| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96629. Elküldve:
2013-04-11 12:49:48 |
[6501.] |
Hsz-ek szerkesztése, törlése "Skin #5"
|
| |
|
[válaszok erre: #96630]
|
[előzmény: (96627) ferinyul, 2013-04-11 12:46:00]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32791. Elküldve:
2013-04-11 08:32:12 |
[6502.] |
A személy szó nem is szerepel a Hsz-edben.
Emberekről írtál akiket ész nélkülinek "agyf@sz"-nak becézel.
Miért ne higgyen benne aki akar?
Akik pedig nem hisznek azokat sem titulálta senki sértő megjegyzésekkel.
De részemről OFF.
|
| |
|
[válaszok erre: #32792]
|
[előzmény: (32790) Zolien, 2013-04-11 08:15:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96622. Elküldve:
2013-04-11 06:57:32 |
[6503.] |
Rossz helyre válaszoltad.
"norby-" azért csak megleli!
|
| |
|
[válaszok erre: #96623]
|
[előzmény: (96621) Mars43, 2013-04-11 06:35:42]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32787. Elküldve:
2013-04-11 05:10:07 |
[6504.] |
Gondolom utána jártál a dolgoknak mielőtt véleményt írsz valamiről de főként valakiről?!
|
| |
|
[válaszok erre: #32790]
|
[előzmény: (32786) Zolien, 2013-04-10 22:35:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90667. Elküldve:
2013-04-10 18:57:14 |
[6505.] |
Vagy nem szeretem ha a "posztomra" pályáznak.
Amúgy meg látod? Hogy megszűntek a 10 perces panaszok.
Így kell ezt csinálni!
|
| |
|
[válaszok erre: #90668]
|
[előzmény: (90666) szucsok, 2013-04-10 18:23:28]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96617. Elküldve:
2013-04-10 18:03:52 |
[6506.] |
Jujj!
Pedig 10 rugó letétem is van ott!
|
| |
|
[válaszok erre: #96621]
|
[előzmény: (96615) Atilu, 2013-04-10 18:00:08]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90663. Elküldve:
2013-04-10 18:00:41 |
[6507.] |
Micsoda elégedetlenség ütötte fel a fejét!?
Ugye én nem fertőztem meg senkit?
/remélem hogy nem/
|
| |
|
[válaszok erre: #90664]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96613. Elküldve:
2013-04-10 17:52:54 |
[6508.] |
Igaz nem a DIGI-nél de volt már ilyen felmondásos históriám.
Az volt a dolgok menete hogy időarányosan kellett napokra bontva fizetni a tört hónapot. Ha túl volt fizetve akkor visszaküldték/utalták a különbözetet.
Jó dolognak tartottam.
|
| |
|
[válaszok erre: #96615 #96616]
|
[előzmény: (96610) gili, 2013-04-10 13:35:37]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90639. Elküldve:
2013-04-10 11:33:15 |
[6509.] |
Optibox Anakonda, Panthera. Az újabbakat nem tudom de valószínűnek tartom hogy igen.
/Van számukra topic-is/
|
| |
|
|
[előzmény: (90634) maczaksan, 2013-04-10 10:57:31]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90629. Elküldve:
2013-04-10 09:58:52 |
[6510.] |
Ugyan azon a TP-n?
|
| |
|
[válaszok erre: #90636]
|
[előzmény: (90627) asr27, 2013-04-10 09:50:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
833. Elküldve:
2013-04-10 09:54:04 |
[6511.] |
Egy egyszerű műanyag kézkrémes tégely fedelét ragasztottam rá.
Stimmelt rá úgy ahogy és körbenyomtam kis ragasztóval mielőtt rátettem. /Ragasztó pisztollyal/
Úgy 2 éve müxi. Nekem a jégeső repesztette meg.
Jelszint nem csökkent. De ragasztás előtt tettem egy próbát és a címkét is levakartam.
|
| |
|
|
[előzmény: (828) @malacka@, 2013-04-10 08:08:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90626. Elküldve:
2013-04-10 09:46:04 |
[6512.] |
A Prizma helye az. /volt az/
|
| |
|
[válaszok erre: #90627]
|
[előzmény: (90625) asr27, 2013-04-10 09:20:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90616. Elküldve:
2013-04-09 18:29:39 |
[6514.] |
HD-s boxon már jó.
|
| |
|
|
[előzmény: (90613) norby-, 2013-04-09 17:21:13]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90596. Elküldve:
2013-04-09 11:45:21 |
[6515.] |
Pontosabban.:
A Direct HD prémiumcsomag havidíja a beüzemeléstől számított első 6 hónapban 790 Ft/hó, majd a 7. hónaptól 1490 Ft/hó. A FilmBox Pak prémiumcsomag havidíja a beüzemeléstől számított első 6 hónapban 490 Ft/hó, majd a 7. hónaptól 990 Ft/hó. A Direct Active prémiumcsomag havidíja a beüzemeléstől számított első 6 hónapban 790 Ft/hó, majd a 7. hónaptól 1490 Ft/hó.
Az ajánlatok 2014. június 5-ig tartó hűségidő vállalásával érvényesek.
http://hu.upcdirect.com/muholdas-tv/direct-hd/
|
| |
|
|
[előzmény: (90594) Il titolare, 2013-04-09 11:27:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90590. Elküldve:
2013-04-09 08:09:27 |
[6516.] |
Azt bánom hogy amikor "szépeket" írtam akkor sokan hallgattak rám.
Pedig akkor az is igaz volt.
Mostanra igen kínos lett a "akkor most mi van?" kérdések.
|
| |
|
|
[előzmény: (90589) szucsok, 2013-04-09 07:54:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90588. Elküldve:
2013-04-09 07:46:29 |
[6517.] |
Van még hely a 12034 V-n. Ahhoz az 5 csatornához nem kell Thor 7.
Másrészt meg ugyan miért ne írhatnák meg?
Ha nem csak szépet írnak a UPC-ről azonnal jönnek a "nem szabad arról írni" kifogások.
Na az az unalmas.
|
| |
|
[válaszok erre: #90589]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
3763. Elküldve:
2013-04-08 18:17:56 |
[6518.] |
A 72-es végű megy nálam amióta fellelhető. Mindig visszakerült a boxba az újabbak ellenére is.
|
| |
|
|
[előzmény: (3762) bagyiboy, 2013-04-08 17:02:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90566. Elküldve:
2013-04-08 10:54:50 |
[6519.] |
Mi a baj a Youtube videóival?
Szeretném ha a UPC is tudna olyan képet adni amik mostanság elérhetőek ott.
Letöltve és úgy lejátszatva a TV-n. Közvetlen lejátszva a Youtube-ról nem annyira jó mert nem adja a teljes felbontást.
|
| |
|
[válaszok erre: #90567]
|
[előzmény: (90562) nocsakk, 2013-04-08 10:43:59]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90548. Elküldve:
2013-04-08 09:30:19 |
[6520.] |
Lehet hogy közösködnek.
Lehet hogy költséget is megtakarítanak.
Az is lehet hogy a maradék sávot /TP-t/ visszaadják.
De hogy olcsóbb és jobb szolgáltatás legyen belőle az efiknek!?
Túl ésszerű lenne.
|
| |
|
[válaszok erre: #90552]
|
[előzmény: (90547) yaksi, 2013-04-08 09:15:41]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
90535. Elküldve:
2013-04-08 05:58:49 |
[6521.] |
"raktár showk, licitálós realityk"
Ezekből tényleg qrva sok van. De ezeket nem a UPC adja fel. Így nem sok köze van a többi HD-hez.
|
| |
|
|
[előzmény: (90534) Il titolare, 2013-04-08 00:36:52]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8100. Elküldve:
2013-04-08 05:44:05 |
[6522.] |
Néha elég a kábeleket újracsatlakoztatni. Az oxidáció is okoz hasonló tüneteket.
Nálam is volt forgatás kimaradás és lényegében megjavult azzal hogy lecsavartam az F-csatikat majd vissza.
A jelszint meg előtte és utána is jó volt. Az nem változott.
|
| |
|
[válaszok erre: #8101]
|
[előzmény: (8092) huni66, 2013-04-07 21:12:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32767. Elküldve:
2013-04-07 20:27:10 |
[6523.] |
Akkor reszelő vagy az összes lukat arrább fúrod 1-2cm-rel.
|
| |
|
|
[előzmény: (32766) psycohol, 2013-04-07 20:10:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32765. Elküldve:
2013-04-07 19:28:50 |
[6524.] |
Ha nem ugyan ott van akkor fúrd ki ugyan olyanra. /a tartót/
|
| |
|
[válaszok erre: #32766]
|
[előzmény: (32764) psycohol, 2013-04-07 19:18:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|