| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89453. Elküldve:
2013-03-13 10:27:01 |
[6626.] |
A Direck nem 5m-ről nézi a minőséget nekünk hanem Luxembourg-ból.
Onnan még szebbnek tűnik a kép.
|
| |
|
|
[előzmény: (89451) kalimera, 2013-03-13 10:21:14]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96277. Elküldve:
2013-03-13 09:02:19 |
[6627.] |
Ezt melyik mondatból fordítottad?
|
| |
|
|
[előzmény: (96276) yaksi, 2013-03-13 08:49:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89443. Elküldve:
2013-03-13 08:52:05 |
[6628.] |
Pár írásomat már törölték onnan pedig nem volt az a nagyon kemény, de még csak sértő sem.
De erőltetni kell.............................
|
| |
|
|
[előzmény: (89440) visual, 2013-03-13 08:43:51]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96274. Elküldve:
2013-03-13 08:04:09 |
[6629.] |
A Horvátéknál javulni fog a TV-zés.............
|
| |
|
[válaszok erre: #96276]
|
[előzmény: (96272) taurus, 2013-03-13 07:44:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89414. Elküldve:
2013-03-12 12:21:07 |
[6630.] |
Szükséged lehet még rá.:
Jobbra válaszd a "Skin #5"-öt és a többit megtalálod.
|
| |
|
|
[előzmény: (89413) klotyómanó, 2013-03-12 11:58:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8003. Elküldve:
2013-03-11 19:14:37 |
[6632.] |
Hali!
OK, jól van na! Nem kell mindjárt káromkodni!
Már "psycohol" fórumtársunknak is elhittem hogy nem görbe.
Meg aztán én is vettem már egyet tőled és nagyon OK!
Üdv!
|
| |
|
[válaszok erre: #8004]
|
[előzmény: (7999) Amatőr61, 2013-03-11 18:59:53]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96258. Elküldve:
2013-03-11 18:28:47 |
[6633.] |
Talán az ügyvédjeik tanácsaira hagyatkoznak!
/válóperes ügyvédjeik vannak/
|
| |
|
[válaszok erre: #96259]
|
[előzmény: (96256) jocy999, 2013-03-11 18:01:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96253. Elküldve:
2013-03-11 16:39:02 |
[6634.] |
Jót írtál, de írhattad volna jól is.
Már bocs de 3 mondat egyben. Nehéz helyesen értelmezni.
|
| |
|
[válaszok erre: #96254]
|
[előzmény: (96251) Newdigi, 2013-03-11 15:57:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7996. Elküldve:
2013-03-11 14:56:03 |
[6635.] |
Festéket nem tudok de azt elfelejtettem megírni hogy az antennát először meg kell vizsgálni nincs-e megvetemedve.
Alulról és oldalról nézve is sík-e a pereme.
|
| |
|
[válaszok erre: #7997 #7998]
|
[előzmény: (7994) psycohol, 2013-03-11 14:46:22]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7993. Elküldve:
2013-03-11 13:57:55 |
[6636.] |
Lehet túl magas is a fejtartód.
Vedd ki az LNB-t és nézd meg hátrább is a fényfoltot.
Tű éleset ne várj csak szép kerek legyen és érme méretű. Kb 2,5Cm. Azért ez nem igazi tükör.
|
| |
|
[válaszok erre: #7994]
|
[előzmény: (7992) psycohol, 2013-03-11 13:41:03]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7989. Elküldve:
2013-03-11 12:44:33 |
[6637.] |
Ahova a KEREK fénysugár esik!
Ahogy mozgatod a tányért a fénysugár is mozog de csak a JÓ fókuszpontban szép kerek.
Ott az LNB helye.
|
| |
|
[válaszok erre: #7990]
|
[előzmény: (7988) Robertooo, 2013-03-11 12:39:45]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7987. Elküldve:
2013-03-11 12:38:07 |
[6638.] |
Ahogy most néztem már magasabban jár a nap mint a holdak.
Az LNB aljára fókuszál a tányér. Tehát ha valaki szórakozni akar vele akkor pincurit hátra is kell dönteni a tányért.
Ha nem jó a fókusz akkor az LNB-t érdemes kivenni hogy a papírlapot lehessen előre-hátra mozgatni.
/Ajánlom ezt lent a földön ideiglenes tartón elvégezni./
|
| |
|
[válaszok erre: #7991]
|
[előzmény: (7985) Merlot, 2013-03-11 12:20:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7984. Elküldve:
2013-03-11 11:59:25 |
[6639.] |
Vizezd be a tányért!
Addig kell mozgatni amíg a fejre/hez esik a fény.
Ha ott nem kerek akkor a papíron nézni kell hogy hol az.
De lehet hogy közelíteni kell a papírt ha le van konyulva a fejtartó.
|
| |
|
[válaszok erre: #7992]
|
[előzmény: (7982) psycohol, 2013-03-11 11:41:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4752. Elküldve:
2013-03-11 08:55:43 |
[6640.] |
RCA/Scart átalakító kábelnál vettem észre hogy csak akkor szólt a hang ha minkét audió dugó be volt dugva.
Csak az egyiken volt a testelés bekötve és így a másik önmagában nem szólt.
|
| |
|
|
[előzmény: (4751) Susnyas, 2013-03-11 08:48:35]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7980. Elküldve:
2013-03-11 08:27:40 |
[6641.] |
Az LMB elé vagy helyére egy papírlapot teszel.
Be nedvesíted a tányért hogy jobban visszaverje a fényt és a napra állítod az antennát.
Egy szép kerek pénzérme nagyságú fényfoltot kell látnod az LNB helyén.
Ha nem az akkor meg kell keresni hogy hol szép kerek az a folt. Na az az LNB igazi helye.
Nem szabad hogy a fényfolt bármely irányban elmosódó legyen.
/Itt megnézhető hogy több LNB esetén hogyan módosulnak a vételi lehetőségek, hogyan módosul a fényfolt a széleken/
Ha közben megszárad az antenna mindig nedvesítsd újra. De vigyázz ne gyújts fel semmit mert nagyon forró lehet az igazi jó fókuszpont.
Ezt ideiglenes tartón a földön jó elvégezni főleg használt antenna vásárlásakor. Pl.: ha a tartó rúd lekonyult.
|
| |
|
[válaszok erre: #7981]
|
[előzmény: (7979) Robertooo, 2013-03-11 07:44:47]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7978. Elküldve:
2013-03-11 07:36:19 |
[6642.] |
A meglevő pálca méretére készítetted akkor jónak kell lenni. 1-2mm nem számít mert az LNB-t tudod kicsit előre/hátra mozdítani.
Ha sehogyan nem akar jó lenni akkor marad a napsűtéses fókuszellenőrzés.
|
| |
|
[válaszok erre: #7979]
|
[előzmény: (7977) Robertooo, 2013-03-11 07:29:40]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7972. Elküldve:
2013-03-10 18:05:02 |
[6643.] |
Jó a papír is arra a célra. Még csak a fekete szín sem feltétel.
Világíts valamire rá elemlámpával és ha jól látni rajta a fénypontot akkor az oda is jó lesz.
|
| |
|
[válaszok erre: #7974]
|
[előzmény: (7971) psycohol, 2013-03-10 17:17:05]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89370. Elküldve:
2013-03-10 13:23:40 |
[6644.] |
Még válaszra sem volt emberük!
|
| |
|
|
[előzmény: (89363) yaksi, 2013-03-10 11:12:04]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96202. Elküldve:
2013-03-10 08:26:39 |
[6645.] |
Mint egy rendes szolgáltató, ahogyan írod.: Biztosan az Efi a hibás!
Lehet hogy TV-zni szerettek volna vele.
|
| |
|
[válaszok erre: #96203]
|
[előzmény: (96201) egedi, 2013-03-10 08:19:09]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7950. Elküldve:
2013-03-09 21:31:34 |
[6646.] |
Az a 25 Kg saját súly semmi ahhoz amit a szél terhelése okoz.
|
| |
|
|
[előzmény: (7944) raczandris, 2013-03-09 20:35:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89330. Elküldve:
2013-03-09 19:37:41 |
[6647.] |
Kapcsolj rá magára a csatornára. Akkor is magyar a nyelv? /Ne az m1-en/
|
| |
|
[válaszok erre: #89332]
|
[előzmény: (89329) Amd, 2013-03-09 19:03:50]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7940. Elküldve:
2013-03-09 19:29:27 |
[6648.] |
Van rá 1 söröm hogy az LNB tartó rúd van lekonyulva kicsit.
|
| |
|
[válaszok erre: #7941]
|
[előzmény: (7939) psycohol, 2013-03-09 19:05:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89325. Elküldve:
2013-03-09 18:47:53 |
[6649.] |
Akkor a te boxod sem képes rá hogy onnan töltse be.
Másrészt mindegy melyik csatira kapcsolsz azon a TP-n bármelyiknél betöltené. /ha tudja/
|
| |
|
[válaszok erre: #89326 #89328]
|
[előzmény: (89324) csacso20, 2013-03-09 18:43:17]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|