04-15 17:06:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90773. Elküldve:
2013-04-15 14:37:16 |
[6484.] |
A Direkt Kártyát még a lemondás előtt meg kell kérni és akkor nincs 3 hónap várakozás.
|
| |
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
846. Elküldve:
2013-04-15 11:08:26 |
[6485.] |
Mi lett a történet vége?
Végül is kapott "leszívást" a szomszéd?
|
| |
|
[válaszok erre: #847]
|
[előzmény: (843) Zolien, 2013-04-15 07:55:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32873. Elküldve:
2013-04-14 18:34:56 |
[6486.] |
Már minden kombinációt végig jártam.
Találtam a neten .: "Fn + Insert" -et is de azzal sem müxi.
|
| |
|
[válaszok erre: #32874]
|
[előzmény: (32872) 999999, 2013-04-14 18:21:24]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32871. Elküldve:
2013-04-14 18:10:25 |
[6487.] |
Semmi nem fut. Mást nem próbáltam.
Így vettem hogy nem ment.
|
| |
|
|
[előzmény: (32869) Zolien, 2013-04-14 17:36:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32868. Elküldve:
2013-04-14 17:24:57 |
[6488.] |
Pontosan! De nekem miért nem müxi? Az asztali PC-n jó.
|
| |
|
[válaszok erre: #32869]
|
[előzmény: (32867) Zolien, 2013-04-14 17:21:19]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32866. Elküldve:
2013-04-14 17:02:15 |
[6489.] |
Dell Inspiron mini 10-en hogyan lehet képernyőfotót készíteni? XP-s és a Prnt-Scm -re nem hallgat.
/de a felső sor középső gombjaira sem vagy nem amit kellene/
Illesztő verzió.:5.1.2600.2180
|
| |
|
[válaszok erre: #32867 #32872]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90752. Elküldve:
2013-04-14 15:54:51 |
[6490.] |
1.323 a legújabb nekem.
De persze más a típusa.
Pedig vásárláskor forgattam a fejemben mi az ami kell hogy legyen a TV-ben.
De az S2 tuner és a 3D egyáltalán nem kellett. Jobb szeretem a külső boxot de most jól jönne az EPG-re.
Olvasom a kábelét. /Csak ott hiába jelölök ki műsort/
|
| |
|
[válaszok erre: #90755]
|
[előzmény: (90751) Csocso_12, 2013-04-14 15:29:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90750. Elküldve:
2013-04-14 15:19:25 |
[6491.] |
Nem a TV-d frissített szoftot?
|
| |
|
[válaszok erre: #90751]
|
[előzmény: (90749) Csocso_12, 2013-04-14 14:57:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8152. Elküldve:
2013-04-14 09:18:03 |
[6492.] |
Köszi!
|
| |
|
|
[előzmény: (8151) Merlot, 2013-04-14 08:53:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8150. Elküldve:
2013-04-14 08:39:28 |
[6493.] |
Igazi antennaszerelős idő lett!
Melyek azok a szélső holdak E/W és TP-i amiken le lehetne ellenőrizni a forgató pályaívét? Átlagos szett és 80-as tányér esetében.
Amiken jönni kellene valami jelnek és nem csak szerencsés esetben.
|
| |
|
[válaszok erre: #8151]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90739. Elküldve:
2013-04-13 14:04:21 |
[6494.] |
Nekem nincs benne S tuner, de C az van. A UPC kábel csatornáit raktam a Direktéhez hasonló sorba és onnan olvasgatom ami kell.
A Panának nagyon tetszik az EPG-je.
/csak analóg előfizum van a digitálisak nem nyílnak/
|
| |
|
|
[előzmény: (90738) Csocso_12, 2013-04-13 13:10:44]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90737. Elküldve:
2013-04-13 13:05:49 |
[6495.] |
Nálam még mindíg semmi!
|
| |
|
[válaszok erre: #90738]
|
[előzmény: (90736) Csocso_12, 2013-04-13 12:52:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32852. Elküldve:
2013-04-12 21:11:16 |
[6496.] |
Volt szerencsém!
Külön nincs gyújtáskapcsolója csak a gázkar van.
Az meg vagy elektromosan vagy a benzint elzárva állítja le.
Na ahhoz még nem volt szerencsém hogy meg kelljen néznem de nagyon nem is vágyok rá. Múlt nyári kapa.
/Jó erős kézfogása van/
|
| |
|
[válaszok erre: #32853]
|
[előzmény: (32850) ITI, 2013-04-12 20:42:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32848. Elküldve:
2013-04-12 20:30:26 |
[6497.] |
A szívatót el is felejtettem!
Gyújtáskapcsoló nincs ezeken.
A gázkart ha teljesen rányomod hallanod kell egy halk kattanást ahogy a szívató bekattan.
Ha nem hallod akkor túl hosszú a bovden és állítani kell rajta hogy be bírja húzni kattanásig. De kézzel is rá lehet segíteni kis nyomással.
|
| |
|
[válaszok erre: #32850]
|
[előzmény: (32844) letaylajos, 2013-04-12 19:41:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32845. Elküldve:
2013-04-12 19:53:45 |
[6498.] |
Nekem is olyan van. Tavasszal, ha régóta nem üzemelt akkor nehezebben indul. A télen is beindítottam párszor.
Ha holnap is nehezen indul akkor már érdemes megnézni jobban. Esetleg egy gyertyát is vehetsz hozzá. Levegőszűrőt is megnézheted.
De minden utolsó húzásra indul az tuti!
|
| |
|
|
[előzmény: (32844) letaylajos, 2013-04-12 19:41:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|