| Találatok száma: 10663 üzenet |
|
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96111. Elküldve:
2013-03-04 20:19:05 |
[6676.] |
Hogyan?
|
| |
|
|
[előzmény: (96109) Csocso_12, 2013-03-04 20:12:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89211. Elküldve:
2013-03-04 17:02:14 |
[6677.] |
A UPC Facebook oldalán folyamatosak a kérdések róla de sosincs rá érdemleges válasz. Eredmény meg annyi sem.
De majd kitiltanak...........
|
| |
|
[válaszok erre: #89216]
|
[előzmény: (89210) JV16BAR, 2013-03-04 16:32:20]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
96098. Elküldve:
2013-03-04 16:13:47 |
[6678.] |
"Javítás terén a Digi veri az összes szolgáltatót"
Így igaz!
/Innen már csak 1 kis lépés lenne hogy ők is be vezessék az.: "Elsőre és jól"-t/
|
| |
|
[válaszok erre: #96099 #96117]
|
[előzmény: (96095) Newdigi, 2013-03-04 15:35:23]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89202. Elküldve:
2013-03-04 15:04:07 |
[6679.] |
A Direktkártyára nincs hűség. De ha te előre kifizetted akkor kifizetted. 1 hónapot kell csak havonta előre fizetni.
|
| |
|
|
[előzmény: (89201) vjoc, 2013-03-04 14:35:38]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
4644. Elküldve:
2013-03-04 14:34:38 |
[6680.] |
A 2. kérdésre C a válasz.
A műanyag berepedezik, törékennyé rideggé válik.
Aztán beázik, zárlatol, oxidálódik, hajlítgatásra pedig a belső szálak is eltörnek.
Lehet értékelni! A nyereményem postán...............
|
| |
|
[válaszok erre: #4645]
|
[előzmény: (4643) 999999, 2013-03-04 14:25:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
89192. Elküldve:
2013-03-03 18:17:17 |
[6681.] |
1 órán belül be szokott indulni.
|
| |
|
|
[előzmény: (89189) Pignac, 2013-03-03 17:46:33]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31392. Elküldve:
2013-03-03 15:40:08 |
[6682.] |
De ugye nem is adhat el 10 felest ha nincs is annyi készlete a kocsmában?
A leendő efiknek kell eldönteni, utánajárni hogy a szolgáltató csaló vagy sem?
Olyan szolgáltatásért beszedi a pénzt amit esetleg vagy biztosan teljesíteni sem tud!
|
| |
|
|
[előzmény: (31390) egedi, 2013-03-03 15:16:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
7819. Elküldve:
2013-03-02 14:52:45 |
[6683.] |
Ha kicsit meglocsolod látszatosabb lett volna!
Még egy új LNB-t is kapott volna aztán a kis piros.
|
| |
|
[válaszok erre: #7820]
|
[előzmény: (7817) gardiner, 2013-03-02 12:04:48]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
8208. Elküldve:
2013-03-02 10:43:54 |
[6684.] |
*-ért és feltételekért! Elég sokért.
|
| |
|
|
[előzmény: (8207) gduck, 2013-03-02 08:55:11]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32462. Elküldve:
2013-03-01 18:44:26 |
[6685.] |
Működik már a UPC mail-ed?
Amiket küldtem róla teszt-ként egy másik fiókba még ma délután is érkeztek belőle.
2 nap. Ennél a posta is gyorsabb.
|
| |
|
[válaszok erre: #32465]
|
[előzmény: (32444) Gyurka6, 2013-02-27 21:14:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31365. Elküldve:
2013-03-01 05:03:59 |
[6686.] |
A 23.5E-n is ott a magyar nyelv. A linkeden is írja.
|
| |
|
|
[előzmény: (31362) Csocso_12, 2013-02-28 20:47:12]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32457. Elküldve:
2013-02-28 20:30:57 |
[6687.] |
OK! Köszi.
Próbáltam nagyítóval is de alig látni valamit belőle. Erőltetni meg nem akartam.
|
| |
|
|
[előzmény: (32456) 999999, 2013-02-28 20:17:06]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32454. Elküldve:
2013-02-28 18:20:10 |
[6688.] |
Egy fényképezőt javítottam amiben szalagkábelek is vannak.
A kihúzásuk jól ment de a visszadugással akadtak némi gondjaim.
Kézzel nem igen foghatók meg mert picikék,
Van valami módja a sérülésmentes visszadugásnak?
Csipesszel nem merem megfogni mert félek kárt teszek rajta.
|
| |
|
[válaszok erre: #32456]
|
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31347. Elküldve:
2013-02-28 09:54:47 |
[6689.] |
23°E Skylink.
|
| |
|
|
[előzmény: (31345) Permi, 2013-02-28 09:42:29]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
31342. Elküldve:
2013-02-28 09:02:12 |
[6690.] |
Gyakorlatilag egyetlen egy szál csatornára van előfizetésed a szolgáltatónál?!
|
| |
|
[válaszok erre: #31350]
|
[előzmény: (31340) kugyu21, 2013-02-28 08:43:36]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95976. Elküldve:
2013-02-28 08:26:06 |
[6691.] |
A photoshop-ot akartam írni én is.
Ha nem az akkor a 20-éves diavetítőhöz való és az abból kijövő jeleket alakítja 3D-s mozgóképpé a 42" plazmának.
|
| |
|
|
[előzmény: (95975) Watt25, 2013-02-28 08:07:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32445. Elküldve:
2013-02-27 21:33:51 |
[6692.] |
Nálam nem ír semmit. De nem is érkezik meg amit fel adok.
Reggel megnézem megint!
|
| |
|
[válaszok erre: #32446]
|
[előzmény: (32444) Gyurka6, 2013-02-27 21:14:26]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95965. Elküldve:
2013-02-27 20:44:58 |
[6693.] |
Nekem sajna nincs már meg a régi fejem /Pedig az az asszonynak is jobban tetszett/
|
| |
|
[válaszok erre: #95966]
|
[előzmény: (95964) digi, 2013-02-27 20:29:54]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32443. Elküldve:
2013-02-27 20:28:46 |
[6694.] |
Van.
|
| |
|
[válaszok erre: #32444]
|
[előzmény: (32442) Gyurka6, 2013-02-27 20:16:32]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95963. Elküldve:
2013-02-27 20:24:18 |
[6695.] |
Ha kézzel hozzá tudsz férni az LNB-hez akkor enyhén amennyit a tartó rúd rugalmassága enged /1-2 Cm/ nyomd el ha szemben állsz a tányérral BALra. Közben valaki nézze hogy a jel javult-e.
De tehetsz egy próbát jobbra is.
|
| |
|
[válaszok erre: #95964]
|
[előzmény: (95960) digi, 2013-02-27 20:09:57]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95942. Elküldve:
2013-02-27 19:35:58 |
[6696.] |
Az sem semmi akkor!
Az már a jövőévi csatornákat is megtalálta. /Jó kis cucc lehet/
|
| |
|
|
[előzmény: (95935) jocy999, 2013-02-27 19:15:34]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
32433. Elküldve:
2013-02-27 09:41:02 |
[6697.] |
Lehet hogy nem értem pontosan mit akarsz de létezik elosztó ami Jack dugó és kétfelé ágazik 2 Db RCA-ra. Jobb és bal audio-ra.
Áruházakban kapható audioelosztó készletekben van.
|
| |
|
[válaszok erre: #32434 #32435]
|
[előzmény: (32431) Patyomkin, 2013-02-26 14:44:46]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95911. Elküldve:
2013-02-27 05:33:15 |
[6698.] |
Érdekes amit írsz, már csak azért is mert az "Alkossunk véleményt a másikról" topicban lenne a helye.
A box kihuzigálása nem csak anyagi előnnyel jár.
Ne felejtkezzünk meg az azzal járó környezetünk kíméléséről. Minden más energiafelhasználásában ajánlott.
Azért mert van rá pénzünk nem biztos hogy meg kell tennünk!
Ha a pénzzel spórolunk magunknak spórolunk, ha az energiával akkor unokáinknak is.
|
| |
|
|
[előzmény: (95910) popeisblack, 2013-02-27 04:02:15]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95900. Elküldve:
2013-02-26 20:00:43 |
[6699.] |
Igen, nem látom a TP-n.
Nem lenne annyira este mennék az utcára tiltakozni ...............
|
| |
|
|
[előzmény: (95899) Vaczalaca, 2013-02-26 19:25:49]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|

Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663
|
95896. Elküldve:
2013-02-26 16:55:09 |
[6700.] |
Az nem jön műholdról.........
|
| |
|
|
[előzmény: (95895) ITI, 2013-02-26 16:42:21]
|
|
Kiváló dolgozó  |
|
|